Facebook یک هدست VR نمونه اولیه است که به نظر می رسد مانند یک جفت عینک

Facebook را نمونه برای آنچه در آینده VR عینک می تواند مانند نگاه.عکس: Facebookراحت و خوب به دنبال VR هدست ممکن

توسط DOSTEMANSALAM در 10 تیر 1399
Facebook’s prototype for what future VR glasses could look like.
Facebook را نمونه برای آنچه در آینده VR عینک می تواند مانند نگاه.
عکس: Facebook

راحت و خوب به دنبال VR هدست ممکن است در دسترس در آینده نزدیک اما این بدان معنا نیست که آنها نمی خواهد در دسترس همه است. با توجه به VentureBeat, Facebook تحقیق در مورد هولوگرافی اپتیک طراحی که باریک کردن حال و روز VR از هدست های خود را حجیم, آجر فرم به چیزی بیشتر شبیه به یک جفت ضخیم ، این echos بازگشت به اوایل ماه مه سال 2020 شایعاتی که Facebook را Oculus بخش ساخت باریک تلاش VR هدستتنها این عینک مانند هدست VR نمونه بسیار کوچک و بسیار سبک تر است.

تبلیغات

Facebook مورد بحث و تحقیق خود را در یک Siggraph 2020 مقاله "هولوگرافی اپتیک به صورت نازک و سبک مجازی, واقعیت" جزئیات چگونه آن تجربه شده است با آنچه در آن خواستار "کلوچه اپتیک." این یک نوع طراحی است که ترکیبی از چندین لایه نازک از هولوگرافی فیلم را VR نمایش فقط کمی ضخیم تر از بسیاری از تلفن های هوشمند امروز—9mm به 11mm. نمونه طراحی نیز با استفاده از یک لیزر طرح ریزی سیستم (شبیه به کلاس درس پروژکتور است که نمایش تصاویر بر روی صفحه نمایش و یا دیوار) و جهت پسزمینه برای نمایش یا 2D یا 3D تصاویر.

نمونه اولیه عینک VR نیز قابل مقایسه وضوح به چشم تلاش 1,200 توسط 1,600 پیکسل (16 اینچ با 21.3 اینچ) و یک میدان دید که هر یک از 93-درجه دایره یا یک 92-توسط-69-درجه مستطیل با توجه به VentureBeat. VR عینک تنها وزن 10 گرم در حالی که Oculus تلاش وزن 571 گرم یا 1.26 پوند است.

تبلیغات

VR عینک هنوز یک راه طولانی از تبدیل شدن به بیش از فقط یک اثبات مفهوم اما Facebook پیشنهاد تمکین کردن به نظر می رسد بسیار قانع کننده باشد. به عنوان جزئیات شرکت در آن وبلاگ تحقیقاتبیشتر VR نمایش استفاده انکساری لنز تشکیل شده از یک ضخیم خمیده قطعه و یا شیشه ای یا پلاستیکی است که چرا VR هدست بسیار بزرگ است. وجود دارد نیاز به مقدار مناسب از فضای بین شیشه و چشم به صورت یک تصویر به نظر می رسد به درستی. اما با استفاده از هولوگرافی اپتیکی در لنز slims پایین که فضای چرا که به جای حرکت نور به طور مستقیم از طریق یک لنز معمولی یک هولوگرافی لنز خواهد گزاف گویی نور نسبت به پنل صفحه نمایش قبل از خم آن را مانند یک لنز. اگر شما یک بدهی یا کارت اعتباری با یک رنگین کمان-esque آرم میآید که در شما این چیزی است که Facebook در تلاش است برای انجام با آن هولوگرافی لنز.

در حال حاضر این تیم تحقیقاتی بوده و قادر به تولید یک مختصر اثبات مفهوم تصویری که مشخص شده است در این وبلاگ, اما این تصاویر فقط سبز. Facebook می گوید آن را "در حال حاضر در دستیابی به پر رنگ در کوچکتر تحقیق نمونه." هیچ نقطه به نقطه با استفاده از یک هدست VR اگر همه چیز را می بینید رنگی مانند ماتریکس کد.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Facebook مراقب باشید به یاد داشته باشید که کار خود را در حال حاضر است "صرفا پژوهش" اما دارای بسیاری از وعده برای چه VR هدست می تواند مانند نگاه در آینده است. اگر شما می خواهید به شیرجه رفتن به عمق تحقیقات خود را شما می توانید به خواندن کامل مقاله اینجا. اگر در هر نقطه VR هدست' فرم فاکتور می کند جلوه های ویژه گرافیکی را به یک بیمار جفت ری ممنوع, من تصور آنها می شود گران برای شروع, اما حداقل VR به عنوان ما آن را می دانم در حال حاضر تبدیل شدن به ارزان تر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن