همه چیز اعلام کرد در بازی های PC نشان می دهد 2020

نور مشعل 3تصویر: Echtra بازیحتی اگر ما در حال گرفتن مناسب E3 امسال ما هنوز هم سالانه بازی های PC نشان می دهد.

توسط DOSTEMANSALAM در 25 خرداد 1399
Torchlight 3
نور مشعل 3
تصویر: Echtra بازی

حتی اگر ما در حال گرفتن مناسب E3 امسال ما هنوز هم سالانه بازی های PC نشان می دهد. نشان می دهد نیست که یک تن از بزرگ جدید, اطلاعیه ها, اما ما برخی از تریلر جدید برای بازی های مثل Outlast آزمایش دو آینهو عجیب و غریب غرب. و برخی از اطلاعات جدید در مورد مافیا نسخه قطعی و Total War Saga: Troy.

تبلیغات

نور مشعل 3 است که از امروز در بخار.

اقدام-RPG عاقبت است مجموعه ای از یک قرن پس از آخرین بازی و در حال آمدن است به کامپیوتر... امروز! آن را راه اندازی از طریق دسترسی سریع. این ویژگی های قابل تنظیم قلعه ها و کلاس های وحشی از جمله یکی که احضار قطار.

Persona 4 Golden نیز از امروز در بخار.

معشوق JRPG باعث می شود حرکت به کامپیوتر و شما می توانید آن را امروز. این خبر ضربه کمی زودتر امروزقبل از نمایش آغاز شده است. خود ما مایک Fahey, بازی های برگزار شده است آن را و افکار خود را به اشتراک گذاشته.

تبلیغات

خالق DayZ خود نشان داد جدید بازی ایکاروس.

Dean Hall استودیو RocketWerkz نشان داد جدید خود را به بازی یک بازی اول شخص بقا بازی با عناصر ساختمان و بیگانگان. ایکاروس را پشتیبانی آنلاین co-op خواهد آزادی مدتی در سال 2021 و رایگان خواهد بود به بازی.

اولین فیلم گیم پلی از نبوغ شیطانی 2 منتشر شد.

طراحی و توسعه توسط Rebellion بازی این عاقبت خواهد شد که بازیکنان ساختمان شیطانی محل استراحت و ارسال وجود دارد شنیدها در سراسر جهان برای تکمیل ماموریت. احتمالا بد ماموریت. هدف نهایی این است که سلطه بر جهان. آینده سال 2020 است.

باقی مانده: از خاکستر است که بسته بندی تا با یک DLC.

موضوع 2923 نهایی قطعه DLC برای این بازی در حال آمدن است به خارج در اوت 20.

ناشر فروتن بازی نشان داد یک کل تخته سنگ.

  • Prodeus — یکپارچهسازی با سیستمعامل تیرانداز با یک ساخته شده در ویرایشگر سطح و ابزار به اشتراک گذاری. از آن خواهد شد در 202o.
  • Fae تاکتیک — هنر پیکسل به نوبه خود مبتنی بر بازی استراتژی است که به نظر می رسد بسیاری مانند Final Fantasy Tactics. بیرون آمدن این تابستان با یک سوئیچ انتشار بعد از آن.
  • پروژه Wingman — جت ها و سگ جنگی در حال تمرکز بر روی این بازی است. آن خواهد شد که VR پشتیبانی و در حال آمدن است در تابستان سال 2020 است.
  • عکس کارتونی — بیرون آمدن پاییز سال 2020 کارتونی شایان ستایش و لرز بازی بقا با توانایی تغییر بازی در جهان است.

Total War Saga: Troy شما اجازه بازنویسی تاریخ است.

آخرین بازی استراتژی از مجمع خلاق به شما اجازه بازیکنان بازنویسی وقایع معروف تاریخی نبرد تروی. این گزینه های جایگزین هستند بر اساس شرایط واقعی نظریه های مختلف از مورخان. این بازی خواهد بود در اوت 13 و رایگان خواهد بود برای 24 ساعت اول در حماسه بازی فروشگاه.

مافیا نسخه قطعی است که یک نسخه جدید به طور کامل ساخته شده از زمین تا.

Hangar 13 Haden Blackman صحبت در مورد آینده بازسازی کلاسیک بازی باز جهان و توضیح داد که همه چیز در حال بازسازی است. توسعه را به دنبال خواهد داشت داستان می تپد و از ماموریت های اصلی بازی اما همه چیز ساخته شده است در یک موتور جدید. همه cutscene ها در حال بازنویسی و بهینه سازی. آن بیرون می آید در اوت 28.

تبلیغات

یک نگاه جدید در دوقلو آینهبعدی بازی از Dontnod Entertainment.

برای اولین بار دیده می شود در سال 2018 این است که بازی بعدی از استودیو پشت عکس زندگی عجیب و غریب است در سری. آن منتشر خواهد شد "به زودی" و بر روی PC خواهد بود منحصر به فرد به بازی حماسی فروشگاه برای یک سال.

تریلر دیگر نشان داده شده است شامل Valheim (Coffe لکه), Ooblets (Glumberland), Elite Dangerous (Frontier Developments), Insound ذهنما ایجاد مسائل), Blightbound (Ronimo Games), هوابرد انگلستان (سرگردان Band), DwarfHeim (Pineleaf Studio), بشر (دامنه), Godfall - (Counterplay بازی) Blankos بلوک (افسانه ای), Inkulinati (Yaza بازی), Rogue اعیان (Leikir استودیو Cyanide ع) ناشناخته 2 (Ludomotion), در میان درختان (FJRD تعاملی), Potionomics (حریص بازی), بازی مورتال پوسته (Playstack), سایه مرد Remastered (Nightdive), پناهگاه (بازی نانوا), سایه ای از شک (کول powered Games)بهشت قاتل (کایزن بازی کار می کند)Cartel سرمایه دار خیلی مهم (کوچک ساخت) سطل زباله Flippy (کوچک ساخت) عجیب و غریب غرب (Wolfeye Studios), داستان فصل (Xseed games), فلزی Hellsinger (Funcom), Amulets از هرج و مرج (آثار باستانی Studios), اسکارلت(?), جراح شبیه ساز 2 (Bossa Studios) آخرین اردو (سلام بازی) و Outlast محاکمه (بشکه های قرمز).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن