که در آن به خرید ماسک آنلاین و آنها را تحویل داده در روز

N95 ماسک های صورت هستند-بلیط مورد حق در حال حاضر. آن را دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای به دست آوردن آنها

توسط DOSTEMANSALAM در 5 اردیبهشت 1399

N95 ماسک های صورت هستند-بلیط مورد حق در حال حاضر. آن را دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای به دست آوردن آنها را با توجه به کمبود و اکثر تولید کنندگان اولویت محموله به اولین پاسخ دهندگان و سازمان های دولتی بیش از عموم مردم. اما یک جایگزین وجود دارد به نام KN95.

با توجه به بهداشت و درمان كننده 3M و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) این KN95 ماسک یک "جایگزین مناسب" برای N95 ماسک. بسیار شبیه به N95 به KN95 می توانید فیلتر 95% غیر چرب ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون ارائه حفاظت برتر بیش مستطیل شکل کاغذ ماسک به نظر می رسد که ظاهر در بسیاری از دلار در فروشگاه های سراسر کشور.

کاغذ و پارچه ماسک انجام نمی بسیار

مانند فروشگاه Home Depot و لاو در حال فروش و خارج از N95 ماسک به عنوان به زودی به عنوان آنها در آمده با برخی از فروشگاه های رزرو سهام خود را به صورت محلی اولین پاسخ دهندگان و بیمارستان ها. در اوایل بیمارستان محلی ما در اینجا خریداری کل سهام N95 ماسک از خانه انبار چرا که آنها قادر به آنها را از طریق کانال های دیگر.

در هفته های اخیر دیده ایم یک چند دلار در فروشگاه های اطراف شروع به فروش مستطیل شکل کاغذ ماسک. اما بسیاری از آنها را به فروش آنجا که $1 در هر ماسک و حفاظت شما از آنها سوال برانگیز است.

در حالی که این ماسک را به شما جلوگیری از گسترش میکروب به دیگران آنها انجام یک کار خوب از فیلتر کردن ورودی میکروب ها. همان می رود برای پارچه ماسک که پس از CDC توصیه چند هفته به عقب تبدیل شده اند بسیار محبوب تر — به علاوه با دومی شما نیاز به مطمئن شوید که شما مطابق با اصول بهداشتی آنها را به درستی.

خط پایین این است که اگر شما می خواهید حفاظت واقعی شما نیاز به یک ماسک که نه تنها محافظت از دیگران از خود میکروب اما بالعکس.

که در آن به خرید ماسک

همانطور که قبلا ذکر شده, آن را به چالش کشیدن برای دریافت N95 ماسک آنلاین و یا در فروشگاه اگر شما مایل به سرمایه گذاری. اگر شما در حال تلاش به آنها را خرید در فروشگاه سعی کنید برای پیدا کردن زمانی که خرده فروش محموله در آمده است. بهتر شانس خود را برای پیدا کردن آنها برنامه را به سمت راست بروید در فروشگاه را باز کردن. درست مثل دستمال توالت اقدام به سرعت ضروری است.

آنلاین, آن را کمی پیچیده تر است. آن را بسیار کمتر روشن است که خرده فروشان آنلاین در بورس, بنابراین شما نیاز به ایجاد یک لیست از خرده فروشان که سهام ماسک و آنها را بررسی کنید اغلب. با استفاده از جستجو در گوگل خرید تابع مفید است. در حالی که شما می توانید برای N95 ماسک توصیه می کنیم برای چک کردن KN95 ماسک به جای.

در بسیاری از موارد خرده فروشان در حال حاضر محدود کردن فروش N95 ماسک به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان تنها در حالی که کمتر محبوب KN95 ماسک همیشه لازم نیست که همان محدودیت.

سعی کنید این خرده فروش

ما در بر داشت حداقل یک خرده فروش است که به نظر می رسد — حداقل در حال حاضر — به یک قابل توجهی از سهام KN95 ماسک و متعهد است که نه تنها عرضه اولین پاسخ دهندگان اما عموم مردم نیز هست.

KN95, ماسک, شرکت, وعده های خود را ارائه ماسک در سه روز ارائه می دهد و بسته های 3 و 5 و 10 و 50 و 100. به عنوان شما خرید بیشتر شما صرفه جویی بیشتر. کوچکترین گزینه سه-بسته و هزینه 20 دلار که می آید به کمی کمتر از 7 دلار در هر ماسک. برای پنج بسته شما پرداخت 30 دلار 10-بسته 60 دلار و 50-pack $299 ( حدود 6 دلار در هر ماسک). 100-pack بهترین معامله در 5 دلار در هر, ماسک, اما شما همچنین باید به پوسته از 499 دلار برای آن است.

بیشتر خواهد شد و لازم نیست که بسیاری از ماسک تا پنج بسته است که احتمالا بهترین شرط بندی شما بدون شکستن بانک مگر اینکه شما در حال تقسیم و آنها را با دیگران (که ما توصیه می کنیم که خود را برای هر ماسک هزینه بسیار کمتر است). و اگر شما تعجب کنید که این قیمت ها نیست به طور قابل توجهی بالاتر از قبل از همه گیر و حمل و نقل است که از طریق سه روز هوا. با دومی و هزینه های حمل و نقل اضافه کردن یکی دیگر از $20 یا بیشتر به منظور, توصیه ما به شما خرید به عنوان بسیاری از شما می توانید استطاعت به دست آوردن بهترین معامله.

از شانس ؟

اگر شما نمی توانیم این حق در حال حاضر ما هنوز هم توصیه به ساخت یک خانه ماسک های پارچه ای. CDC دستورالعمل در مورد چگونگی ایجاد یک. در حالی که آنها ارائه نمی دهد مقدار قابل توجهی از حمایت شما حداقل کاهش خطر خود را از گرفتن بیمار است.

چیز زیادی در مورد این ماسک این است که آنها قابل استفاده مجدد و بهداشتی به عنوان طولانی به عنوان شما به دنبال اقدامات احتیاطی مناسب.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن