فورد ساخته شده الکتریکی 1,400 اسب بخار موستانگ برای مسابقه کشیدن

فورد ئی استدلال موستانگ نیست نیاز به یک توربوشارژ چهار سیلندر یا موتور بزرگ V8 در زیر کاپوت به افتخار nameplate میراث هنگامی که آن را معرفی برقی ماخ-E. در آن زمان سمبل مدل حتی بیشتر به برق قلمرو با ساخت یک باتری با قدرت موستانگ بر اساس dragster به نام کبرا جت.

هاردکور, dyed-in-the-wool موستانگ طرفداران تشخیص کبرا جت نام به دلیل آن مشخص توانا, 7.0 لیتری V8 موتور در اواخر 1960s. سریع به جلو به 2020 و آن را با افتخار تعیین الکتریکی dragster که خروجی چک در یک هیولا 1,400 اسب بخار و 1100 پوند-فوت فوری گشتاور. این انفجار از طریق یک چهارم مایل را در کمتر از هشت و نیم ثانیه در 170 مایل در ساعت و ارقام است که این موستانگ سریعتر از اکثر megan earl.

ماموت به اندازه Mickey Thompson لاستیک عقب کمک به انتقال انتقال قدرت خروجی به پیاده رو, هر چند من شک دارم آنها آخرین طولانی است. راه رفتن در اطراف به عقب را نشان می دهد wheelie بار است که نگه می دارد براق طرف در دریچه گاز کامل و یک چتر نجات راننده نیاز به استقرار در پایان اجرا به منظور متوقف کردن قبل از اجرای آسفالت است.

اضافی ویژگی های جزئیات و چند دور بین هستند; ما نمی دانیم که اگر آن را مجهز به یک گیربکس اتوماتیک و یا یک گیربکس دستی مانند قانون-شکستن 900 اسب بخار الکتریکی موستانگ نمایش داده می شود در سال 2019 سماع نشان می دهد. سابق است به احتمال زیاد. ما را ندیده داخلی هنوز هم اما انتظار نداریم که آن را برای به اشتراک گذاشتن تعداد قابل توجهی از قطعات با به طور منظم-تولید موستانگ یا الکتریکی ماخ-E است که حق در اطراف گوشه. این یک هدف ساخته شده مسابقه. Peeking از طریق شیشه ای نشان می دهد یک صندلی برای راننده و یک رول کامل قفس.

فورد ادامه خواهد داد fine-tuning موستانگ کبرا جت 1400 در ماه های آینده و آن را نشان می دهد علاقه مندان به چه ماشین قادر است با وارد کردن آن در یک مسابقه کشیدن رویداد بعد از آن در سال 2020 است. حدس می زنم خود را به عنوان خوب است به عنوان معدن وقتی که می آید به آنچه اتفاق خواهد افتاد پس از آن. شانس از آن دیدن داخل فورد نمایشگاه کم هستند اما درس های آموخته شده از این پروژه می تواند کمک به مهندسین برق نسل بعدی موستانگ آزمایشی دلیل در 2023. شایعات تایید نشده ادعا V8-الکتریکی ترکیبی سیستم را به پیوستن به لیست موجود powertrains برای اولین بار.

“این شده است یک پروژه فوق العاده برای کار بر روی و ما امیدواریم که برای اولین بار از بسیاری از که از تیم ما در فورد عملکرد موتورسواری” اشاره شده را علامت Rushbrook بخش مدیر, در بیانیه ای.

اگر این پروژه آشنا برای تلفن های موبایل, آن را به احتمال زیاد به دلیل قوس کینه جویی شورلت معرفی الکتریکی کامارو-مانند dragster نام eCOPO در سال 2018 است. آن را تلاش برای فروش یک ماشین در سال 2019 اما موفق به پیدا کردن یک خریدار برای آن است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر