هر ویژگی در Sony آینده بالا پایان سر و صدا لغو هدفون فقط به بیرون درز


Illustration for article titled Every Feature in Sonys Upcoming High-End Noise-Cancelling Headphones Just Leaked

عکس: آدام کلارک Estes (Gizmodo)

سونی WH-1000XM3 یکی از بهترین جفت سر و صدا فعال-لغولینگ هدفون در بازار اما بر اساس یک Walmart لیست محصول (که ما در حال حدس زدن اتفاقی بود چرا که آن را پایین گرفته شده است)جانشین برای سونی زمان top-of-the-line قوطی باید حتی بهتر است.

تبلیغات

در حالی که خارج شده است به بیرون درز مثال برای آینده WH1000XM4 را شامل نمی شود هر گونه عکس محصول آن شامل قیمت و جزئیات تعداد مهم جدید و به روز رسانی ویژگی های.

با شروع در $350 ، WH-1000XM4 هزینه همان WH-1000XM3 و انتظار می رود که به از ویژگی های مشابه اگر نه کمی بهبود یافته سر و صدا فعال لغو با علاوه بر این از اضافی در هیئت مدیره میکروفون. Tاو WH-1000 XM4 عمر باتری باید در مورد مشابه بیش از حد و انتظار می رود در زمان اجرا از 30 ساعت در یک شارژ. اما با گنجاندن جدید سریع-شارژ فن آوری این WH-1000XM4 می خورد تا به اندازه کافی آب برای پنج ساعت پخش موسیقی فقط در 10 دقیقه با توجه به خارج صفحه محصول.

تبلیغات

Here’s of a screenshot of the listing in case it Walmart takes it down. Click to enlarge.

در اینجا یک تصویر از لیست در مورد آن خارج شده و آن طول می کشد پایین. برای بزرگنمایی کلیک کنید.
تصویر: سام رادرفورد (Gizmodo)

همچنین به نظر می رسد WH-1000XM4 بیشتر می تواند به راحتی با چند دستگاه از طریق بلوتوث اجازه می دهد تا به کاربران برای سوئیچ بین صوتی که از یک تلفن و یا یک لپ تاپ با یک دکمه را فشار دهید. این تغییر آدرس یکی از چند شکایت ما تا به حال در مورد اصل WH-1000XM3 و با هدفون بی سیم به سرعت در حال تبدیل شدن به طور پیش فرض راه حل های صوتی برای بسیاری از مردم این کار را باید یک مزیت بزرگ برای هر کسی که به دنبال استفاده از WH-1000XM4 هر دو در خانه و بر روی بروید.

سونی همچنین به نظر می رسد با تکیه بیشتر بر یادگیری ماشین برای چیزهایی مانند لبه آن-هوش مصنوعی پردازش های صوتی است که می تواند مجلل صوتی فشرده (مانند شما به طور معمول از جریان خدمات موسیقی, موسیقی مانند Spotify و دیگران) در زمان واقعی با توجه به لیست. را قادر خواهد ساخت که این WH-1000XM4 از دست رفته را بازگرداند جزئیات در یک آهنگ اوج.

در نهایت در یکی دیگر از پتانسیل های بزرگ ارتقا به روزمره قابلیت استفاده در WH-1000XM4 باید با دقیق صدای وانت تکنولوژی که می تواند به بهبود مدل قبلی را در حد متوسط کیفیت صدا با ترکیب پنج در هیئت مدیره میکروفن با پیشرفته پردازش سیگنال صوتی.

تبلیغات

قابل توجه دیگر مشخصات عبارتند از: استفاده از 40mm رانندگان با کریستال مایع پلیمر غشاء ساخته شده در کنترل های لمسی پشتیبانی از صدای دستیاران و تطبیقی کنترل صدا است که به طور خودکار تنظیم های صوتی خود را بسته به محیط شما هستیم مانند کافه ها, آرام, محل کار و یا خارج از منزل.

تبلیغات

وقتی پرسیده شد که به طور مستقیم برای اطلاعات بیشتر در مورد WH-1000XM4 سونی نمایندگان کاهش یافته است به نظر. بased در ويژگی در خارج, لیست, ما انتظار می رود سونی بعدی هدفون عالی خواهد بود اعلام کرد قبل از پایان سال است.

Tاو WH-1000XM4 به نظر می رسد دقیقا آنچه که مردم می خواهند در یک جانشین برای Sony گل سرسبد فعلی ANC هدفون. راستش چیزی که من دریافت نمی کند و امیدوار بودم به دیدن سونی سوئیچ را به حالت نرمال نامگذاری طرح به جای چسبیدن با اغلب خودسرانه رشته ای از اعداد از حروف و اعداد. اما با توجه به هر چیز دیگری سونی است و اضافه کرد که یک گله کوچک.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>