'Fortnite' برگزار خواهد شد Christopher Nolan دانلود فیلم شب این جمعه

برادران وارنر تصاویر Fortnite بازیکنان در مورد رفتن به سینما. یک ماه و یا پس از یک تریلر جدید

توسط DOSTEMANSALAM در 4 تیر 1399
The hallway fight scene in Inception.
برادران وارنر تصاویر

Fortnite بازیکنان در مورد رفتن به سینما. یک ماه و یا پس از یک تریلر جدید برای کریستوفر نولان را شعار برای اولین بار در این بازی شما قادر خواهید بود به تماشای یکی از جشن فیلمسازان فیلم های پرفروش داخل Fortnite برای این جمعه به عنوان بخشی از اولین فیلم Nite.

برای کسانی از شما در US شما می توانید با پشت پا زدن خود را با تیم ملی و تماشای آغاز به کار در حزب رویال صفحه نمایش بزرگ در 8 در 8 ساعت یا 11:55 PM به وقت شرق. بسته به جایی که شما زندگی می کنند شما می خواهید برای دیدن که ذهن خم علمی تخیلی تلنگر Dark Knight منبع داستان بتمن آغاز می شود یا توهم متمرکز بر هیجان انگیز The Prestige. شما می توانید پیدا کردن که شما می توانید تماشا و زمانی که این غربالگری از طریق حزب رویال ساب. شما می توانید به نوبه خود در subtitles از طریق تنظیمات صوتی.

حماسه گفت: گرفتن حقوق به صفحه نمایش تمام طول فیلم در Fortnite در سرزمین های مختلف و زبان نیست یک پیاده روی در پارک بنابراین مردمی در برخی از کشورها نمی کنید برای تماشای یک فیلم در رویال این هفته است. به نظر می رسد بازیکنان در استرالیا, نیوزیلند و ایرلند در میان کسانی که شما از دست-مگر اینکه آنها اتفاق می افتد به تماشای آن را از طریق Twitch streamer که برای کامل آغاز به کار اثر است. این آزمون برای اولین بار از فیلم Nite, هر چند, بنابراین ممکن است بیشتر طرفداران آمدن به صفحه نمایش بزرگ در آینده است.

Fortnite میزبان تعدادی از حوادث بزرگ در سالهای اخیر از جمله Star Wars: The Rise of اسکای واکر دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن, یک Travis Scott کنسرت و چند حوادث دیدنی در اطراف محور خود بازی. یک بعدی است که در روز پنج شنبه زمانی که دیپلو قطره به اکران آخرین آلبوم ساعت 9.

در این مقاله: fortnite آغاز بتمن آغاز می شود batmanbegins این اعتبار theprestige, christophernolan, فیلم, فیلم, فیلم نبرد رویال battleroyale, حماسه بازی ها, بازی epicgames, اخبار بازی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب