به عنوان Streamers گسترش خطرناک تئوری های توطئه کشش کمی به آنها را متوقف کند

در چند روز گذشته هشدار دهنده تیتر ساخته شده است که دور: "نیمی از فاکس نیوز بینندگان فکر می کنم بیل گیتس است با

توسط DOSTEMANSALAM در 9 خرداد 1399

در چند روز گذشته هشدار دهنده تیتر ساخته شده است که دور: "نیمی از فاکس نیوز بینندگان فکر می کنم بیل گیتس است با استفاده از همه گیر به ریزتراشه آنها را بررسی نشان می دهد." این ایده مزخرف است, البته, اما coronavirus تئوری های توطئه را گسترش تقریبا مانند ویروس خود را در سراسر دقت کالیبره الگوریتمی شبکه از سایت های مانند YouTube, Facebook و توییتر به نقطه ای که آنها در حال حاضر بخشی از مکالمه ملی. شما می خواهم در نتیجه انتظار می رود که حرکت یا کشش ناگهانی عظیم دیگری و به طور فزاینده ای مربوط به پلت فرم خواهد بود درد و رنج از مسائل مشابه. اما از آن نمی باشد—حداقل نه در همان مقیاس به عنوان رقابت خود را. آن را ندارد اما رنج می برند فراگیر تئوری توطئه مشکلات خاص خود را دارد.

تبلیغات

قابل رویت ترین مثال از یک coronavirus تئوری توطئه springboarding خاموش حرکت یا کشش ناگهانی و به گسترده تر آگاهی اتفاق افتاده در اوایل این ماه: پسر "دکتر بی احترامی" Beahm یکی از محبوب ترین streamers در حرکت یا کشش ناگهانی با نزدیک به 4.5 میلیون پیروان صرف یک تکه از مارس 1 جریان خواندن از طریق به طور گسترده ای افشا و خنثی مقاله برای دفاع از پایان دادن به "انزوای کامل" بر اساس غیر مسئولانه داده های به دست آمده و حتی بیشتر به طور گسترده ای افشا و خنثی تصویری نشان می دهد که 5G فن آوری تلفن همراه باعث covid-19. برای این که او رو بدون عواقب عمومی توجه داشته باشید هر چند که از هم اکنون VOD خاص که جریان از بین رفته است (کوچکتر کلیپ از آن باقی می ماند, با این حال). روشن نیست که آیا Dr بی احترامی یا کشش آن را حذف. در پاسخ به Kotaku's سوالات در مورد Dr بی احترامی و چگونه حرکت یا کشش ناگهانی دسته اطلاعات غلط و دروغ به طور گسترده تر یک سخنگوی شرکت ارائه یک بیانیه کوتاه.

"مطابق با سیاست های ما در محتوای مضر و آزار و اذیت ما را به عمل در مطالب مربوط به covid-19 که تشویق یا تحریک به رفتار خود مخرب در تلاش یا تهدید به آسیب فیزیکی دیگر و یا هر گونه نفرت و رفتار" سخنگوی گفت: در یک ایمیل. "در حالی که تعدادی از گزارش های ما دیده ایم در این رفتار بسیار پایین است و ما در حال نظارت از نزدیک—که با همه در حال ظهور رفتار در این سرویس است."

Illustration for article titled As Streamers Spread Dangerous Conspiracy Theories, Twitch Does Little To Stop Them
تصویر: Dr بی احترامی

این به طور قابل توجهی سبک تر پاسخ از ما دیده ایم از عظیم مانند YouTube, Facebook و توییتر ایم که همه در مورد برچسب زدن و در برخی موارد از بین بردن مطالب مرتبط با covid-19, به کارگیری تیم از واقعیت چکرز به عنوان بخشی از این فرایند است. Facebook حتی رفته اند تا آنجا شروع به اطلاع کاربران زمانی که آنها مواجه می شوند coronavirus اطلاعات غلط. (این روش قطعا بدون نقص.) اما کشش خود را از پلت فرم. در حالی که آن را بزرگ و به سرعت در حال رشد در بخشی با تشکر از هجوم ناگهانی از خانه محدود streamers و بینندگانآن نمی تواند به رخ کشیدن از یک میلیارد قوی پایگاه کاربر مانند Facebook و YouTube.

Twitch نیز در درجه اول رانده اساسا متفاوت, متوسط, livestreaming که در خدمت مخاطبان متفاوت است. که به خودی خود مشکلات. اگر عمده streamer مانند Dr بی احترامی به طور تصادفی دون یک ورقه نازک قلعی کلاه او تحمیل اکثر آسیب او همیشه رفتن به تحمیل در آن لحظه دقیق, با ده ها و یا صدها نفر از هزاران نفر از بینندگان به تماشای. این طبیعت یک زندگی متوسط ، برچسب ها مشکل را حل نمی کند. صدور تعلیق و یا دیگر مجازات به streamer پس از این واقعیت ممکن است ارسال یک پیام اما آن را نمی خواهد متوقف کردن گسترش اطلاعات غلط.

در این مرحله کشش نیست و حتی انجام آن—و نه به طور مداوم به هر حال. در ماه مارس آن را به حالت تعلیق طنز streamer Kaceytron برای ساخت آنچه که به وضوح یک شوخی (البته یک نسبت یک) در مورد گسترش ویروس به "پیر و مردم فقیر" اما دوباره آن را به حالت تعلیق درآورد Dr بی احترامی او پس از گسترش در واقع مضر تئوری های توطئه به صورت مستقیم. و آن را عمیق تر می رود. تا زمانی که در چند هفته گذشته آن را ممکن است برای پیدا کردن VODs از "Plandemic," ویروسی ممنوع Facebook, YouTube و Vimeo که مدعی پوشیدن ماسک باعث coronavirus (در میان بسیاری دیگر به راحتی افشا ادعا) به سادگی با تایپ کردن "Plandemic" به کشش نوار جستجو.

حتی در حال حاضر آن است که هنوز هم آسان برای پیدا کردن کشش VODs از دیگر تصویری که ممنوع در یوتیوبیک بدنام مصاحبه با توطئه نظریه پرداز David Icke) که در آن اشاره مؤمن در باستان خزنده مسابقه فرض یک دسته از پرهیاهو و ایده های غلط در مورد coronavirus 5G و بیل گیتس. او شده است به صورت اولیه راننده در پشت لفاظی که منجر پردازان توطئه برای رایت کردن 5G برج در انگلستان و آزار و اذیت تکنسین. Twitch نیز میزبان زنده کانال های که اغلب در اب شلپ شلپ کردن در توطئه اطلاعات است. آنها سخت برای پیدا کردن ، یکی از این کانال ستون بدنام QAnon توطئه جامعه است که جریان در سراسر سیستم عامل های مختلف و بی شماری بی پروا ادعا می کند در مورد coronavirus است که به طور منظم در نزدیکی بالای حرکت یا کشش ناگهانی سیاست بخش است.

یک چیزی که این VODs و کانال های مشترک این است که آنها نمی رسم است که بسیاری از بینندگان. حتی فوق QAnon کانال توسط یک ماهی بزرگ در برکه ای کوچک از حرکت یا کشش ناگهانی سیاست بخش نقشه کشی بین 30 و 40 همزمان بینندگان در هر لحظه و گاهی اوقات خونتان تا حدود 100. چرا کشش را در جامعه کاهش یافته است سخت برای coronavirus توطئه طعمه مانند بسیاری از دیگران است ؟ آن را سخت به قطعی گویند.

در بخشی از آن می رود به حرکت یا کشش ناگهانی منحصر به فرد در تاریخ است. با وجود در حال حاضر سال روند تنوع فراتر از بازی خفقان محدوده حرکت یا کشش ناگهانی باقی می ماند تعریف شده توسط آن موضوع. این منجر به یک اکوسیستم ساختار بیشتر در اطراف بازی های برجسته و شخصیت های بزرگ از شبکه در هم تنیده از مطالب مرتبط در سراسر آن توطئه ویدئوها می توانید بی سر و صدا خزش. به عنوان یک نتیجه از بازی الهام گرفته از ویژگی های مانند خوش آمدید, که اجازه می دهد تا streamers به ارسال بینندگان خود را به یکی دیگر از کانال های چت و میزبانی که در آن یک پرچم در حال اهتزاز نقش دیگر کانال در محل خود به خود کشش کاربران کشف جدید streamers از طریق دیگر به طور کلی همفکر streamers.

"بسیاری از ابزار است که در ابتدا تعیین شده برای علاقهمندان به بازی به تعامل با هر یک از دیگر—مانند حمله به هر یک از دیگر میزبانی هر یک از دیگر و چیزهایی که از طبیعت—همچنین بازی بسیار عمیق به جنبه های اجتماعی از حرکت یا کشش ناگهانی به عنوان یک اکوسیستم" لنس از سرفیک چپ حرکت یا کشش ناگهانی کانال که به دنبال تضعیف اطلاعات غلط در اطراف covid-19 گفت: Kotaku بیش از یک اختلاف تماس صوتی. "بنابراین اگر شما در حمله به یکی دیگر از پرچم در حال اهتزاز شما نیز در نوع حمایت باورهای خود را. خود مخاطبان هستند که با یکدیگر به اشتراک گذاشته. شما به نوعی ضامن جامعه خود را به یکی دیگر از پرچم در حال اهتزاز و سپس به بحث در مورد مسائل است."

خواهد Partin یک محقق در اطلاعات و جامعه متخصص در اطلاعات غلط و دروغ (و گاه به گاه Kotaku مشارکت کننده) در زمان و حتی گسترده تر از نظر کشش به عنوان یک پلت فرم با اشاره به عدم الگوریتمی اتصال به عنوان یک دلیل که چرا فردی جزایر covid-19 توطئه محتوا هنوز cohered به یک مشکل سیستمیک.

"اگر شما کسی که علاقه مند در گسترش مشکل ساز اطلاعات در بسیاری از اوقات شما با تکیه بر راه این است که این سیستم های مدیریت محتوا بالا بردن نوع خاصی از محتوا" Partin گفت Kotaku در اختلاف صدا تماس بگیرید. "[Twitch] است مانند یوتیوب که در آن سایت به طور مداوم تغذیه شما 'در اینجا یکی دیگر از ویدئو در اینجا یکی دیگر از ویدئو که باعث ایجاد یک الگوی است که می تواند مورد سوء استفاده خیلی بیشتر از نحوه تعامل افراد با کشش است که اغلب تماشای یک جریان برای مدت زمان طولانی—به جای اینکه توصیه می شود چیزی [دیگری] بلافاصله."

Illustration for article titled As Streamers Spread Dangerous Conspiracy Theories, Twitch Does Little To Stop Them
تصویر: ماریو تاما (گتی)

من این ارزیابی به طور دقیق حتی زمانی که آن را آمد به Twitch را به ظاهر تا حدودی algorithmically رانده توصیه سیستم. پس از روز از حفر و تماشای جریان و VODs که لمس کردن در coronavirus و نیمه دیگر مربوط به توطئه (QAnon, تخت, زمین و غیره) این سیستم بیشتر به من گفت به... تماشای آن دقیق کانال های دوباره. در غیر این صورت من از بزرگ نام streamers به ظاهر نامربوط به من اخیر مشاهده الگوها و یک کانال که گسترده تر سیاسی با هدف مشکوک به نظر می رسید اما نه تا آنجا که من می توانم بگویم ترویج تئوری های توطئه است. Twitch را توصیه ساده تر از کسانی که از سیستم عامل های دیگر, به عبارت دیگر.

این شرکت همچنین به صورت دستی میدارد کانال های خود را برای صفحه اول چرخ فلک و به طور کلی محکم دست در تصمیم گیری افزایش می یابد به بالا از YouTube, Facebook و توییتر. در نهایت کشش کوچکتر است پلت فرم به طور کلی آن را کمتر جذاب به توطئه mongers که می خواهید برای ایجاد خود را فاسد دانه در بسیاری از زمینه ها به عنوان امکان پذیر است. هم این عوامل را تا کنون تا حد زیادی محافظت Twitch از هماهنگی بیشتر اطلاعات غلط تلاش مانند آنچه Partin تماس یوتیوب "جایگزین نفوذ شبکه" از سازندگان که منفعلانه و فعالانه تقویت هر یک از دیگران' تئوری های توطئه است.

که نمی, اما به این معنی نیست که حرکت یا کشش ناگهانی با موفقیت قرنطینه خود را از رشد جمعی از مردم که می خواهم به شما اعتقاد داشته باشد که ما quarantining بیش از یک جعل است. Twitch یک پلت فرم منحصر به فرد با یک جامعه منحصر به فرد است, اما آن را به هیچ وجه جدا از گسترده تر فرهنگ است که خود را ارائه می دهد. Streamers باید به عنوان یک نتیجه درگیر با کروناویروس اطلاعات غلط و گمراه کننده در راه خود را در حالی که همه در تلاش برای تشخیص چگونه مسئولانه بازی میزبان را به بد ایمان, ایده های طراحی برای گسترش پس از تماس—ایده هایی که برای آنها به عنوان tastemakers و پیشگامان که تاثیر علامت های تجاری پوشش تا به بهره برداری کامل مجرا.

این منجر به طیف گسترده ای از روش ها از نفوذ streamers. در یک گردباد اواسط ماه مه قسط از بحث streamer تایلر "Trainwrecks" نیکفام محبوب خراشیده پادکست—که در آن تعداد زیادی از streamers ها به طور منظم جمع آوری به بحث در مورد های مختلف جریان های مرتبط با موضوعات—بیننده رو برای دیدن تقریبا در هر نقطه قابل تصور است که طیف نشان داده شده است. چند streamers در حال حاضر از جمله نیکفام خود استدلال در برابر این ایده که streamers که در درجه اول به دنبال سرگرم کردن باید مسئولیت برای به چالش کشیدن تئوری های توطئه و یا اجتناب از درگیر شدن با آنها.

"من فکر می کنم من باید قادر به تماشای یک ویدیو در 9/11 در حال کار در داخل و می گویند هیچ چیز در همه و پایان من جریان" گفت: نیکفام پس از دیگری پرچم در حال اهتزاز پرسید که آیا او معتقد بود او باید قادر به تهویه ضد vax تصویری کامل. دیگران در این پادکست از جمله N3rdfusion مدیر عامل Devin نش و کشش ساکن سیاسی مناظره استیون "سرنوشت" Bonnell (که دارای برخی عمیقا مشکل است اما غیر توطئه باورهای خود) استدلال بیشتر یا کمتر مخالف—که اثرگذارندهها باید به خوبی نفوذ و به خصوص وقتی که می آید به مسائل مربوط به سلامت عمومی آنها احتمالا نباید پرتاب وزن خود را پشت آشکارا ایده های مضر. هنوز نیکفام عقب رانده سوال چه معنی است اگر حرکت یا کشش ناگهانی و یا برخی دیگر از بدن شروع به "دیکته چه کسی می تواند و چه کسی نمی تواند و آنچه که آنها می گویند و یا به چالش کشیدن زمانی که آنها آن را تماشا کنید."

این انصاف است که یک نگرانی معتبر; کشش طولانی و مستند تاریخچه مغایر قانون اجرای, سوال تصمیم گیریو بسیار کمی معنی دار شفافیت. اگر این شرکت شد و شروع به گذاشتن قانون در مورد آنچه به منزله خوب و بد اطلاعات خود به روش های فعلی از قانون اجرای امر به احتمال زیاد آمده محزون می خوانی و می تواند مجموعه ای از آسیب رساندن به سوابق. در جریان چت, بسیاری از بینندگان استدلال در حمایت از آزادی بیان مطلق—که بدون "سانسور" از هر نوع باید روی میز—در حالی که دیگران ناخواسته نشان داد که چرا رفتن که تا کنون در جهت دیگر احتمالا راه حل یا مستقیم ارسال 5G تئوری های توطئه ظاهرا unironically.

این همه اوج خود رسید در یک لحظه زمانی که وضعیت فرضی مونتاژ streamers بود همه فقط بحث شده است که در واقع اتفاق افتاده است. نسبت به پایان جریان یکی از مهمان های مبارزه, بازی کهنه سرباز رایان "Gootecks" گوتیرز, تصمیم برای توضیح در طول همین دلیل تعداد فزاینده ای از مردم بر این باورند که بیل گیتس است که در یک covert جمعیت-کنترل طرح های مربوط به واکسن. در طی این فرایند او گفت که او تنها "رله اطلاعات" لزوما صحه اما پس از نیکفام در واکنش به spiel گفت که همه باید واکسینه کردن بچه های خود را و خود گوتیرز گفت: "من فکر می کنم همه باید به انجام آنچه آنها می خواهند با بدن خود است."

در چت و برخی را به عقب رانده و مورد سوال حکمت platforming و Gutierrez سخنرانی. دیگران گفتند که شنیده می خواهم همان چیز و اعتقاد آنها درست باشد. نیکفام به اعتبار خود سعی در مقابله با ضد واکسن تمایلات اما این بخش نیز نشان خطرات platforming و تئوری های توطئه در یک محیط زندگی می کنند. گوتیرز در رفت و برای چند دقیقه و لمس کردن در مجموعه ای گیج کننده از موضوعات. نیکفام خواهد میرم تحقیقات مورد نیاز در دست به تعطیل در هر نقطه خاص. در حالی که دیگر streamers در پادکست تحت فشار قرار دادند که در آن آنها می تواند تلاش های آنها به هیچ وجه جامع است. اطلاعات غلط رشد هنگامی که آن را اجازه نفوذ به حفره های کوچک در دانش مردم به طور بالقوه جرقه کنجکاوی خود را. این گفتگو در سمت چپ میدان مین را به ارزش آنها.

Gutierrez on the Scuffed Podcast.
گوتیرز در خراشیده پادکست.
تصویر: تایلر "Trainwrecks" نیکفام

برخی از کسانی که شرکت در Twitch محبوب بحث فرهنگ از جمله بیشتر سیاسی گرا streamers مانند Bonnell و سرف سعی کنید به قدری جامع است که وجود دارد هیچ جایی برای شک. این گاهی اوقات شامل به طور مستقیم و عمدا به یک پلت فرم به اطلاعات غلط است که می تواند نتیجه معکوس. به تازگی هر دو زخم به طور جداگانه بحث همان پرچم در حال اهتزاز و YouTuber, نکات دقیق وظریف فرض که در نقاط مختلف تایید شده است مرزی-نژادپرستانه (و یا حداقل بسیار flippantly ساخته شده) ادعا می کند در مورد مردم سیاه و سفید قرار است نقش مهمی در گسترش coronavirus و پشتیبانی از این ایده از مردم مبتلا به این ویروس مصرف هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر است که یک مطالعه اخیرا مرتبط با افزایش خطر مرگ در covid-19 بيمار.

در هر دو بحث نکات دقیق وظریف فرض اغلب چرخد و به یک موضوع جدید در هنگام ملاقات با اطلاعات است که او را در پشت پا امتناع از اذعان به این که او می خواهم پشتیبانی اطلاعات غلط. Bonnell در نهایت تصمیم به بحث او برای بار دوم پس از اجازه می دهد بیش از حد اطلاعات غلط ریشه در نیمه حقایق به لغزش از طریق به خصوص در مورد هیدروکسی کلروکین. در حالی که Bonnell بیشتر یا کمتر تنظیم ضبط مستقیم در دوم رفتن در اطراف او گفت Kotakuبود تا کنون از وضعیت ایده آل. هنگامی که اطلاعات غلط وجود دارد و آن تمایل به سفر بیشتر از پس از آن اصلاحات و زمانی که مردم در حال ارائه با اطلاعات متناقض برخی از حفاری در پاشنه خود را و پایه های اولیه خود را باور.

"آن را مانند چاپ یک جمع درست است ؟ چه کسی اهمیت میدهد؟" Bonnell گفت: بیش از یک اختلاف تماس صوتی. "شما می توانید پست retractions یا اصلاحات یا هر چیز دیگری اما هنگامی که داستان اولیه گرفتار نگه دارید که فقط نوع که در آن ما هستند. می شود آن را مانند این واقعیت جدید. آن را بسیار سخت برای ریشه کن کردن آن است."

با وجود ظاهر نیست به متقاعد شود در تعداد زیادی از نقاط در مناظره با Bonnell, نکات دقیق وظریف Bro گفت Kotaku در یک ایمیل که ایده platforming و نادرست coronavirus اطلاعات می کند "نگران" او که در خود فیلم او تلاش می کند به هدف را در تئوری های توطئه که در حال حاضر نفوذ آگاهی جمعی به طوری که برای به حداقل رساندن نقش خود را در آنها گسترش یافته است.

وجود دارد برخی از علت امید که در آن اصلاحات نگران هستند اما. مطالعات اخیر پیشنهاد کرده اند که "نتیجه معکوس اثر"—جایی که اطلاعات نادرست می شود بیشتر قانع کننده در ذهن مردم که تکرار—ممکن است به عنوان قوی به عنوان اصل اعتقاد و عمدی و هدفمند اصلاح خاص اطلاعات غلط می تواند موثر تر از تاکتیک های رسانه های اجتماعی شرکت ها به نظر می رسد به این باور است.

Bonnell تلاش می کند برای رفتن به بحث آماده به عنوان امکان پذیر است اما محدودیت هایی وجود دارد که مخالفان در حال حاضر به تکیه نیمه حقایق و ایمان بد اظهارات به خصوص در زمانی که آنلاین مکالمات به طور فزاینده ای محول به استدلال بیش که حقایق هستند و حتی واقعی در همه.

"من فکر می کنم مضر ترین نوع گفتار است که اطلاعات غلط" او گفت:. "من احساس می کنم مانند مکالمات است که ما به عنوان یک جامعه در جهان کمتر و کمتر مربوط به آنچه که در واقع اتفاق می افتد و آن را از بین بردن توانایی های مردم برای رسیدن به یک توافق در مورد هر چیزی است."

هر دو Bonnell و لنس با اشاره به 40/40/20 قانون—این ایده که در این قطبی تنظیمات 40 درصد از مردم در حال حفر در هر دو طرف اما 20 درصد بر روی نرده ها نشسته می تواند متقاعد شود. زمانی که اطلاعات غلط است درگیر پرسش می شود که آیا یا نه که تکه کوچکی از بلاتکلیف پای ارزش مشکل است. پس از همه onec ایده ها به عنوان رکن تصور ما از جامعه واقعیت و یا آنچه شما می آیند تا برای بحث اعتبار خود را طول می کشد یک ضربه فوری. این سوال این است که به خصوص فشار Bonnell که گاهی اوقات بحث streamers و در تاریکی با بسیار مخاطبان کوچکتر از خودش. او معتقد است که آن را ارزشمند به عنوان ابزاری برای تهیه زیرا او بهتر است به طور بالقوه مبارزه در مقابل نسبی هیچ کس را کوچک مخاطبان نسبت به faceplant بزرگتر مرحله و به طور تصادفی نوسان یک گروه بزرگتر از مردم در جهت اشتباه است.

اما حتی پس از آن هنگامی که کسی واسطه اطلاعات غلط آنها لزوما نیاز به برنده شدن در یک بحث برای به انجام رساندن اهداف خود. مدرن اطلاعات غلط لغزنده است, اغلب طراحی شده به ترید کردن توجه از طریق حضور به تنهایی. آن را پیش بینی کرد. این تعامل نیست در زمین بی طرف.

"ایده این است که شما تکرار آن نقطه تا زمانی که تبدیل شدن آنها به بخشی از این گفتگو گفت:" Partin با اشاره به افشا و خنثی ایده های مانند "جزئی از تولد سقط جنین" و "رای گیری برداشت" به عنوان شرایط است که شکست را به واژگان این راه در بیشتر سنتی و فضاهای سیاسی. "شما می توانید با استفاده از یک ساختار که در آن بحث در نظریه شما را وادار به می گویند هر آنچه شما می خواهید, شما در حال تلاش برای دفاع از ایده های خود را, شما در حال توسل به این نوع بحث های عمومی ایده آل اما با استفاده از آن به عنوان راهی برای وادار کردن این شرایط و به آنها دید."

سرف' Lance طول می کشد و یک رویه از Bonnell انجام در شخص مناظره گاهی اوقات—به عنوان او در برابر نکات دقیق وظریف فرض که لرزان ادعا در مورد هر دو سیاه و سفید و چینی مردم گسترش این ویروس وی را به عنوان به طور بالقوه کمک به دنیای واقعی آزار و اذیت و خشونت—اما اغلب تمسخر ایده ها و افرادی که باعث آنها.

"استراتژی من وقتی که می آید به سمت راست و alt سمت راست است که به نوعی به تمسخر گفت:" Kotakuبا اشاره به تاکتیک به طور خلاصه دعوت به زندگی می کنند نشان می دهد که به میزبانی بزرگ نام راست و ارقام مانند گاوین McInnes و riling آنها را. این به این معنی که از یک طرف که coronavirus اطلاعات غلط دادند این ارقام گسترش کمی بیشتر در حالی که نیزه در حال تماشای محتوای آنها در جریان است اما روی دیگر آن دریافت شده توسط یک جامعه از افرادی که مشروط به پیدا کردن آن را به معنای واقعی کلمه خنده دار. که در آن نقطه آن را نه فقط خاموش مقدس بحث جدول; آن را از لحاظ نظری در زیر زمین بی طرف شش فوت زیر لوم واقع بینانه گفتمان.

"وقتی که می آید به چیزهایی که فقط تا کنون فراتر از رنگ پریده به عنوان مثال مانند 5G و مردم به آتش کشیدن 5G برج که به نظر من در سال 2020 فقط به نظر می رسد کاملا عجیب و غریب" لنس گفت.

لنس تنها نیست. بسیاری از Twitch streamers معمولی مسخره 5G تئوری های توطئه به دلیل آن باعث می شود برای خوب موضعی محتوا. برای مثال انواع پرچم در حال اهتزاز MoonMoon حال خنده بیش از یک 5G برج او در کمیته مبارزه با سانسور در اوایل این ماه و رژیم غذایی edgelord megastar فلیکس "xQc" Lengyel—که شناخته شده است به تماشای فیلم های مختلف در مورد دور از ذهن توطئه با او چت برای سرگرمی—پخش چند فیلم که افشا و خنثی 5G coronavirus تئوری های توطئه در جریان هفته گذشته است.

Kitbogaیک پرچم در حال اهتزاز است که در شخصیت skewerings از تلفن scammers باید او را تبدیل به یک چندساله کشش احساس گرفته چیزهای بیشتر comedically خلع سلاح scammers که ادعا می شود فروش coronavirus درمان. اما در اوایل اتفاقات این پروژه او را به مراقب باشید زیرا برخی از بینندگان آینده شد به چت به گسترش افشا و خنثی ایده های در مورد چگونه covid-19 ندارد بدتر از آنفولانزا. و در پایان مقابل از طیف بینندگان دیگر بودند ممکن است علائم دقیقا این نوع از کلاهبرداری Kitboga شد تلاش برای آموزش آنها را برای جلوگیری از.

"من سعی کردم به مراقب باشید در مورد به اشتراک گذاری [محصول] نام و یا وب سایت های چون اگر چه من فکر می کنم اکثر مردم تماشای من درک می کنم که این کلاهبرداری هستند و یا که آن را مورد تایید FDA وجود دارد می تواند یک زن و شوهر که در یک وضعیت ناامید و یا کسانی که به فکر من در حال حاضر استفاده از روغن های ضروری یا طب جایگزین پس چرا صرف $30 و شاید آن می تواند کار کند,'" Kitboga گفت Kotaku از طریق تلفن.

در آن نهفته است مشکل از درگیر شدن با این نوع از اطلاعات غلط در هر سطح: این مسخره و شایسته تمسخر در مفهوم—بد-ایمان ابزار weaponized توسط افراد ثروتمند که می خواهید مصرفی حقوقی واجد شرایط و ممتاز افرادی که می خواهند موهایشان—اما آن را نیز اغوا کننده است. در زمان بی سابقه عدم اطمینان برخی از مردم به دنبال آسایش در پاسخ های ساده به تودرتو سوالات. زندگی با ترس است و این برگ های بسیاری احساس ناتوان عصبانی. نقاشی یک نهاد مانند بیل گیتس به عنوان پسر بد و یا گرفتن یک جهش از ایمان بر قرار است درمان معجزه می تواند با ارائه یک خروجی برای ناکامی های خود را و یا برخی از وزن کردن شانه های خود را. آن را به هیچ وجه توجیه اطلاعات غلط است که تعداد فزاینده ای از مردم گفت: آنها را نمی خواهد فرضی covid-19 واکسن هنگامی که آن را در نهایت می رسد—یک فاجعه در ساخت—اما توضیح می دهد که چرا شهروندان ما پاتولوژی آنلاین جامعه می تواند کشیده شده توسط آن است. آنها همه rubes. بعضی از آنها فقط از جان گذشته.

هیچ یقین 100 درصد عاری از خطر راه برای رسیدگی به این ایده ها در جامعه رنج می برند از بی سابقه بحران بهداشت عمومی. حتی سیستم عامل با قوانین سختگیرانه در محل در حال مبارزه با تناقض و موانع در فرآیندهای خود را اجازه می دهد فیلم ها مثل "Plandemic" به ویروسی. محققان پیشنهاد کرده اند که Facebook آخرین روش که شامل اشاره کاربرانی که مواجه ایم اطلاعات غلط در جهت سازمان بهداشت جهانی اسطوره متلاشیکننده صفحه مورد coronavirus بیش از حد از یک catch-all عدم صحیح خاص ادعا و ترک برخی از غافل که آنها حتی به تماس با اطلاعات غلط در همه. یوتیوب را سرکوب در ضمن شده است پر از لکه در بهترین حالت با یک مطالعه اخیر پیدا کردن که بیش از یک چهارم از بیشترین بازدید coronavirus ویدئوها در همه جا حاضر پلت فرم های ویدئویی شامل "گمراه کننده و یا اطلاعات نادرست است."

سپس انگار فرهنگی اثر بازی ضربت سخت زدن یک مول با ویدئوها و سازندگان تلقی می شود به اندازه کافی توهین آمیز به حکم ممنوعیت. Facebook و YouTube در حال حاضر در تلاش برای گرفتن اطلاعات غلط قبل از آن می تواند موشک به بالای نمودار مربوطه آنها, اما آن را هنوز هم اغلب واکنشی روند. پس از حذف تعداد زیادی از مردم در حال حاضر آگاه از یک ویدئو می توانید آن را افزایش می دهد ویروسی درخواست stoking آتش کنجکاوی و انگیزه مردم را به کتاب ضبط شده از آن و یا به حفاری در سیستم عامل های دیگر. در توطئه نظریه پرداز David Icke مورد ممنوعیت همچنین ارائه یک بازاریابی قوی قلاب: نخبگان او و پیروان خود را ادعا می کنند در حال تلاش برای سکوت او به دلیل گفتن حقیقت است. این مزخرف اما آن را متناسب با روایت او شده است نا مشخص در سال و با وجود اخطار خزندگان-مردم باورهای او در حال حاضر مسلما مربوط تر از او تا کنون بوده است. Icke و دیگر ممنوع پردازان توطئه گرفته اند به شیر این بد نامی برای تمام آن را به ارزش با همکاری با دیگر YouTubers که هنوز کانال های.

این همه عذاب و دل تنگی ، حرکت یا کشش ناگهانی, اگر هیچ چیز دیگری است و ممکن است برخی از ترفندهای تا آستین خود را که سیستم عامل های دیگر نیست. بر خلاف در یوتیوب نسبتا کوچک انگشت شماری از بالا کشش سازندگان هنوز فرمان یک مقدار نامتناسبی از کل بینندگان و به عنوان نتیجه mindshare. این لزوما به خوبی جواب برای کوچکتر streamers ها' شانس و یا پلت فرم را در دراز مدت سلامت اما حداقل به این معنی است که وجود دارد بیشتر سازگار مجموعه ای از هنجارهای جامعه مشترک.

در حالی که سیستم عامل می توانید رسم خطوط در شن و ماسه با قوانین پژوهش به طور فزاینده ای نشان می دهد که هنجارهای اجتماعی—رفتارهای قابل قبول ضمنی اجرا توسط دیگر اعضای یک گروهقدرتمند و تاثیر بر کاربران سیستم عامل آنلاین. این است که به ویژه در حرکت یا کشش ناگهانیکه در آن کانال های منحصر به فرد هستند و توسط اداره جامعه مدیران و هنجارهای جامعه که به نوبه خود کمک به شکل گسترده تر کشش گسترده ای روبرو است. حتی در بیشتر ظاهر توطئه پذیرای چت مانند کسانی که از Trainwrecks و دکتر بی احترامی تعداد زیادی از آوازی کشش کاربران به نظر می رسد مخالف coronavirus تئوری های توطئه به نقطه ای که در هر دو فوق نمونه آنها سعی کردند به فریاد کردن streamers که غیرانتقادی spouted آنها. این Kitboga معتقد است ممکن است یک اثر خنک کننده در اطلاعات غلط توانایی به گسترش از طریق streamers.

"اگر برخی از مرد رو در حرکت یا کشش ناگهانی در فقط بخش چت و شروع به کشیدن نمودار و نمودار در مورد چگونه زمین مسطح است, من احساس می کنم مردم فقط می آیند وجود دارد و شروع به چرخش و سرگرم کننده از آنها را," او گفت:.

که شمشیر کاهش هر دو راه ، Twitch چت ها تعدیل با streamers و دست خود را-انتخاب اعتدال تیم به این معنی که اگر آنها قوانین خاص در برابر تئوری های توطئه بینندگان نیز می تواند گسترش آنها آزادانه در چت. که می تواند به تقویت تئوری های توطئه اجازه می دهد conspiratorially فکر کاربران برای ساخت هر یک از ایده های دیگران. برخی از کانال های به عمد استفاده از این.

"راه [QAnon کانال های] خود را از جریان آنها خود را نشان می دهد چت باکس در هوا گفت:" Partin. "آنها به طور مداوم درگیر شدن با یکدیگر برای ایجاد این نظریه با هم در زمان واقعی است. بنابراین از یک طرف درست است که کشش ندارد این مشکل از الگوریتمی دید و تکثير از دروغ که سیستم عامل های دیگر انجام دهید. اما این هم درست است که فقط با داشتن آن [چت] از ویژگی های آن را واقعا تقویت اوراق قرضه در این جوامع چرا که آنها احساس آنها در حال ساخت این دانش را با هم در زمان واقعی است."

Twitch را عدم تندرو رویکرد سیستمیک به پلیس تئوری های توطئه می تواند باعث مشکلات در اینجا بیش از حد. در حال حاضر این کانال کوچک هستند اما اگر شمار آنها به احتمال زیاد خواهد شد رشد می کنند. حرکت یا کشش ناگهانی اغلب واکنشی در آن تصمیم گیری در مورد آن کانال را به اقدام در برابر خواهد شد و سپس باید یک مشکل در دست خود و به عنوان دیده ایم بر روی سیستم عامل مانند Facebook و YouTube, یک بار این توطئه جن از بطری آن را بسیار دشوار است به مسائل پشت در.

An anti-lockdown protest in Australia.
ضد مستند اعتراض در استرالیا.
تصویر: ویلیام وست (گتی)

اما Twitch نیز مجهز به فعال شود چرا که با توجه به منابع مالی که صحبت می کرد به Kotaku به شرط ناشناس ماندن اکثریت قریب به اتفاق شرکت محتوا اعتدال تیم در خانه, ساخت آن را بیشتر متمرکز از Facebook و YouTube را سنگین برون سپاری تلاش بلکه کوچکتر در مقیاس کمتر و خودکار. به عنوان با عناصر مانند پلت فرم را در صفحه اول, حرکت یا کشش ناگهانی رویکرد به این موضوع این است که دست تر.

نش فکر می کند این در واقع می تواند کار را به حرکت یا کشش ناگهانی مزیت اگر این شرکت نقش آن کارت درست است. او معتقد است که بالا streamers مسئولیت داریم که نه فقط اجتناب از تداوم اطلاعات بد بلکه به سطح خوب و دقیق علمی حمایت اطلاعاتی و کشش می تواند بازی مستقیم نقش مهمی در تسهیل آن است.

"همه چیز انقباض می کند و دستی است و به همین دلیل من فکر می کنم که یکی از راه حل های واقعی برای این مشکل ممکن است شروع به نزدیک شدن مشکل از بالا به پایین" او گفت: با اشاره به حرکت یا کشش ناگهانی حساب مدیر سیستم در جایی که کشش کارکنان برقراری ارتباط مستقیم با بالا streamers. این سیستم می تواند نش می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دریافت streamers در مسیر صحیح است. مخاطبان را بیشتر احتمال دارد به گوش دادن به مورد علاقه خود را streamers از گفتن شوم منتزع صدای عظیم الجثه نهاد سازمانی مانند YouTube, Facebook و یا توییتر. بیشترین کشش بینندگان نمی توجه streamers ها به عنوان تجسم سایه-کفن استخوانی-انگشتی نخبگان جهانی; آنها بینندگان را-به-زمین parasocial بگیرید و یاد دهید.

اما این عنصر از Twitch به راحتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به گسترش تئوری های توطئه به عنوان به خوبی. در واقع به این دلیل بسیار, حرکت یا کشش ناگهانی می تواند به عنوان یک چشمه از یک نوع بسیار خاصی از تئوری توطئه—یعنی توطئه در مورد کشش خود را. مهلک ترین از این تمایل به تمرکز بر قرار طرفداری نشان داده شده به سمت زن streamers و بر گرفته از زندگی خود را در طول سال با توجه به تلاش های نیکفام و جامعه خود را.

چه هنگامی که به عنوان یک حاشیه ایده—که خاص زنان یا تهدید خاص حرکت یا کشش ناگهانی, کارکنان, در حال خواب با آنها برای به دست آوردن نعمت و دامن قوانین و یا هر دو—در حال حاضر به طور معمول برگزار شد باور در مکان هایی مانند توییتر و کشش درام کندو/kingmaker Livestreamfail. در طول مذکور در اوایل ممکن است قسمت خراشیده پادکست, نیکفام خود را به نظر می رسید همه بیش از حد از این آگاه نشان می دهد که اگر حرکت یا کشش ناگهانی شروع می شود سرکوب تئوری های توطئه "90 درصد از Twitch را به بیننده پایه و 90 درصد از Twitch پخش خواهد شد ممنوع برای تئوری های توطئه از [streamer] Alinity داشتن چیزی در حرکت یا کشش ناگهانی کارکنان."

در این مرحله این نظریه ها به طور گسترده فراگیر بیشتر یا کمتر جاسازی شده در سنگ بستر از Twitch فرهنگ است. حتی کاربرانی که با آنها موافق نیستم حداقل می دانم از آنها. آن را بسیار به آنها را گسترش: فقط یک شخصیت و زمان و تکرار. که نشان می دهد یک آسیب پذیری فوق العاده ای در حرکت یا کشش ناگهانی برای تئوری های توطئه که بزرگتر جیب جامعه پیدا فوتی و فوری است. به عنوان با بسیاری از مسائل دیگر کشش را در مصر عدم شفافیت کمک می کند تا حد زیادی به این.

"Twitch مانند کامل توطئه ماشین" گفت: Bonnell. "وجود دارد صفر نفوذ به داخل شرکت برای عموم و یا اجتماعی شما هیچ شفافیت آنچه بسیاری از تصمیم گیری های خود را ظاهر می شود یا عجیب و غریب و یا متناقض و پیام رسانی از رهبری خود را به نظر نمی رسد به چین در همه زمان ها با اقدامات این شرکت است. و سپس هنگامی که شما کردم streamers که فوق العاده با عموم و همچنین برخورد با آنها می تواند به تقویت و کوچک هر شایعه یا توطئه و اعتیاد به مواد مخدره و همه چیز. پس از آن یک زمین مناسب برای پرورش توطئه است."

در حالی که آن را دشوار است به می گویند که چگونه شما می خواهم متقاعد کردن streamers مانند Dr بی احترامی که به نظر می رسد برای خرید به حداقل برخی از اطلاعات غلط و نیکفام است که نمی توان آن را به عنوان مسئولیت خود برای توقف گسترش تئوری های توطئه به بخشی از یک بزرگتر از بالا به پایین حرکت یا کشش ناگهانی ابتکار عمل برای مبارزه با اطلاعات غلط برخی از streamers مانند نش و کشش ایمنی شورای مشورتی عضو Zizaranدر حال حاضر در تلاش برای گسترش دقیق coronavirus اطلاعات به پیشدستی اطلاعات غلط. نش رسیده به محققان و کنار هم قرار دادن نشان می دهد بر اساس یافته های خود را در حالی که Zizaran آمار کتاب به منظور بیشتر knowledgeably مقابله با هر گونه اطلاعات غلط او می آید در سراسر. هر دو اذعان دارند که این غیر ممکن است بدانید که دقیقا چه نوع تاثیر آنها داشتن اما در زمانی که اعتماد در رسانه های جریان اصلی و دانشمندان و موسسات دیگر است فرسایش آنها نمی تواند نفوذ خود را برای اعطا. برای برخی از مردم آنها چه می گویند می تواند بازی در حال تغییر و حتی صرفه جویی در زندگی.

"دلیل شروع کردم به صحبت کردن است به دلیل این است که یک لفظ خطر" Zizaran گفت Kotaku بیش از یک اختلاف تماس صوتی. "وجود دارد 5G برج گرفته شده در انگلستان است. مردم وجود دارد توقف فرزندان خود را از مصرف واکسن. افرادی که آلرژی به واکسن قرار است به تکیه بر گله ایمنی. اگر که شکسته شدن این افراد پیچ هستند."

Partin اذعان streamers' اقدامات فردی و جوامع به عنوان به طور بالقوه مفید, اما هنوز هم در نهایت حمایت برای حرکت یا کشش ناگهانی به دریافت به طور مستقیم درگیر پس در Facebook را قدم به قدم و استخدام افراد با تخصص واقعی در مناطق مانند اطلاعات غلط و دروغ برای کمک به ایجاد مربوطه تصمیم گیری های سیاست. او هشدار داد که هرگز "یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل" برای مشکلات این مقیاس اما این سیستم عامل مانند حرکت یا کشش ناگهانی می تواند و باید انجام شود ،

"این افتضاحی بزرگ است. و من شخصا فکر می کنم که در اکثر موارد از آن است که امن تر به این مطالب پایین. اما این نه همه موارد" گفت و اشاره کرد که همیشه وجود خواهد داشت استثنا به قوانین و یا ظاهر استثنا و شرکت ها نیاز به نگه داشتن مردم آگاه و یا دیگری آنها خطر پرورش مخرب تر تئوری های توطئه است. "من فکر می کنم که غذای آماده است که سیستم عامل را موظف به تلاش برای محدود کردن گسترش اطلاعات بد دانستن است که آنها هنوز هم در حال رفتن به ایجاد اتهام سانسور با انجام این کار, اما در حالی که اولویت کارشناس مفاهیم عمومی و سلامت عمومی خوب است. چیزی که نیاز به اطلاع رسانی به سیاست."

توصیه می شود داستانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب