دیزی ریدلی برخی دیپلماتیک افکار در مورد واکنش به Star Wars: The Rise of اسکای واکر

دیزی ریدلی به عنوان ری. تصویر: دیزنی/لوکاس فیلمنظرات در مورد کیفیت گذشته (کسانی که برای یک نوع متفاوت از پست ب

توسط DOSTEMANSALAM در 25 فروردین 1399
Daisy Ridley as Rey.
دیزی ریدلی به عنوان ری.
تصویر: دیزنی/لوکاس فیلم

نظرات در مورد کیفیت گذشته (کسانی که برای یک نوع متفاوت از پست به طور کامل) می توان آن را به آسانی به توافق رسیدند که بسیاری از مردم واقعا نمی مانند Star Wars: The Rise of اسکای واکرو همچنین روشن است که این افراد بسیار آوازی در مورد نظرات خود را. به عنوان یک بازیگر کار بر روی یک فیلم با چنین شرایط سخت پذیرش وجود دارد محدود به برخی از استرس است. برای دیزی ریدلی که ستاره در tاو فیلم به عنوان Reyکه تنش بود احتمالا خیلی شدید واقع است.

تبلیغات

در اخیر ظاهر در DragCast, ریدلی صحبت به میزبان نینا غرب در مورد واکنش به فیلم و به اشتراک گذاشته شده برخی از متفکر ملاحظات در مورد آنچه آن را مانند به تجربه از یک بازیگر نقطه نظر.

"این تغییر فیلم با فیلم, راستش," ریدلی گفت: از تجربه خود در. "مثل 98% آن را بسیار شگفت انگیز است. این آخرین فیلم این بود که واقعا از روی حیله و تزویر. ماه ژانویه بود که خوب است. این عجیب و غریب بود من احساس می کردم که تمام این عشق است که ما می خواهم به نوعی نشان داده شده است اولین بار در اطراف من بود " که در آن عشق رفته است؟" من به تماشای این فیلم مستند ساخت-از این هفته و آن چنان پر از عشق و من فکر می کنم آن است که چیزی روی حیله و تزویر زمانی که شما بخشی از چیزی است که با عشق پر شده و پس از آن مردم است. شما می دانید که هر کس حق ندارد چیزی, اما آن را فقط آن را احساس می کند مانند آن را کمی تغییر اما من فکر می کنم به طور کلی در این که چرا رسانه های اجتماعی و آنچه شما باید."

ساخت فیلم است, بعد از همه, آرام امر چیزی است که شما را به بخش خصوصی و سپس انتشار به مخاطبان گسترده ای. تجربه بودن در یک فیلم است که به طور گسترده متفاوت از تجربه تماشای این فیلم به عنوان یک فن است.

"من فکر می کنم مردم سهم زیادی در رسانه های اجتماعی است که اگر من رفتم—من لازم نیست که رسانه های اجتماعی به هر حال—اما اگر من رفتم به یک فیلم و آن را دوست ندارم, من فقط نمی خواهد صدای جیر جیر در مورد آن" او ادامه داد:. "اما آن را مانند یک مکالمه و این همیشه بوده است. من حدس می زنم در حال حاضر مکالمات فقط بیشتر در مکان های عمومی, بنابراین من نمی خواهد که دیده می شود اما صادقانه تلاش برای حرکت از طریق اخبار سایت در ماه های ژانویه و تلاش برای دیدن ستارگان مسائل من می خواهم عناوین و مانند " اوه خدای من این خیلی ناراحت کننده است.' این ممکن است روی حیله و تزویر, اما پس از آن این داشتن که چیزی از من احساس می کنم واقعا به آن افتخار می کنم و من خیلی هیجان زده می شود بخشی از آن است. آره اما این یک چیز خنده دار است."

تبلیغات

همه مردم پشت دیزنی , Star Wars , فیلم, تا به حال یک جهنم از یک زمان به خصوص زنان و افراد از رنگ دریافت کرده اند که آزار و اذیت برای جرایم مانند موجود ساخت یک فیلم خوب و فیلم بد است. یک دلیل وجود دارد دیزی ریدلی ندارد, رسانه های اجتماعی, بعد از همه.

تبلیغات

غذای آماده از ریدلی نظرات هستند و من فکر می کنم که وجود دارد احتمالا همه چیز مهم تر است در جهان بیش از اینکه یک فیلم خوب است یا بد. و آن را ممکن است به بحث در مورد کیفیت یک فیلم بدون ساخت بازیگرانی که در آن کار می کرد از ترس به نگاه در اینترنت. من احساس می کنم که یک هدف خوب برای هدف.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب