Facebook ایجاد رای گیری اطلاعات hub برای سال 2020 ما انتخابات

Facebook راه اندازی کرده است چه مارک زوکربرگ خواستار "بزرگترین رای گیری کمپین در تاریخ آمریکا" با هدف ترغیب

توسط DOSTEMANSALAM در 28 خرداد 1399

Facebook راه اندازی کرده است چه مارک زوکربرگ خواستار "بزرگترین رای گیری کمپین در تاریخ آمریکا" با هدف ترغیب و کمک به 4 میلیون نفر ثبت نام برای انتخابات آینده. این شبکه اجتماعی ثبت نام رای دهندگان کمپین در سال 2016 یک موفقیت بزرگ بود بنابراین در حال حاضر آن را با هدف دو برابر تعداد زیادی از مردم آن کمک کرد ثبت نام در سال 2018 و 2016. را که اتفاق می افتد, Facebook در حال ساخت یک رای گیری مرکز اطلاعات که شامل اطلاعات معتبر در مورد نحوه ثبت نام و رای دادن و همچنین به عنوان چگونه به درخواست برای یک غایب و یا پست الکترونیکی-در رای گیری بر اساس یک کاربر از قوانین ایالتی.

اطلاعات hub می توانید اطلاع کاربران در مورد اطلاعیه ها و تغییرات در روند انتخابات صورت وجود هر یک از مقامات محلی. آن را همچنین می توانید هشدار آنها در مورد اطلاعات مربوطه مانند ثبت نام دوره, مهلت درخواست یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری و آغاز رای گیری زودهنگام. برای کمک به رای دهندگان آماده برای روز انتخابات خود را در این مرکز همچنین می توانید آنها را نشان می دهد هنگامی که و که در آن آنها قرار است به رای و اینکه آیا وجود دارد شناسایی الزامات مورد نیاز برای محل سکونت خود را.

این شبکه اجتماعی خواهد شد قرار دادن یک لینک به رای گیری مرکز اطلاعات در بالای مردم Facebook و Instagram اس شروع تابستان امسال به آن مکان نخست در امیدوار است که بسیاری از 160 میلیون کاربر در آمریکا آن را ببینید. در یک op-ed برای ایالات متحده آمریکا امروز, زوکربرگ توضیح داد که بیش از نیمی از مردم Facebook بررسی در آمریکا گفت: آنها نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای رای دادن در ماه نوامبر نسبت به انتخابات قبلی است. او نوشت:

"[W]e در حال تشویق مردم به رای دادن. رای گیری صدا است. آن را تنها قدرتمند ترین بیان از دموکراسی بهترین راه برای نگه داشتن رهبران ما پاسخگو و چگونه ما به آدرس بسیاری از مسائل در کشور ما این است که دست و پنجه نرم کردن با. من معتقدم Facebook مسئولیت نه تنها برای جلوگیری از رای دهندگان سرکوب — که به طور نامتناسبی اهداف مردم رنگ — بلکه به طور فعال در حمایت از مطلع نامزدی رای دهندگان ثبت نام و مشارکت مردم است."

در علاوه بر این به اعلام جدید آن رای دهندگان کمپین Facebook نیز نورد توانایی انتخاب کردن از دیدن تبلیغات سیاسی. از امروز شروع کاربران قادر خواهد بود برای خاموش کردن تبلیغات است که "برای پرداخت" سیاسی سلب مسئولیت بر روی آنها. آنها می توانید انجام دهید تا از درون یک آگهی خود را -- آنها به سادگی نیاز به کلیک بر روی "پرداخت" اطلاعات لینک و سپس را انتخاب کنید "کمتر تبلیغات" مانند آن گزینه یا از درون آگهی خود را در صفحه تنظیمات. و بله, آنها می توانید انتخاب کردن از دیدن تبلیغات سیاسی در هر دو Facebook و Instagram.

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب