Elon Musk می گوید SpaceX به دو کردن در کشتی فضایی توسعه

مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk گفته است که تیم خود را به تمرکز تلاش خود را در توسعه از کشتی فضایی خود را نسل بعدی موشک قابل استفاده مجدد سیستم است که فضای تجاری شرکت می خواهد به استفاده از crewed ماموریت به ماه و مریخ است.

مشک نشانه قصد خود را به سطح شیب دار تا کار بر روی این پروژه بلند پروازانه در اخیر به ایمیل داخلی به دست آمده توسط CNBC می آید و تنها چند روز پس از SpaceX موفق شد با اولین crewed اندازی خدمه آن اژدها سفینه فضایی برای حمل فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken به ایستگاه فضایی بین المللی.

در این ایمیل که SpaceX کارکنان دریافت شده در شنبه, ژوئن 6, مشک نوشت: “لطفا در نظر گرفتن بالا SpaceX اولویت (به غیر از هر چیزی است که می تواند به کاهش بازگشت اژدها خطر) به کشتی فضایی” در همان زمان درخواست تیم خود را به “به طور چشمگیری و بلافاصله” سرعت بخشیدن به کار در فضای سیستم حمل و نقل.

در حالی که فالکون 9 در حال حاضر عمل به عنوان SpaceX را اسب بارکش موشک برای حمل ماهواره, و در حال حاضر فضانورد ماموریت مشک آشکارا احساس می کند زمان آن را به پایین در تلاش برای توسعه 120 متر-قد بلند کشتی فضایی راه اندازی سیستم که شامل کشتی فضایی فضاپیما و موشک سنگین است که حمل آن را به مدار.

مشک است گفت: قبلا که او می خواهد کشتی فضایی برای تبدیل شدن به اولین تولید انبوه موشک با یکی از جدید نورد کردن خط هر 72 ساعت است. هر موشک و فضاپیما توانایی استفاده مجدد شود در یک روش مشابه به آن فالکون 9 سیستم در نتیجه کمک به به طور چشمگیری کاهش هزینه های حمل و نقل فضایی.

آن را به حال شده است امیدوار است که کشتی فضایی می تواند یک uncrewed فرود بر روی ماه در سال 2021 جلوتر از فضانورد ماموریت. اما این تاریخ ممکن است لغزش زیر تعدادی از شکست چشمگیر در طول تست های اخیر یکی اتفاق می افتد فقط در ماه گذشته طی یک استاتیک-تست آتش از موتورهای آن در SpaceX امکانات در تگزاس است. علت این است که هنوز در حال بررسی است.

هنوز امید بالا برای کشتی فضایی با ناسا به تازگی انتخاب SpaceX برای ساخت یک قمری-نسخه بهینه سازی شده برای حمل و نقل خدمه بين قمری مدار و سطح ماه به عنوان بخشی از ناسا آرتمیس برنامه.

روندهای دیجیتال رسیده به SpaceX برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آن را برنامه ریزی برای سرعت بخشیدن به کار بر روی توسعه آن کشتی فضایی و سیستم ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله زمانی که ما گوش به عقب.

می خواهید بیشتر در اخبار, بررسی, راهنما و امکانات از روندهای دیجیتال? دنبال کنید با ما در اپل, اخبار گوگل, اخبار و Flipboard.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>