CDC: آمریکایی ها Misting بدن خود را با مواد ضد عفونی کننده اسپری و غرغره سفید کننده برای جلوگیری از Coronavirus

یک CDC بررسی نشان داد که برخی از آمریکایی ها با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و تمیز کردن محصولات نامناسب در

توسط DOSTEMANSALAM در 19 خرداد 1399
A CDC survey found that some Americans are using disinfectant and cleaning products inappropriately in an effort to prevent coronavirus.
یک CDC بررسی نشان داد که برخی از آمریکایی ها با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و تمیز کردن محصولات نامناسب در تلاش برای جلوگیری از coronavirus.
عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)

اگر چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او تنها در حال تبادل نظر زمانی که او پیشنهاد کرد مردم تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن برای درمان coronavirus وجود دارد برخی از آمریکایی ها که فکر نمی کنم که این ایده یک شوخی است. در واقع با توجه به بررسی های اخیر توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) برخی از افراد در آمریکا با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و تمیز کردن محصولات در هشدار دهنده در طول راه همه گیر.

تبلیغات

CDC انجام نظرسنجی آنلاین در 502 بزرگسالان ایالات متحده ممکن است در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته خود ذهن ترا درهم میشکنند و خطرناک نظرات در مورد ضد عفونی کنندهو انتشار آن در روز جمعه. این بررسی نشان داد که 39 درصد از پاسخ دهندگان به حال درگیر در حداقل یک ریسک بالا عمل توصیه نمی شود توسط CDC برای جلوگیری از SARS-CoV-2 رسمی نام رمان کروناویروس که باعث بیماری covid-19.

تبلیغات

CDC انجام این بررسی پس از یک سنبله در تماس با سم مراکز مورد مواجهه پاک کننده و ضد عفونی کننده در طول بیماری همه گیر. به دنبال به دست آوردن "متنی رفتاری و بینش" به این افزایش تماس و به اطلاع به موقع و مربوط به استراتژی های پیشگیری.

رایج ترین شیوه های هشدار دهنده شامل استفاده از سفید کننده برای مواد غذایی و استفاده خانگی تمیز کردن و ضد عفونی کننده محصولات بر روی پوست است. CDC یافت که پاسخ دهندگان به نظرسنجی نیز misting بدن خود را با تمیز کردن و یا اسپری ضد عفونی کننده و استنشاق بخارات از پاک کننده های خانگی و یا مواد ضد عفونی کننده و نوشیدن و یا غرغره سفید کننده راه حل های آب و صابون و دیگر تمیز کردن و ضد عفونی کننده راه حل های.

"این شیوه در برخواهد داشت خطر شدید آسیب بافت و خورنده و آسیب و باید به شدت اجتناب کرد" CDC در گزارش خود. "اگر چه اثرات سوء بهداشتی گزارش شده توسط پاسخ دهندگان نمی تواند نسبت به درگیر شدن در معرض خطر شیوه های ارتباط بین این ریسک بالا شیوه ها و گزارش اثرات سوء بهداشتی نشان می دهد یک نیاز عمومی برای پیام در مورد بی خطر و موثر برای تمیز کردن و ضد عفونی شیوه با هدف جلوگیری از SARS-CoV-2 انتقال در خانواده است."

تبلیغات

به طور کلی این بررسی نشان داد که مردم تا به حال درگیر در طیف وسیعی از روش ها در ماه گذشته برای جلوگیری از coronavirus. شصت درصد بیشتر خانه تمیز یا ضد عفونی نسبت به ماه های قبل.

از نظر اثرات سوء بهداشتی 25 درصد گزارش شده شرایط است که آنها بر این باور بودند منجر به from با استفاده از پاک کننده و ضد عفونی کننده از جمله بینی و یا سینوس سوزش, خارش پوست, سوزش چشم و سرگیجه و سبکی سر و سردرد و ناراحتی معده, تهوع و مشکلات تنفسی.

تبلیغات

هر CDC پاسخ دهندگان که در گزارش جذاب در حداقل یک ریسک بالا عمل اغلب گزارش نامطلوب بر سلامت نسبت به کسانی که گزارش درگیر شدن در چنین شیوه یک رای از 39 درصد در مقایسه با 16 درصد است.

این نظرسنجی همچنین مشخص "دانش مهم شکاف" در امن استفاده از پاک کننده و ضد عفونی کننده در میان بزرگسالان ایالات متحده. مثلا فقط 23 درصد از افراد مورد بررسی می دانستند که تنها دمای آب باید مورد استفاده قرار گیرد برای آماده سازی رقیق سفید کننده راه حل در حالی که تنها 35 درصد گفت که bleach نباید با سرکه مخلوط. تنها 58 درصد گفت که سفید کننده مخلوط باید با آمونیاک.

تبلیغات

"Covid-19 پیامهای پیشگیری باید همچنان به تاکید بر شواهد مبتنی بر شیوه های ایمن مانند مکرر بهداشت دست و مکرر تمیز کردن و ضد عفونی از بالا لمس سطوح. این پیام باید شامل توصیه های خاص برای استفاده ایمن از پاک کننده و ضد عفونی کننده" CDC گفت.

تبلیغات

اگر چه بررسی شد و پاسخ وزنی به سراسر کشور نماینده ایالات متحده آمریکا جمعیت آژانس گفت که آن را دشوار است برای تعیین اینکه آیا این پاسخ در این نظرسنجی واقعا نماینده گسترده تر ایالات متحده جمعیت. دیگر بررسی محدودیت ها عبارتند از: اجتماعی مطلوبيت تعصب و در حال انجام تغییرات در افکار عمومی بیش از زمان, در میان دیگران.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن