Damon Lindelof هنوز امیدوار است برای بیشتر مراقبان (حتی اگر او نمی کند آن را)

ما همه مطمئن نیستید اگر ما می خواهیم برای دیدن آنجلا Abar دوباره.تصویر: HBOصبح اخلال گراناگر اخبار در مورد فیل

توسط DOSTEMANSALAM در 9 مرداد 1399
We’re all unsure if we’ll get to see Angela Abar again.
ما همه مطمئن نیستید اگر ما می خواهیم برای دیدن آنجلا Abar دوباره.
تصویر: HBO
صبح اخلال گراناگر اخبار در مورد فیلم های آینده و تلویزیون شما قرار نیست به می دانم که شما پیدا کردن آن را در اینجا.

اکتاویا اسپنسر و Riz Ahmed, تیم, تا, جدید, علمی تخیلی, هیجان انگیز در آمازون. هر زمان که بیوه سیاه را نشان می دهد تا در تئاتر آن را یک تکه از مستند فیلم. HBO teases آنچه در Lovecraft کشور. به علاوه, Matt Bomer که در آن عذاب گشت رهبری است و آنچه در آینده در Agents of SHIELD. من اخلال گران!

تبلیغات

Illustration for article titled Damon Lindelof Still Has Hopes for More iWatchmen/i (Even If He Doesnt Make It)
تصویر: جیم کوک

تهاجم

مهلت گزارش اکتاویا اسپنسر و Riz Ahmed ستاره خواهد شد در حملهیک آینده sci-fi, thriller در آمازون زیر "دو برادر جوان که در اجرا با پدر خود تزئین دریایی که در تلاش است برای محافظت از آنها را از یک غیر انسانی تهدید. به عنوان سفر طول می کشد و آنها را در به طور فزاینده ای خطرناک و غیر منتظره جهت پسران نیاز به مقابله با حقایق سخت و ترک دوران کودکی خود را پشت سر گذاشت." مایکل پیرس (جانور) را مستقیم این پروژه از یک اسکریپت شرکت او نوشت با جو بارتون (آیین).

تبلیغات


جادوگران

Robert Zemeckis بازسازی جادوگران بوده است rated PG برای "ترسناک تصاویر/لحظات زبان و عناصر موضوعی." [خونین-منزجر کننده]


بیوه سیاه

بیوه سیاه's IMAX نمایش خواهد گزارش لذت بردن از 30 دقیقه از گسترش 1.90:1 فیلم.

تبلیغات


آرواره

لاستیک مدیر کوئنتین مستر اوزو منتشر کرده است یک تیزر کوتاه برای آخرین فیلم آروارهکه در آن دو "ساده فکر دوستان" کشف یک غول پرواز در بوت و تلاش برای آموزش آن را برای پول و سود.


Watchmen

صحبت کردن با Entertainment Weekly, showrunner Damon Lindelof می گوید او واقعا امیدوار HBO در حال ساخت یک پیگیری به امی-جارو سریحتی اگر او به پایان می رسد تا نه درگیر بودن:

این انگیزه بزرگ برای من خواهد شده اند به انجام بیشتر مراقبان اما به کار با همان گروه از هنرمندان و همه آنها پراکنده به باد. بنابراین من امیدوارم که وجود دارد بیشتر مراقبان. این یکی از آن نادر کتاب های کمیک است که فراتر از آنچه که مردم فکر می کنم زمانی که شما می گویند, 'کمیک است.' این ایده می تواند نگه واقعی فرهنگی مکالمات و یا غواصی عمیق به تاریخ آمریکا و یا انتقادات از نظم و قانون—آن چیزهایی که همیشه سبز هستند. من واقعا احساس می کنم که فضا در حال حاضر باز برای دیگران می آیند و در بازی, و من واقعا مشتاقانه به آنچه که آنها با آن انجام دهد.

تبلیغات


عذاب گشت

صحبت کردن به برخورد, Matt Bomer teases که در آن لری است که رهبری برای بقیه فصل:

من فکر نمی کنم این امر می تواند یک فصل عذاب گشتاگر همه از شخصیت ها ندارد, برای دریافت, شخصی, در برخی از نقطه. در طول فصل کار با تجاوز پذیرش, روانی, بیماری, بدن, تصویر PTSD سوء استفاده و تمام کسانی که همه چیز. هنگامی که ما پیدا کردن لری او زندگی در هماهنگی نزدیک با منفی روح در داخل از او. او می آموزد که او جدا, جوانترین پسر به تازگی خودکشی که منجر به او را به تلاش برای ارتباط مجدد با بازمانده پسر تنها مجبور به مقابله با نسل آسیب هایی که او انجام داده به خانواده اش. و غیره وجود دارد این فوق العاده انتزاعی صحنه هستند که پس از پر ترحم جایی که لری دیدن پسر خود را برای اولین بار اما او در دهه 1960 لری در نخست از زندگی خود و انجام یک صحنه با این پسر که بسیار مسن تر از او در حال حاضر است و او را از دیدن او برای اولین بار از او یک کودک کوچک. بنابراین شما می توانید تصور کنید که چقدر دردناک و در حال حرکت است که برای او و امیدوارم برای مخاطبان است.

تبلیغات


Lovecraft کشور

HBO منتشر کرده است سیناپس برای اولین بار پنج قسمت از Lovecraft کشور.

فصل 1 قسمت 1: "Sundown"

اولین تاریخ: یکشنبه 16 اوت (9:00-10:08 p. m. ET/PT)

جانباز و خمیر-داستان هواخواه Atticus فریمن (Jonathan رشته) سفر از Jim Crow جنوب به سمت جنوب شیکاگو زادگاه در جستجوی پدر از دست رفته مونترو (Michael Kenneth Williams). پس از استخدام عمویش جورج (Courtney B. Vance) و دوست دوران کودکی Letitia (Jurnee Smollett) به او ملحق سه نفر مجموعه های خارج برای "Ardham" کارشناسی ارشد, جایی که آنها فکر می کنم مونترو رفته اند ممکن است به دنبال بینش Atticus اواخر مادر و نسب. به عنوان آنها سفر در سراسر غرب میانه Tic Leti و جورج برخورد خطرات کمین در هر نوبت و به خصوص پس از غروب آفتاب.

نمایش تلویزیونی توسط Misha سبز; به کارگردانی Yann Demange.

فصل 1 قسمت 2: "سفید پوست را در ماه"

اولین تاریخ: چهار شنبه, آگوست 23 (9:00-10:00 p. m. ET/PT)

توضیح بازیافت از وحشتناک شب Leti و جورج اب و تاب زیاد در محیط جدید خود در حالی که Atticus رشد می کند مشکوک خود را Ardham تسلیم میزبان – Christina Braithwhite (Abbey Lee) و او گریزان پدر ساموئل (Tony Goldwyn) – که پرده مرموز برنامه برای Atticus نقش خود را در آینده "فرزندان آدم" مراسم است. بعد Tic Leti و جورج تلو تلو خوردن بر یک سرنخ است که می تواند منجر آنها را به مونترو هر یک ناخواسته راه رفتن پایین خط حافظه.

نمایش تلویزیونی توسط Misha سبز; کارگردان Daniel Sackheim.

فصل 1 قسمت 3: "روحالقدس"

اولین تاریخ: یکشنبه 30 اوت (9:00-10:00 p. m. ET/PT)

امید به ترمیم رابطه او با خواهر یاقوت (Wunmi Mosaku), Leti تبدیل یک متزلزل ویکتوریا در شیکاگو سمت شمال به یک خانه شبانه روزی – تلاش است که استوکس محله نژادپرستی و بیدار خفته ارواح گیر در خانه. در ضمن Atticus باقی مانده بر دوش یک عذاب وجدان به عنوان جورج همسر Hippolyta (Aunjanue Ellis) پرس او را برای داستان کامل از آنچه اتفاق افتاده است در Ardham.

نمایش تلویزیونی توسط Misha سبز; کارگردان Daniel Sackheim.

فصل 1 قسمت 4: "سابقه خشونت"

اولین تاریخ: جمعه, سپتامبر 6 (9:00-10:00 p. m. ET/PT)

پس از Christina به طرز مرموزی نشان می دهد تا در آستان Leti مواجه Atticus در مورد طرح خود را به بر روی کامپیوتر کاربر بازگشت به فلوریدا. بعد در جستجوی از دست رفته به صفحات مهم, متن, Leti, Tic و مونترو سر به بوستون با Hippolyta و دیانا (جادا هریس) همراه برای سوار شدن. در شیکاگو خوش تیپ غریبه پرستاران روبی ناامیدی بیش از یک دست دادن فرصت های شغلی.

نمایش تلویزیونی توسط Misha سبز; داستان توسط وس Taylor; به کارگردانی Victoria Mahoney.

فصل 1 قسمت 5 "مورد عجیب و غریب"

اولین تاریخ: جمعه, سپتامبر 13 (9:00-10:00 p. m. ET/PT)

پس از ساخت یک شیطان معامله با ویلیام روبی گام به مفتون کفش از یک زن اما تحول او تنها شدن او تنفر نژادی تقسیم. یک خیانت توسط مونترو رها Atticus' مقید کردن خشم ترک Leti عمیقا آشفته و ارسال مونترو به آرامش آغوش معشوق راز.

نمایش تلویزیونی توسط Misha سبز و جاناتان Kidd & سونیا وینتون; به کارگردانی Cheryl Dunye.

تبلیغات


Agents of SHIELD

در نهایت Kora امتحانات ابتدائی برای Agents of SHIELD با سوزاننده یک سوراخ از طریق Deke در تریلر برای هفته آینده را در قسمت "نام تجاری جدید روز."


بنر هنر جیم کوک.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن