EA ‘UFC 4’ تمرکز بر روی جنگنده خود را backstory

EA's 'UFC 4'

EA

آن بوده است سه سال پس از EA گذشته منتشر شد یک بازی UFC و این شرکت است که به وضوح مشتاق به نشان دادن برخی از پیشرفت. ناشر پرده برداری کرده است UFC 4که در آن تمرکز بر توسعه جنگنده خود را backstory در حالت حرفه ای. هر عمل تغذیه را به شخصیت خود را skillset — kick اغلب و شما بهتر از آن را در طول زمان. شما همچنین می توانید ایجاد دوستی و رقابت است که نفوذ خود را توسعه مهارت. در تئوری این مطلب wholistic پیشرفت سیستم است که شما را تشویق به بازی در سبک مورد نظر خود را.

وجود تغییرات در هسته مکانیک. در حال حاضر وجود دارد بیشتر مایع پرچ-به-اعتصاب combos که به قول واقعی تر نونما takedowns (با قابلیت جدید و کنترل مبتنی بر انیمیشن) و کنترل ساده برای مطالب ارسالی. شما می توانید انتظار چهار محیط های جدید است که با لمس بر روی “ریشه” از مخلوط هنرهای رزمی مانند مبارزه و یک حیاط خلوت نزاع و جدال. و درست به UFC سری عادت از جمله غیر MMA ستاره های EA آوردن بوکس رقبای آنتونی جاشوا و تایسون خشم به بازی (موجود در راه اندازی به صورت pre-orders).

UFC 4 آغاز بکار اوت 14 برای PS4 و Xbox One هر چند EA دسترسی مشترکین می توانید یک “اوایل دسترسی آزمایشی” در اوت 7. هیچ اشاره ای PS5 یا ایکس باکس سری X منتشر شده است. ما نمی خواهد قانون کسانی که از زمانی که EA ارائه شده ارتقاء برای دیگر بازی های ورزشی, اما شما ممکن است به محتوا و با آخرین نسل تصاویری.

در این مقاله: EA, EA Sports UFC, UFC 4, بازی, بازی های ویدئویی, PS4, Xbox One, مخلوط هنرهای رزمی, ورزش mma, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net