آمازون نخواهد جریان هر بازی یانکی ها در طول سال 2020 فصل

راب Carr/گتی ایماژ شما از شانس هستید اگر شما امیدوار بودند برای استفاده از آمازون به جریان با

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
WASHINGTON, DC - JULY 23: Giancarlo Stanton #27 of the New York Yankees rounds the bases after hitting a two run home run to center field against Max Scherzer #31 of the Washington Nationals during the first inning in the game at Nationals Park on July 23, 2020 in Washington, DC. (Photo by Rob Carr/Getty Images)
راب Carr/گتی ایماژ

شما از شانس هستید اگر شما امیدوار بودند برای استفاده از آمازون به جریان بازی یانکی ها در کوتاه 2020 MLB فصل است. بلومبرگ تایید کرده است که آمازون نخواهد بود جریان هر یانکی ها بازی در این فصل از طریق ترکیبی از COVID-19 و پخش حقوق. با تعدادی از بازی ها را از 162 فقط 60 با توجه به همه گیر نیویورک متمرکز بله شبکه تصمیم به حفظ TV حقوق که رفته اند به رسانههای آمازون شمارش برای simulcasts. به عنوان MLB به تازگی محرومیت تیم را از جریان بازی ورزشی منطقه ای شبکه های آمازون بسته شد ،

آمازون در پاسخ گفت: آن را "ارزیابی [آن] برنامه های" در پایان فصل است.

شما می توانید ببینید حرکت می کند مانند این که زمانی که بسیاری از ورزش لیگ تا به حال به کوچک شدن و یا حتی انصراف از فصل در طول بیماری همه گیر. اما آن را هنوز هم چیزی از یک ضربه به آمازون. غول اینترنت شده است شمارش را بر زندگی ورزشی به عنوان یک راه برای حلقه در را به مشتریان. در حالی که این شرکت در جریان مسابقات لیگ برتر در این سال آن را ممکن است برای قرار دادن بسیاری از برنامه های ورزشی در نگه دارید تا زمانی که آن را به اندازه کافی امن برای تمام فصول (چه رسد به جمعیت) را از سر گرفت.

در این مقاله: آمازون yankees, جریان, اینترنت, خدمات, بازی بیس بال, ورزش, mlb, بله,, شبکه Covid-19, کروناویروس, اخبار, سرگرمی, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب