DJI را Osmo اقدام دوربین را به 250 دلار در آمازون و Best Buy

DJI Osmo Action 4K

Engadget

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

DJI را Osmo عمل ممکن است از دست رفته چند توابع مفید مانند GPS و قوی تر اجتماعی به اشتراک گذاری و ویرایش ویژگی های, اما ما هنوز هم فکر می کنم آن را یک رقیب شایسته برای GoPro. اگر شما به دنبال انتخاب کنید تا یک اقدام دوربین, شما می توانید انجام بسیاری بدتر است. آن را در فروش در آمازون و Best Buy در دقیقه از $369.99 به $249.99.

خرید Osmo عمل در آمازون – $249.99

خرید Osmo عمل 4K در بهترین خرید – $249.99

این Osmo عمل در شاخه های 4K تا 60 فریم در ثانیه با 8X حرکت آهسته. آن طول می کشد تا 12 مگاپیکسل عکس و ضد آب به 36 ،

آنچه که واقعا کمک می کند تا Osmo اقدام ایستادگی کردن به آن دو صفحه نمایش که ممکن است به شما یک حس خوب از آنچه آن را گرفتن زمانی که شما با استفاده از آن در عکاسی از جهت گیری. 1.4 اینچ صفحه نمایش LED در جلو کوچک است و آن را سخت خواهد بود برای دیدن جزئیات بیش از حد اگر آن را در پایان یک selfie stick, اما آن را حداقل به شما یک ایده کلی از اینکه صورت خود را در قاب.

ما کشف یک چند دیگر معاملات جامد در DJI دنده به تازگی از جمله یکی از این هفته در Osmo جیب (که دیگر در دسترس نیست با این حال).

Follow @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals, thebuyersguide تجارت osmoaction4k, dji, osmo اکشن, 4k, osmo اقدام osmoaction, اقدام دوربین, actioncamera, اخبار, دنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net