7 برنامه دوربین بهتر از یک بر روی تلفن خود را

شما ممکن است خیلی فکر کردم به این برنامه است که جرقه بزند تمام کسانی که عکس را بر روی تلفن خود را, اما شما لاز

توسط DOSTEMANSALAM در 10 اردیبهشت 1399

شما ممکن است خیلی فکر کردم به این برنامه است که جرقه بزند تمام کسانی که عکس را بر روی تلفن خود را, اما شما لازم نیست به چوب با ابزار اپل یا گوگل به شما می دهد به طور پیش فرض وجود دارد برخی از فوق العاده شخص ثالث دوربین برنامه خارج وجود دارد برای کمک به تلفن همراه خود عکاسی به سطح بعدی.

تبلیغات

این ابزار به شما کنترل بیشتر بر چگونه عکس های خود را گرفته و ویژگی های اضافی برای اضافه کردن فیلتر و افکت و تنگ ادغام با برنامه های دیگر بر روی تلفن خود را. شما هنوز هم می توانید با استفاده از عکس های گوگل یا اپل iCloud تا تصاویر خود را به ابر اگر مورد نیاز است.


1) دستی

Illustration for article titled 7 Camera Apps Better Than the One on Your Phone
تصویر: دستی
تبلیغات

دستی به شما می دهد دسترسی به تنظیمات نرم افزار که آیفون برنامه دوربین برگ: سرعت شاتر ISO تعادل رنگ سفید فوکوس و نوردهی را می توان تنظیم. نیز وجود دارد یک پایه هیستوگرام عکس و نقشه یکپارچه به منظره یاب رابط برای دسترسی آسان در حالی که شما فریم و بررسی عکس های خود را.

شما یک انتخاب از سفید و یا سیاه و سفید تم های EXIF viewer گنجانده شده است و حتی قانون از سوم پوشش شبکه در دسترس—گرفتن موضوع خود را و یا اقدام به متقاطع نقاط منجر به بهترین نتیجه حداقل در تئوری است. فقط به عنوان مهم برنامه تمیز و بصری برای استفاده است.


2) باز کردن دوربین

Illustration for article titled 7 Camera Apps Better Than the One on Your Phone
تصویر: باز کردن دوربین
تبلیغات

بسته بندی شده با ویژگی ها و در عین حال هرگز خسته کننده یا گیج کننده باز دوربین یکی از بهترین های شخص ثالث و گزینه های دوربین بر روی پلت فرم آندروید. شما دریافت می کنید دسترسی به پیشرفته ISO تعادل رنگ سفید و گزینه های قرار گرفتن در معرض در هنگام گرفتن جرقه بزند به علاوه یک خودکار تثبیت گزینه ای برای نگه داشتن همه چیز ثابت است.

شما می توانید پوشش مجموعه ای از شبکه ها و فریم در تصاویر خود را تنظیم سفارشی دستورات صوتی را به عکس ذخیره فایل در فرمت RAW فعال یا غیر فعال کردن HDR و مقدار زیادی بیشتر در کنار. در بالا از آن برنامه به طور کامل رایگان است هر چند ما می خواهم پیشنهاد کمک به توسعه دهنده اگر شما پیدا کردن آن مفید است.

تبلیغات

3) نخست

Illustration for article titled 7 Camera Apps Better Than the One on Your Phone
تصویر: نخست
تبلیغات

یکی از تیتر ویژگی نخست این است که تمرکز اوج که اساسا برجسته اشیاء در حال حاضر در تمرکز بر روی منظره یاب صفحه نمایش به شما یکی دیگر از ابزار هوشمندانه برای ساخت عکس و تولید اثرات مانند بوکه پس زمینه محو. خام در دسترس است به عنوان یک خروجی گزینه اگر شما به آن نیاز دارید.

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در این برنامه بیش از حد—فلش پر سرعت شاتر کنترل تعادل رنگ سفید و تنظیم قرار گرفتن در معرض جبران و زنده light meter شما می توانید با استفاده از به عنوان شما فریم عکس. علاوه بر این وجود یک همراه و همدم اپل سازمان دیده بان نرم افزار که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از wristable به عنوان یک کنترل از راه دور.

تبلیغات

4) Footej دوربین

Illustration for article titled 7 Camera Apps Better Than the One on Your Phone
تصویر: Footej دوربین
تبلیغات

Footej دوربین است که قطعا یکی از شیک ترین برنامه دوربین در اندروید و در واقع کاملا در iOS-مانند در طراحی آن (که ممکن است یا نه ممکن است آنچه که شما بعد). مهمتر از آن دارای یک جامع تعدادی از ویژگی های برای کمک به شما در گرفتن شوت دقیق شما می خواهید در هر زمان شما برای باز کردن برنامه.

شما یک آرایه از کنترل های دستی (از جمله ISO و سرعت شاتر) پشتیبانی از فرمت خام پیشرفته کنترل فوکوس و نوردهی و همیشه از گزینه های دستی برای ایجاد GIFs راست از دوربین. رابط کاربری بسیار منظمی به خوبی انجام می شود و وجود دارد ساخته شده در گالری برای مرور عکس ها.

تبلیغات

5) دوربین+

Illustration for article titled 7 Camera Apps Better Than the One on Your Phone
تصویر: دوربین+
تبلیغات

شما نمی توانید بسیاری از بهتر برنامه دوربین برای آیفون (و آی پد و آی پاد لمسی) از این یکی. از پیشرفته کنترل های دستی ساخته شده راست به شاتر روی صفحه نمایش برای قابل توجه جوش و افزایش سرعت ابزار آن را قادر به به شما به عنوان بسیاری از یا به عنوان چند دوربین گزینه های که شما نیاز دارید برای به دست آوردن سمت راست عکس.

با استفاده از حالت اولیه به گرفتن همه چیز که به سنسور دوربین و یا شاتر آهسته به حالت اجازه دهید نور به همان اندازه به عنوان امکان پذیر است و یا حالت اکشن به نگه داشتن در حال حرکت اشیاء در تمرکز—وجود دارد بسیاری به بازی در اطراف با این برنامه و آن را مطمئن شوید که برای نگه داشتن حتی جدی ترین عکاسان راضی است.

تبلیغات

6) دوربین MX

Illustration for article titled 7 Camera Apps Better Than the One on Your Phone
تصویر: Camera MX
تبلیغات

یکی از سنگین وزن ها از دوربین اندروید برای برخی از زمان در حال حاضر Camera MX فقط در مورد هر ویژگی شما می توانید بپرسید برای همه پیچیده در یک نزدیک و رابط بصری. درخواست زنده افکت و فیلتر, ضبط, Gif, استفاده از HDR و خودکار-بهینه سازی و مقدار زیادی بیشتر در کنار.

شما می توانید تنظیم فوکوس و نوردهی را قبل از گرفتن یک شات با استفاده از یک پوشش شبکه برای به دست آوردن همه چیز را به درستی تراز وسط قرار دارد و با استفاده از ساخته شده است در تایمر را به تاخیر عکس. در بالای آن وجود دارد برخی از شسته و رفته ویژگی های ویدئو در اینجا نیز از جمله توانایی برای اضافه کردن انواع فیلتر در حالی که شما در حال ضبط.

تبلیغات

7) Instagram

Illustration for article titled 7 Camera Apps Better Than the One on Your Phone
تصویر: Instagram
تبلیغات

در میان تمام این داستان ها و پیام های فوری و هشتگهای و اثرگذارندهها اجازه دهید فراموش نکنید که در هسته خود Instagram بسیار بسیار خوب برنامه دوربین. در حالی که برای کشف برخی از عکس گرفتن ویژگی های آن را ارائه می دهد و شما می توانید آنها احتمالا بهتر از شما به یاد داشته باشید.

هنوز هم وجود دارد ده ها تن از فیلتر های موجود در Instagram که می تواند تمام توان از نظر قدرت خود را به علاوه انواع ابزار ویرایش پوشش جهت روشنایی, کنتراست, رنگ, سایه, نکات مهم و غیره. Instagram یکی از بهترین برنامه ها برای گرفتن بسیار عالی-به دنبال عکس های بسیار به سرعت.

تبلیغات

این راهنما نوشته شده در 5/4/16 و به روز شد 4/29/20 با نرم افزار جدید که امکان استفاده از آخرین آندروید و دستگاه های اپل.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب