Dell XPS 17 در مقابل MacBook Pro 16 اینچ: که بزرگ لپ تاپ حاکم عالی?

اپل مک بوک شده است به عنوان رفتن به لپ تاپ برای دانشجویان و طراحان و کسانی که در صنعت خلاق اما دل XPS صف نیست دور عقب.

با مقدمه ای از XPS 17, XPS صف آن مناظر در اپل بالا پایان مدلهای macbook. شامل اینتل آخرین 10-gen H-سری پردازنده و کارت گرافیک Nvidia RTX 2060 GPU این یکی به طور جدی و قدرتمند لپ تاپ. در اینجا نگاهی به چگونگی XPS 17 می ایستد در برابر MacBook Pro 16 اینچ.

قیمت و طراحی

دل XPS 17 1500 $شروع می شود و اپل MacBook Pro 16 اینچ شروع می شود در $2,399. که برای تلفن های موبایل مانند یک تفاوت بزرگ اما این پایه مدل نمی توان در مقایسه با یک سیب به سیب اساس. XPS 17 شروع می شود با یک 1,920 x 1,200 رزولوشن صفحه نمایش 256GB SSD 8GB RAM و یک پردازنده Core i5-10300H و گرافیک یکپارچه شده است. از وجود آن می توان به پیکربندی به 4K+ صفحه نمایش RTX 2060 گرافیک یک پردازنده Core i9-10885H 64GB RAM و 8TB از ذخیره سازی. ما می دانیم بیشتر در مورد دقیق گزینه های پیکربندی از XPS 17 زمانی که آن را راه اندازی بعد از این تابستان.

در ضمن مک بوک Pro 16 اینچ شروع می شود و با آن با وضوح بالاتر صفحه نمایش گسسته گرافیک 512GB از SSD و 16GB RAM.

تفاوت قیمت کنار هر دوی این لپ تاپ ها دستکاری شده از مواد حق بیمه است اما در نهایت به دنبال و احساس متفاوت از یکدیگر است. چرا که شما در پیدا کردن فیبر کربن نخل استوار در XPS و همه در پایان آلومینیوم و طراحی روی MacBook Pro.

دل XPS 17 طول می کشد بسیاری از نشانه های طراحی از بقیه XPS صف. این برش از یک بلوک آلومینیومی در دو قطعه و ویژگی های الماس-برش دیوارههای. نیز وجود دارد هوافضا-الهام گرفته از فیبر کربن استفاده شده در طراحی سیاه و سفید نخل استراحت. این می آید در 0.77 اینچ ضخامت دارد و وزن آن 4.65 پوند است. وجود دارد تنها یک داخلی گزینه رنگ: سیاه و سفید کلاسیک.

از نظر وزن و ضخامت اپل مک بوک باریک تر از دل XPS 17 عمدتا به دلیل کوچکتر 16 اینچ صفحه نمایش. این می آید در 0.64 اینچ ضخامت و 4.3 پوند است. که یک تفاوت ظریف شما به احتمال زیاد متوجه مگر اینکه شما ضربه زننده است.

XPS 17 ورزش, چهار صاعقه 3 پورت کامل-اندازه کارت خوان SD و یک جک هدفون 3.5 mm. آن است که بسیار به خوبی متصل, مدرن, ماشین هر چند هیچ USB-A به عنوان شده است در قبلی XPS لپ تاپ. دل است که نوع به اندازه کافی شامل USB-C به USB-یک 3.0 کابل و دانگل HDMI در جعبه ، اگر شما با توجه به تفاوت در پورت هنگامی که به دنبال در دو لپ تاپ وجود دارد فقط یکی. مک بوک دارای چهار صاعقه 3 USB-C بنادر و همچنین یک جک هدفون وجود دارد اسلات کارت حافظه SD. این بدان معناست که شما نیاز به دانگل با مک بوک.

مک بوک دارای لمس نوار است که نه در XPS 17. این OLED نوار به شما می دهد دسترسی به عملکرد کلید و کلید های میانبر در MacOS از طریق لمس است. هر دو لپ تاپ از ویژگی های اسکنر اثر انگشت قرار گرفته در بالا و سمت راست از طرح بندی صفحه کلید.

نمایش

امضای یکی از ویژگی های Dell مدرن XPS لپ تاپ است که “بی نهایت لبه” نمایش با یاد نازک ناهنجاری. اگر شما همه چیز در مورد صفحه نمایش, فضا, XPS 17 غالب MacBook Pro. هر دو دستگاه را باریک صفحه نمایش اما XPS 17 تا لبه بیش اپل با صفحه نمایش بزرگتر در بدن است که تنها اندکی بزرگتر است.

Dell ادعا می کند صفحه نمایش در XPS 17 است 93.7% صفحه نمایش به بدن نسبت. همچنین در 16:10 نسبت که اجازه می دهد تا برای کمی بیشتر عمودی اتاق هنگامی که چند وظیفه ای. گزینه های روی صفحه نمایش شامل یک 4K Ultra HD+ (3,840 x 2,400), رزولوشن صفحه لمسی و یا صفحه نمایش QHD+ (1,920 x 1,200) وضوح پنل. برای ایجاد محتوای 4K گزینه بهتر است آن را به عنوان ورزشی یک anti-reflective coating 1,600:1 نسبت کنتراست و 500 nits روشنایی. 4K مدل پوشش 100% Adobe RGB و 94 درصد از DCI-P3 بوسيله رنگ.

اگر شما دنبال آن هستید در صفحه نمایش در مک بوک Pro 16-اینچ, شما هنوز هم نا امید نمی شود. آن را نازک ناهنجاری اما آنها نه به عنوان مغز به عنوان XPS 17 است. در مقایسه با مسن, 15-inch MacBook مدل صفحه نمایش میدارد 0.6 اینچ بیشتر از فضا, اما هنوز هم وجود دارد یک نوار نازک و پایین “چانه” در مک بوک است که شما واقعا نمی خواهد توجه در XPS 17.

مشخصات عاقلانه MacBook Pro 16 اینچ ارائه می دهد یک گزینه — یک 3,072 x 1,920 وضوح پنل. که به وضوح کمتر از 4K مدل XPS 17 اما هنوز هم مقدار زیادی پر جنب و جوش و روشن به خصوص در تنظیمات. وجود صفحه نمایش لمسی گزینه, اما, اپل ترجیح می دهند که شما خرید یک اپل اگر شما به دنبال یک لمس-محور را تجربه کنند.

اپل مک بوک نیز همان 500 nits روشنایی به عنوان XPS 17, اما این ورزش برای حمایت از اپل P3 وسعت رنگ گسترده ای و واقعی تن تکنولوژی که می تواند به تنظیم درجه حرارت رنگ صفحه نمایش بر اساس چگونه شما از آن استفاده کنید. هر دو فوق العاده هستند برای دستگاه های عکاسی و طراحی گرافیک و ویرایش ویدئو با تشکر از دقت رنگ فوق العاده.

عملکرد و عمر باتری

البته عملکرد کلیدی است برای لپ تاپ ها و این منطقه که در آن از مک بوک و XPS 17 همگرا کمی. هر دو لپ تاپ بسیار قدرتمند است و آن را سخت به انتخاب یک برنده در این دسته به عنوان ما نمی آزمایش XPS 17 نشده است. انتخاب خود را ممکن است به سیستم عامل تنظیمات به عنوان XPS 17 توسط طراحی ویندوز 10 و مک بوک های اپل را MacOS.

با XPS 17 دل تصمیم گرفتند برای اینتل آخرین نسل 10 ثانیه-پردازنده های سری. گزینه های وجود دارد برای هر دو 4 هسته ای و 6 هسته ای یا 8 هسته ای پردازنده. که شامل پردازنده Core i5-10300H Core i7-10750H Core i7-10875H و Core i9-10885H. رم گزینه های در شروع 8GB و رفتن تا 64GB. SSD شروع می شود در 256GB و می تواند پیکربندی شده تا 2TB.

اپل در ضمن مردد برای 2.6 GHz 6‑core Intel Core i7 processor یا 2.3 گیگاهرتز 8 هسته ای Intel Core i9 پردازنده. تنظیمات را می توان تحت فشار قرار دادند تا به s 2.4 GHz 8‑core Intel Core i9 با Turbo Boost تا 5.0 GHz.

سازی شروع می شود در 512GB اما می توان به افزایش آنجا که 8TB در صورت نیاز. رم گزینه های در شروع 16GB و تا رسیدن به 64GB. اپل تهاجمی تر با گزینه های ذخیره سازی در مقایسه با زمانی که به دل از این رو قیمت بالاتر.

در بخش GPU اپل ارائه می دهد گزینه برای AMD Radeon Pro 5500M با هر 4GB یا 8GB از GDDR6 حافظه است. این AMD قطعات تمام تراشه های سفارشی طراحی شده برای اپل و دستگاه های. بر اساس AMD در نسل بعدی Zen 2 7nm گرافیک معماری ما در بر داشت این gpu ها کمک به مک بوک های تصویری-ویرایش یابو با توانایی کامل تصویری در 4 دقیقه دو بار به عنوان سریع به عنوان سال گذشته MacBook Pro 15-inch.

با XPS Dell رفته با Nvidia که فراهم می کند یک انتخاب خیلی بیشتر. پایگاه مدلهای گزینه برای اینتل UHD گرافیک. همچنین GTX 1660 Ti با 4GB GDDR6 حافظه به عنوان یک میانی گزینه یا قدرتمند RTX 2060 کارت گرافیک با 6GB از GDDR6 حافظه است.

ما نمی آن را تست نشده ولی این مدل با RTX گرافیک همچنین می تواند یک اسب بارکش. از آن خواهد شد قادر به استفاده از ray tracing و اختصاصی A. I. هسته. دل نیز می گوید: این بهینه سازی ترمال برای اطمینان از این لپ تاپ می توانید نگه دارید تا. آن را ارائه 90 وات قدرت در نازک فاکتور شکل.

در مدل های با کارت گرافیک Nvidia گرافیک XPS 17 دو-روبروی خروجی طرفداران برای افزایش فن جریان هوا حدود 30 درصد و رانندگی خنک کننده جریان هوا در هر دو جهت. نیز وجود دارد یک بخار محفظه ای است که دهانه به عرض کل لپ تاپ برای نگه داشتن پردازنده سرد است.

عمر باتری در حال حاضر ناشناخته برای XPS 17. اپل مک بوک به طول انجامید در حدود پنج و نیم-نیم ساعت با کلی استفاده. که به لطف 16 درصد بزرگتر از 100 وات ساعت باتری. دل XPS 17 گزینه برای هر یک از 97 وات ساعت یا 56 وات ساعت باتری.

صفحه کلید و پد لمسی و صوتی

صفحه کلید و پد لمسی و صوتی تجربه جنبه های مهم هر لپ تاپ است. در این مناطق XPS 17 و MacBook Pro نا امید نیست. اپل می سازد تا برای آن موضوع از گذشته با آن سحر و جادو صفحه کلید و دل supersized صفحه کلید آن برای کمک به ایجاد XPS صف بزرگ است.

به دنبال در XPS 17 صفحه کلید آن چیزی است که آن جوان برادر و خواهر XPS 13 ندارد. به جای ورزشی لبه-به-لبه صفحه کلید, صفحه کلید است که در وسط لپ تاپ در XPS 17, احاطه شده توسط سخنران کوره. این keycaps نیز بسیار بزرگتر از قبل وجود دارد و علاوه بر این از بزرگتر از چپ و راست کلید های arrow. همانطور که برای صفحه لمسی آن است که بسیار بزرگتر از آنهایی که در XPS 13 و XPS 15. همچنین محور درست در وسط برای سهولت دسترسی و محافظت در برابر اتفاقی کلیک در زمانی که در حال استراحت دست خود را بر روی کف دست بقیه.

سخنرانان در XPS 17 هستند به سمت بالا شلیک مانند در مک بوک اپل است و تنظیم توسط امواج Nx 3D audio experience. نیز وجود دارد دو تویتر در پایه واقعا همهجانبه quad-speaker setup.

همانطور که گفته شد شما به تازگی بهبود یافته “سحر و جادو صفحه کلید” در MacBook Pro 16. این صفحه کلید حرکت می کند به دور از اپل بحث برانگیز پروانه مکانیسم سوئیچ بیش به کلاسیک قیچی یکی به جای. آن را نیز وارونه T-تنظیم برای کلیدهای فیزیکی و کلید فرار. ما در بر داشت آن را یکی از بهترین تا کنون منتشر شده با بزرگتر keycaps و snappier احساس.

البته این صفحه کلید flanked توسط اپل لای شیار نیروی لمسی در پایین. این متفاوت است از XPS 17 پس وجود ندارد یک منطقه اختصاص داده شده به خود را انجام دهید کلیک کردن بر روی. تمام سطح اجازه می دهد تا شما را به کلیک بر روی هر نقطه و ارائه بازخورد لمسی فراهم می کند که یک پاسخگو و احساس.

اپل مک بوک نیز از ویژگی های قابل توجه سخنرانان. آن را به یک high‑fidelity شش بلندگو سیستم با نیروی لغو بلندگوهای. این دو بلندگو بیشتر از XPS 17 و پشتیبانی گسترده ای برای صدای استریو. اگر صدا برای شما مهم است و سپس مک بوک ممکن است راه رفتن هر چند تا زمانی که ما تست XPS 17 ما نمی توانیم با اطمینان می گویند.

XPS برنده — بر روی کاغذ است

به دنبال فقط در مشخصات XPS 17 برنده این نبرد از لپ تاپ. این RTX 2060 می افزاید: بسیاری از قدرت که MacBook Pro 16 اینچ نمی تواند در رقابت با. باریک قاب صفحه نمایش نیز باعث می شود آن را بهتر از خرید بیش از اپل. اما تا زمانی که ما تست می توانید XPS 17 در پر طرفدار مک بوک 16 اینچ باقی مانده است تنها گزینه شما می توانید خرید امروز.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>