اول زنده 'سرنوشت 2' رویداد لگد کردن در 1PM ET

Bungie Bungie در مورد یک استراتژی جدید برای نگه داشتن سرنوشت 2 تازه: برگزاری Fortnite-سبک رو

توسط DOSTEMANSALAM در 17 خرداد 1399
The Almighty approaches Earth in 'Destiny 2'
Bungie

Bungie در مورد یک استراتژی جدید برای نگه داشتن سرنوشت 2 تازه: برگزاری Fortnite-سبک رویدادهای زندگی می کنند. استودیو امیدوار کننده است (از طریق PC Gamer) است که انسان را "هدف خداوند" (عظیم قرمز لژیون سفینه فضایی در یک ماموریت خلبان ازجان برابر آخرین شهر) در 1PM شرقی. آن را نه خاصی فقط چه اتفاقی خواهد افتاد اما فصل منجر لارس Bakken گفت: علاقهمندان به بازی در برج hub اگر آنها می خواهند برای دیدن درام شکل میگیرد.

بر اساس زودتر اشکالات سیارهای راسپوتین دفاع AI شما کمک کرده ام در این فصل را به پایین متعال و جلوگیری از فاجعه وجود دارد نمی توان خیلی از بازی در سمت چپ و در غیر این صورت — اما برج نخواهد ظهور به طور کامل صدمه ندیده است. این رویداد در حال آمدن است تنها چند روز قبل از Bungie هر دو آغاز فصل آینده از D2 و پیش نمایش چهار سال در ژوئن 9, بنابراین شما می توانید انتظار می رود چه اتفاقی می افتد در حال حاضر به یک اثر در این طرح است.

این چیزی است که از یک قمار است. در حالی که D2 قطعا قابل ملاحظه بازیکن پایه شده است و از جمله بیشتر اهداف مشترک آن روشن نیست اگر حوادث زندگی می کنند خواهد شد که همان تاثیر آنها در Fortnite. پس از همه, حماسه نبرد رویال بازی لوکس مخاطبان گسترده و به یک رشته فرهنگی زمانه. این بازیکنان را دلیل دیگری برای ثبت نام در, اگر چه, و این نشان می دهد که D2's داستان خواهد بود بیشتر درگیر رفتن به جلو.

در این مقاله: bungie, destiny, 2, سرنوشت, بازی, بازی های ویدئویی, PS4, Xbox One, اخبار بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب