GDC را موکول تابستان زندگی می کنند نشان می دهد می رود 'به طور کامل دیجیتال'

سال گذشته کنفرانس جلب 29,000 صنعت بازی های ویدئویی حرفه ای به سان فرانسیسکو.عکس: GDCتوسعه دهندگان بازی کنفرانس

توسط DOSTEMANSALAM در 12 اردیبهشت 1399
Last year’s conference drew 29,000 video game industry professionals to San Francisco.
سال گذشته کنفرانس جلب 29,000 صنعت بازی های ویدئویی حرفه ای به سان فرانسیسکو.
عکس: GDC

توسعه دهندگان بازی کنفرانس تابستان است و هنوز هم در حال وقوع 4 آگوست از طریق 6اما در حال حاضر خواهد شد به طور کامل آنلاینسازمان اعلام کرد در یک بیانیه پنج شنبه. زمانی که GDC تا به حال به هیچ کس آن زندگی می کنند نشان می دهد در تاریخ و زمان آخرین دقیقه در ماه مارس سازمان در ابتدا برنامه ریزی شده برای موکول در شخص رویداد این تابستان هیچ دوt امید است که رمان بیماری همه گیر کوروناویروس را متوقف کرده اند قرار دادن ترمز در همه چیز آن (to عادلانه بود, من فکر می کنم ما تمام شد).

تبلیغات

"همانطور که بسیاری از توسعه دهندگان بازی در آغوش کنترل از راه دور کار ترتیبات و همکاری آنلاین ما الهام گرفته برای انطباق و تحویل GDC در یک فرمت دیجیتال که در دسترس خواهد بود به هر کس با یک اتصال به اینترنت و کار سخت برای ارائه محتوای با کیفیت بالا و فرصت های شبکه GDC شرکت کنندگان در آمده اند به انتظار" اعلام می خواند.

GDC 2019 درو 29,000 صنعت حرفه ای و بیش از 550 شرکت کنندگان به سان فرانسیسکو, شکستن رکورد جمعیت در زنده نشان می دهد بیش از 30 سال سابقه. این سال را علامت دیگر تیره تر مشخصه: اولین بار در GDC forgoes فیزیکی کنفرانس به طور کامل. این آخرین در یک رشته از تعویق, rejiggeringsیا آشکار لغو میان تکنولوژی و صنعت بازی وقایع این سال از جمله Google I/O, الکترونیکی, سرگرمی, نمایشگاهو کنگره جهانی موبایل.

تبلیغات

سازمان خیلی نور در جزئیات در دوشنبه بیانیههدایت کسانی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر به نگاه کردن به آینده GDC خبرنامه بنابراین هنوز مشخص نیست که چگونه این تابستان را تمام دیجیتال کنفرانس را متفاوت از توسعه ارائه GDC جریان در حرکت یا کشش ناگهانی در جای اصلی خود مارس رویداد. نیز وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد آیا کلید شرکت کنندگان مانند آمازون و کولاک که قبلا کاهش یافته است با توجه به coronavirus نگرانی را بازگشت. دیگر نام های بزرگ در بازی های مثل سونی و مایکروسافت و یوبی سافت اعلام کرد در حال حاضر خود را تغییر آنلاین-تنها حوادث پس از E3 را لغو.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب