Coronavirus با تاخیر MTA را به اتمام تماس مترو پرداخت

عکس: گتینیویورک حمل و نقل متروپولیتن است که تاخیر در اجرای آن بدون تماس سیستم پرداخت برای مترو و اتوبوس سیستم

توسط DOSTEMANSALAM در 14 خرداد 1399
Illustration for article titled Coronavirus Is Delaying MTAs Completion of Contactless Subway Payments
عکس: گتی

نیویورک حمل و نقل متروپولیتن است که تاخیر در اجرای آن بدون تماس سیستم پرداخت برای مترو و اتوبوس سیستم که در اصل برنامه ریزی شده برای اکتبر. در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از جریان بیماری همه گیر کوروناویروس از اتمام این سیستم گزارش شده است که تحت فشار قرار دادند پشت به ماه دسامبر است.

تبلیغات

سیستم OMNY با استفاده از تماس با ما کارت های اعتباری و یا غیر پین-محدود کارت های بانکی و همچنین پشتیبانی از دستگاه های هوشمند با کیف پول دیجیتال—مانند با اپل پرداخت یا گوگل پرداخت به پرداخت کرایه بلافاصله قبل از ورود به مترو گردان. قادر بودن به سادگی موج سون کارت هوشمند دستگاه یا پوشیدنی بیش از خواننده کاربران قادر خواهد بود برای جلوگیری از MTA تلوان ماشین آلات.

فوری بد شانسی است که این سیستم در راه اندازی را رد هفتگی و ماهانه عبور می کند—که می تواند صرفه جویی به طور منظم مسافران یک مقدار قابل توجهی از پول بسته به اینکه چگونه اغلب آنها با استفاده از مترو—هر چند OMNY را معرفی و حمایت از آنان و دیگر کرایه پایین خط. (MetroCards قرار بود از رده خارج توسط 2023.)

تبلیغات

OMNY را rollout بود که چندین ساله طرح که لگد کردن با یک خلبان برای مترو و اتوبوس در ماه مه سال گذشته است. تکمیل کسانی که سیستم های حمل و نقل در اصل برنامه ریزی شده برای قرار دادن در ماه اکتبربا یک رفت و آمد راه آهن گسترش برای لانگ آیلند راه آهن و مترو-راه آهن شمال رود به پایان خواهد رسید در اوایل 2021. اما MTA مقامات در حال حاضر گفت: آنها انتظار می رود برای تکمیل مترو انجام می شود در پایان ماه دسامبر وال استریت ژورنال در گزارش این هفته است.

این مقاله ذکر شده استیو اصول یک VP مکعب سیستم های حمل و نقل است که نظارت بر OMNY پروژه عنوان کرد و گفت این تاخیر ناشی از کاهش سرعت به دلیل نگرانی از سلامت کارگران در ماه مارس. با توجه به مجله کار برای نصب خوانندگان در گردان به عقب برداشت تا در اوایل ماه مه و خوانندگان در حال حاضر در دسترس در حدود نیمی از این شهر 472 ایستگاه های مترو. با استفاده از دو روش پرداخت بین ایستگاه است که یا فراموش و یا اصلا بدون تماس اسکنر صدا مانند درد در لب به لب ،

وجود دارد معتبر انتقادات از این پروژه به عنوان به خوبی. حریم خصوصی غیر انتفاعی فن آوری نظارت نظارت پروژه استدلال در گزارش سال گذشته که OMNY "به طور بالقوه سبب سوء استفاده و جمع آوری داده ها" است که می توان با استفاده از قانون اجرای گروه به هدف و پیگیری افراد است. توقف استدلال کرد که OMNY است و قرار است در چند محدودیت در سوار جمع آوری داده ها از جمله قادر به ذخیره اطلاعات به صورت نامشخص دوره از زمان. (OMNY متحده در وب سایت خود را که "اطلاعات جمع آوری شده از طریق OMNY سایت حفظ شده است توسط ما مطابق با قانون قابل اجرا در سوابق نگهداری و وضع الزامات نیویورک یا قانون فدرال است.")

سیستم cashless نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار دهد افرادی که با تکیه بر پول نقد, نمی, دسترسی به حساب بانکی و یا پشتیبانی اعتباری و یا کارت بدهی یا نمی توانیم یک پوشیدنی و یا دستگاه های هوشمند. در حالی که OMNY در نهایت پیشنهاد تماس با ما حمل و نقل کارت برای خرید است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در گردان با توجه به بیعتمردمی را به خرید خود را OMNY کارت از مشخص فروشنده به جای در ایستگاه تا OMNY تلوان ماشین آلات را می توان نصب شده است.

تبلیغات

در حال حاضر و حتی بعد از این سال وجود دارد روشن مزایای تماس با ما ورود. اما این تاخیر به این معنی اتمام OMNY را rollout ممکن است قادر به شروع فصل آنفولانزا که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: به طور معمول قله بین دسامبر و فوریه. سلامت سازمان اشاره می کند که در حالی که این ویروس در درجه اول گسترش می یابد فرد به فرد از طریق قطرات وقتی کسی سرفه, عطسه و یا مذاکرات می تواند کمتر گسترش زمانی که یک فرد لمس آلوده سطح و سپس خود را به دهان و بینی و یا چشم.

البته باید موج دیگری از coronavirus گسترش در اطراف بیش از حد مسافران ممکن است به دنبال استفاده از همه چیز را در اختیار خود را به نگه داشتن خود را امن و بدون تماس کرایه سیستم خواهد بود یک ابزار مهم در آن آرسنال است.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب