بهترین آفیس معاملات برای ماه ژوئن 2020

هر کسی که صرف هر مقدار زمان در یک دفتر از کلاس کامپیوتر احتمالا با استفاده از Microsoft Office نرم افزار در بر

توسط DOSTEMANSALAM در 11 خرداد 1399

هر کسی که صرف هر مقدار زمان در یک دفتر از کلاس کامپیوتر احتمالا با استفاده از Microsoft Office نرم افزار در برخی از نقطه. مایکروسافت ورد و اکسل و پاورپوینت در حال اساسی اتکا توسط میلیون ها نفر از متخصصان و دانشجویان و کاربران به طور متوسط در سراسر جهان هر روز, اما بسیاری از ما به احتمال زیاد نا آشنا با مجموعه کامل از برنامه های است که مایکروسافت آفیس را ارائه کرده است.

شما همچنین ممکن است غافل است که مایکروسافت آفیس است و نه فقط محدود به رایانه های شخصی ویندوز هر بیشتر — در سال 2020 مک و Chromebook کاربران همچنین می توانید لذت بردن از ابزار و تطبیق پذیری از این حرفه ای درجه toolkit. این نرم افزار پرداخت می شود اما پس از یک تخفیف است که همیشه خوش آمدید; در زیر ما جمع آوری کرده ایم تا تعداد انگشت شماری از بهترین آفیس معاملات و قیمت در دسترس در حال حاضر و ما با هم قرار داده ام سریع, راهنمای خرید بنابراین شما می توانید پیدا کردن حق Office بسته نرم افزاری برای شما.

امروز بهترین آفیس معاملات

  • Microsoft Office 365 Personal60$برای 12 ماه اشتراک $بود 70
  • مایکروسافت آفیس 2019 Home & Student$120 کلید برای طول عمر
  • مایکروسافت آفیس 365 کسب و کار بیمه140 دلار برای 12 ماه اشتراک $بود 159
  • مایکروسافت 365 استاندارد کسب و کار (1 دستگاه) و ویندوز 10 ارتقا نرم افزار200$برای 12 ماه اشتراک $بود 250
  • مایکروسافت آفیس خانه و کسب و کار 2019$220 برای طول عمر کلید بود $250
  • مایکروسافت آفیس خانه و کسب و کار 2019 (1 دستگاه) و ویندوز 10 ارتقا نرم افزار $تا 300 $بود 350

مایکروسافت آفیس 2019

مایکروسافت آفیس 2019 آخرین تکرار از آن کلاسیک Office suite. استاندارد شخصی ویژگی های نسخه مایکروسافت ورد و اکسل و پاورپوینت به عنوان هسته ی اصلی برنامه ها در حالی که نسخه حرفه ای ویژگی های اصلی همان نرم افزار به عنوان Office 365 اما توجه داشته باشید که آن را فاقد ابر خدمات مانند اسکایپ و OneDrive (با این حال شما می توانید نسخه های ابتدایی این برنامه به صورت رایگان). چیز دیگری که به یاد داشته باشید این است که دفتر خود را 2019 مجوز تنها اجازه می دهد تا شما را به نصب آن بر روی یک ویندوز یا MacOS کامپیوتر در یک زمان دیگر دستگاه های پشتیبانی می شوند و نه در حال نصب متعدد در سراسر دستگاه های مختلف. برای که شما نیاز به ارتقاء به مایکروسافت آفیس 365. تلنگر سمت که سکه این است که مایکروسافت آفیس 2019 "خرید یک بار گریه هنگامی که" امر (هنگامی که شما آن را خود آن مال شما) در حالی که Office 365 است هزینه اشتراک ماهانه.

مایکروسافت آفیس 365

دفتر 365 کرم Microsoft Office محصول است. این اشتراک مبتنی بر مجموعه ویژگی های همه چیز که مایکروسافت آفیس را ارائه کرده است از جمله کل صف از برنامه همراه با نرم افزار Microsoft Outlook, Publisher و Access. شما همچنین دریافت حق بیمه OneDrive و اسکایپ خدمات ابری بر بالای آن است و شما محدود به آنچه دستگاه شما مجاز به استفاده از Office 365 ، شما می توانید کپی خود را بر روی هر کامپیوتر ویندوز, مک, کامپیوتر و یا سازگار با دستگاه های تلفن همراه است که شما خود را (و یا همه آنها را در همان زمان اگر شما می خواهید).

شما پرداخت هزینه برای امتیاز هر چند: مایکروسافت آفیس 365 گران ترین دسته و آن را با یک اشتراک ماهانه هزینه بیش از حد. با اینحال به عنوان کامل شامل ترین بسته آفیس مایکروسافت آفیس 365 دست به پایین بهترین انتخاب برای حرفه ای ها و صاحبان کسب و کار و دیگر کاربران جدی است. همانطور که از آوریل سال 2020 مقرون به صرفه تر Office 365 برنامه ساخته شده برای کاربران به طور منظم و کسب و کارهای کوچک در حال حاضر شناخته شده به سادگی به عنوان Microsoft 365, بنابراین اگر شما به دنبال بودجه بیشتر پسند Office 365 مجموعه نگه داشتن چشم خود را پوست کنده برای کسانی که.

مایکروسافت آفیس 2016

اگر شما می خواهید ارزان ترین Microsoft Office معامله شما می توانید پیدا کردن و سپس آفیس 2016 در حال رفتن به آن را. این شامل همان هسته اصلی نرم افزار به عنوان منشی 2019 (از جمله مجموعه ای کامل از برنامه اگر شما ارتقاء به نسخه حرفه ای) اگر چه مایکروسافت آفیس 2016 را نمی خواهد به روز رسانی است که این برنامه دریافت در انتشار جدیدتر. همچنین شایان ذکر است که مایکروسافت در حال پایان دادن به پشتیبانی از آفیس 2016 در ماه اکتبر سال 2020 به این معنی که شما نمی توانید به روز رسانی بیشتر — از جمله امنیت و رفع اشکال. اگر نیازهای اساسی هستند و این نیست که یک نگرانی بزرگ برای شما هر چند پس از آن مایکروسافت آفیس 2016 است که قطعا بهترین ارزش. و مانند آن 2019 جانشین آفیس 2016 هیچ هزینه اشتراک.

A beginner's guide to Microsoft Office

قبل از اینکه شما عجله کردن برای خرید بهترین آفیس معامله شما می توانید پیدا کردن شما نیاز به تصمیم می گیرید که خاص مجموعه برای شما مناسب است. اساسا وجود دارد دو محصول اصلی — استاندارد مایکروسافت آفیس (با دو نوع از مایکروسافت آفیس در حال حاضر در دسترس در دفتر 2019 و آفیس 2016) و حق بیمه مبتنی بر اشتراک Office 365 همراه با شخصی/دانشجو و نسخه های حرفه ای از این. مایکروسافت آفیس کسب و کار/حرفه ای سوئیت شامل همان هسته اصلی نرم افزار به عنوان Office 365 اما عدم حمایت از ابر و چند دستگاه سازگاری.

مایکروسافت آفیس 365 تا به برخی از ویژگی های پیشرفته مانند کسانی که اضافی خدمات ابری و چند دستگاه تاسیسات, اما آن را گران تر است و نیاز به یک اشتراک ماهانه. که گفت:, آن را یک انتخاب بهتر برای استفاده در یک محیط حرفه ای و این تنها یکی است که می تواند در دستگاه های تلفن همراه. شما نیز نه محدود به تنها یک نصب و راه اندازی دستگاه در یک زمان به عنوان شما با Microsoft Office 2019 و 2016.

چه شامل مایکروسافت ،

تقریبا همه حداقل مبهم آشنایی با Microsoft Word, PowerPoint و Excel اما مایکروسافت آفیس ارائه شده از پردازش کلمه و صفحات گسترده (به عنوان مهم به عنوان آن هستند). دفتر سوئیت هستند کمی متفاوت است و نیز وجود دارد برخی از تفاوت قابل توجه با چیزهایی مثل خدمات ابری و استفاده از مجوز پس از یک سمت به سمت تفکیک است. در اینجا همه چیز شما را با مایکروسافت آفیس 2019, آفیس 2016, و Office 365:

شامل برنامه های خدمات ابری دستگاه محدودیت
مایکروسافت آفیس 2016/2019 شخصی: ورد و اکسل و پاورپوینت هیچ کدام 1 ویندوز یا مک کامپیوتر
مایکروسافت Office 365: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access OneDrive, اسکایپ تعداد نامحدودی از رایانه ها و دستگاه های
مایکروسافت آفیس 2016/2019 حرفه ای: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access هیچ کدام 1 ویندوز یا مک کامپیوتر

آیا مایکروسافت آفیس کار بر روی مک?

اگر چه آن را از همان شرکت نرم افزاری در پشت سیستم عامل ویندوز, مایکروسافت آفیس سازگار با رایانه های مکینتاش. بیشتر خبر خوبی برای اپل سر این است که شما نمی نیاز به یک نسخه ویژه ای از دفتر خود را به کامپیوتر مک یا: خود مایکروسافت آفیس 2019 یا دفتر 365 کلید معتبر برای هر دو ویندوز و مک نسخه. این ممکن است در مورد این نسخه از مایکروسافت آفیس 2016 که هنوز شناور در اطراف بنابراین مطمئن شوید که به بررسی قبل از اینکه شما خرید (و تماس با شخص ثالث فروشنده هنگامی که در شک — آنها ممکن است هر دو در دسترس).

آیا مایکروسافت آفیس کار بر روی Chromebook?

اگر چه آن ممکن است یک شوک بزرگ به کشف کنند که مایکروسافت آفیس با این نسخهها کار بر روی مک, برخی ممکن است تعجب کنید که آن را نیز در دسترس برای سیستم عامل کروم. اما شما نمی توانید اجرای خود را در ویندوز و یا مک نسخه دسکتاپ در Chromebook; در عوض, شما نیاز به سر به فروشگاه Google Play و دانلود سیستم عامل کروم نسخه از دفتر وجود دارد.

شما می توانید مایکروسافت آفیس به صورت رایگان?

شما می توانید یک محاکمه رایگان از Office 365 اما به طور کلی مایکروسافت آفیس در دسترس است به صورت رایگان برای اکثر کاربران است. اما شما ممکن است قادر به گرفتن آن را به صورت رایگان از طریق مدرسه یا محل اشتغال, بنابراین شما ممکن است بخواهید بررسی کنید و ببینید در صورتی که یک گزینه است. اگر شما واقعا برای پول نقد و یا اگر شما نیاز متوسطی هستند, سپس شما همچنین ممکن است در نظر چک کردن یکی از رایگان Microsoft Office جایگزین; اگر شما فقط عشق ثبات و آشنایی از چیزی که واقعی است هر چند پس از آن یکی از فوق Microsoft Office معاملات خود را بهترین راه برای صرفه جویی در.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech تخفیف و بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه از جمله آخرین فتوشاپ می پردازد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب