این بهترین ارزان Sonos معاملات و خرید و فروش در ماه ژوئیه سال 2020

اگر شما نمی خواهم به سازش Sonos سخنرانان در میان بهترین بلندگوهای بی سیم در بازار است. Sonos اجزای شناخته شده

توسط DOSTEMANSALAM در 3 مرداد 1399

اگر شما نمی خواهم به سازش Sonos سخنرانان در میان بهترین بلندگوهای بی سیم در بازار است. Sonos اجزای شناخته شده برای خود را صدای فوق العاده با کیفیت و سهولت استفاده. پیدا کردن Sonos سخنرانان به قیمت ارزان می توان به چالش کشیدن: فروش نیستند که شایع است و حتی با معاملات شما هنوز هم به طور معمول پرداخت کمی بیشتر از شما خواهد بود برای رقابت بلندگوهای بی سیم. ما موفق به پیدا کردن چند Sonos معاملات خارج وجود دارد به خصوص در مرمت واحد و معاملات بسته شما صرفه جویی در پول بیش از خرید آنها را به طور جداگانه.

امروز بهترین Sonos معاملات

  • مرمت Sonos یکی SL$162بود $180
  • مرمت Sonos یک (Gen 2)180 دلاربود $200
  • Sonos اتصال$349شد $390
  • Sonos یک (2 بسته)380 دلاربود $400
  • Sonos Playbar (مرمت)$540بود 600 دلار
  •  Sonos Playbase$548شد 699
  • صدای فراگیر 5.1 مجموعه (2 یکی SL, 1, پرتو, 1 Sub)$1,359شد $1,456

راهنمای مبتدی به Sonos

Sonos یک سینمای خانگی تولید کننده تجهیزات آن مشهور با کیفیت بلندگو با تکنولوژی بالا و قابلیت های. شما ممکن است فقط می دانم Sonos برای محبوب خود را مستقل از بلندگو است اما این شرکت به مراتب گسترده تر صف از آن است. این تولید کننده فقط در مورد هر قطعه از سینمای خانگی و تجهیزات شما می توانید از فکر می کنم از سخنرانان به soundbars تقویت آداپتور برای سیستم های استریو و بیشتر.

در زیر ما صحبت در مورد همه چیز که Sonos ارائه می دهد و آنچه که هر دستگاه می کند و همچنین به عنوان کسانی که ما فکر می کنیم بهترین راه حل برای. به آن را آسان تر به دنبال ما تقسیم آن به سه بخش: بلندگوهای سینمای خانگی و قطعات.

سخنرانان

Sonos در حال حاضر ارائه می دهد چهار بلندگو در صف خود را. ارزان ترین گزینه است Sonos یکی SL است که یک نسخه از آن پایه بلندگو بدون میکروفون. در حالی که آن را ندارد که میکروفون آن است که هنوز هم قابل کنترل از طریق Siri با پخش 2 پشتیبانی و یا از طریق گوگل دستیار و آمازون الکسا. آن را شامل دو کلاس D دیجیتال تقویت کننده تویتر و اواسط ووفر ارائه می دهد که صدای عالی برای یک سخنران از اندازه آن است. در حالی که آن شامل Wi-Fi یکی از SL ندارد بلوتوث.

این Sonos یکی دارای تمام قابلیت های مشابه به عنوان یکی از SL, اما, آن می افزاید: یک میکروفون برای کنترل صدا و ساخته شده است در گوگل دستیار و آمازون الکسا.

اگر شما به دنبال برای حمل در نظر بگیرید Sonos حرکت می کند. بزرگتر از یک سری بلندگوهای حرکت ساخته شده در باتری است که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از بلندگو در هر نقطه یا از طریق باتری قدرت (از 10 ساعت از زمان پخش) و یا از طریق برق AC زمانی که آن را نشسته بر روی آن شامل شارژر رومیزی. مانند یکی از آن شامل دو کلاس D دیجیتال تقویت کننده تویتر و اواسط ووفر اما همچنین می افزاید: پشتیبانی از بلوتوث برای استفاده از زمانی که شبکه های Wi-Fi در دسترس است.

برای بهترین کیفیت صدا ممکن است گام تا Sonos Play:5. سخنران شامل شش کلاس D دیجیتال تقویت کننده سه تویتر و سه اواسط بلندگوهای مرتب در چنین راهی که هدایت صدا در هر دو سمت چپ و راست و مرکز واقعا همهجانبه صدا. در حالی که آن شامل Wi-Fi آن را شامل نمی شود بلوتوث.

با تمام این بلندگو شما می توانید جفت دو نفر از آنها به صورت واقعی صدای استریو و همه آنها قابل کنترل از طریق Sonos برنامه AirPlay و آمازون الکسا با استفاده از Sonos, مهارت.

که یکی باید به شما خرید ؟ این Sonos یک سری بزرگ است ورود به سطح Sonos سخنران و اگر شما لازم نیست الکسا شما می توانید ذخیره کنید کمی با انتخاب یکی از SL بیش از یکی است. این حرکت یک گزینه بسیار عالی اگر شما قصد استفاده از بلندگو را در بیش از یک محل. اگر شما می توانید استطاعت آن را توصیه می کنیم این بازی:5 با توجه به آن چشمگیر کیفیت صدا.

سینمای خانگی

Sonos ارائه می دهد چهار گزینه های خانه تئاتر که همه زوج می تواند با بالا سخنرانان به ایجاد یک سینمای خانگی راه اندازی. این Sonos پرتو Sonos,' ورود به سطح soundbar و هر دو آمازون الکسا و گوگل دستیار راست در ساخته شده است. سخنران عاقلانه پرتو شامل پنج کلاس D دیجیتال تقویت کننده یکی تویتر و چهار دامنه کامل بلندگوهای همراه با سه منفعل رادیاتور به منظور افزایش پاسخ باس. این همچنین شامل هر دو HDMI ARC نوری و صوتی برای اتصال به تلویزیون

این Sonos Playbar است mountable soundbar با حتی بیشتر سخنرانان از آن ارزان تر خواهر و برادر. در مجموع آن شامل نه کلاس D دیجیتال تقویت کننده سه تویتر و شش میانی بلندگوهای ارائه با کیفیت بالا, سینما-مانند صدا. شما نیاز به یک ورودی نوری برای استفاده از این کامپوننت را با تلویزیون با این حال — بنابراین خرید Playbar تنها اگر شما برنامه ریزی برای جفت کردن آن با بالاتر پایان تلویزیونی.

Sonos,' top-end ارائه در اینجا Sonos Playbase. در نظر گرفته شده برای نشستن زیر تلویزیون شما Playbase یک نیروگاه. در مجموع 10 تکثير سخنران رانندگان – شش میانی سه تویتر و ووفر — چیده شده در اطراف Playbase اما علاوه بر این از ده دیجیتال تقویت کننده را Playbase یکی از بهترین soundbases در بازار امروز است.

هر یک از این soundbars می تواند در ترکیب با سخنرانان ما مورد بحث و Sonos, زیر, شرکت ساب ووفر بی سیم. اگر شما به دنبال بزرگ باس صدا در سینمای خانگی خود را راه اندازی زیر یک ضرورت است برای اطمینان حاصل کنید. دو کلاس-D دیجیتال تقویت کننده های در حال تنظیم برای مطابقت با دو اختصاص داده شده سخنران رانندگان و دوگانه صوتی پورت ها بهینه سازی شده برای افزایش Sub عملکرد.

در حالی که شما قطعا می تواند از ریخت و پاش در اینجا و جفت Playbase و فرعی با Sonos,' بازی:5 بلندگو حتی پرتو و فرعی همراه با یک یا یک SL سخنرانان ارائه خواهد شد صدای فوق العاده. آن پایین می آید به چقدر شما مایل به خرج کردن است.

قطعات

در علاوه بر این به بلندگو و سینمای خانگی اجزای Sonos تولید طیف گسترده ای از قطعات است که ممکن است حس را به انتخاب کنید تا بسته به سینمای خانگی خود را برنامه. این Sonos پورت اجازه می دهد تا شما را به اتصال خود را سنتی استریو یا گیرنده به Sonos خود را راه اندازی در حالی که Sonos Amp شما را قادر به اتصال سیمی را به سخنرانان و دیگر قطعات در. این Sonos افزایش است یک گزینه عاقلانه باید به شما نیاز به افزایش خود را از Wi-Fi برای اطمینان از بدون وقفه در جریان است.

اکثر کاربران نمی خواهد نیاز به این قطعات در Sonos خود را تنظیم. هنوز هم اگر شما یک سینمای خانگی علاقه مندان با قبل موجود سینمای خانگی تجهیزات ممکن است این احساس را به نظر پورت و آمپر خود را برای اتصال تجهیزات میراث به Sonos پلت فرم. به طور کلی Wi-Fi قابلیت های Sonos بلندگو بسیار خوب است اما در خانه های بزرگ و افزایش ممکن است لازم باشد برای اطمینان از جریان به درستی کار می کند.

Sonos یک مقابل Sonos یکی SL

این Sonos یک و Sonos یکی SL یکسان هستند در مجموعه ای از ویژگی های صرفه جویی برای یکی از ویژگی های مهم: یک میکروفون. در حالی که شما یک میکروفون و همچنین الکسا پشتیبانی با Sonos یک Sonos یکی SL شامل یک میکروفون. این Sonos یکی SL هنوز هم می تواند کنترل از طریق الکسا با این حال با استفاده از Siri و پخش و یا جداگانه الکسا دستگاه با استفاده از Alexa Sonos مهارت ،

Sonos پرتو مقابل Sonos Playbar

این Sonos پرتو و Playbar هستند Sonos' soundbar گزینه های. کوچکتر Sonos پرتو ارزان تر است و شامل چهار دامنه کامل بلندگوهای یک تویتر و سه رادیاتور منفعل. این Playbar است mountable و گران تر اما شامل نه دیجیتال Class-D تقویت کننده سه تویتر و شش میانی بلندگوهای است و به مراتب بهتر کیفیت صدا به طور کلی.

Sonos Playbar مقابل Sonos Playbase

در حالی که ما توصیف Playbar soundbar بالا Sonos Playbase است که آنچه به نام "soundbase" و نشسته زیر تلویزیون خود را. آن را به مراتب بیشتر سخنرانان از Playbar — در مجموع 10 تکثير سخنران رانندگان – شش میانی سه تویتر و ووفر اما همچنین 10 دیجیتال تقویت کننده به Playbase چشمگیر, سینمایی, صدای.

آیا Sonos نیاز به Wi-Fi?

بله. موسیقی جریان به سخنرانان خود را بیش از یک اتصال Wi-Fi بنابراین بدون آن شما نمی قادر خواهد بود برای گوش دادن به موسیقی, مگر در مواردی که شما متصل به خود را Sonos بلندگو از طریق بلوتوث. Wi-Fi نیز اجازه می دهد تا شما را به استفاده از بلندگو را بدون نیاز به جلو و از گوشی های هوشمند خود را — به خصوص مدل های ساخته شده با در الکسا پشتیبانی می کند. این کار درست مانند هر الکسا دستگاه از آنجا که شما می توانید کنترل همه چیز را با دستگاه خود را.

آیا Sonos باید بلوتوث ؟

بله در برخی از مدل های. در مدل هایی که شامل بلوتوث شما می توانید با اتصال گوشی های هوشمند خود و یا دیگر بلوتوث را فعال کنید دستگاه های موسیقی به طور مستقیم به بلندگو برای پخش موسیقی. این اجازه می دهد تا شما را به استفاده از بلندگو حتی اگر هیچ اتصال Wi-Fi در دسترس است.

فراموش Ikea را Sonos سخنرانان کار با Sonos اجزای?

بله. Ikea را Symfonisk بلندگو خط, در حالی که یک Ikea-مارک محصول را با هر Sonos جزء درست مثل یک Sonos-مارک بلندگو. یکی مثبت در مورد این بلندگو است که آنها ارزان تر از Sonos بلندگو. در حالی که کیفیت صدا نیست به عنوان خوب به عنوان Sonos' سخنرانان ما هنوز راه دور تحت تاثیر قرار با کیفیت صدا به طور کلی.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب