چگونه برای ضبط تماس ها در آی فون خود را

ضبط تماس ها چیزی است که بیشتر مردم نیاز به انجام و نیست لزوما قانونی در همه جا. آن را حس می کند اپل نیست نصب

توسط DOSTEMANSALAM در 21 تیر 1399

ضبط تماس ها چیزی است که بیشتر مردم نیاز به انجام و نیست لزوما قانونی در همه جا. آن را حس می کند اپل نیست نصب آن را به عنوان یک جزء اصلی از iOS. اما شرایطی وجود دارد که در آن ضبط تماس بگیرید اگر شما در حال انجام یک مصاحبه از طریق تلفن و به دست آمده اند اجازه ضبط تماس.

مطالب مرتبط

اگر شما رضایت و آن را قانونی وجود دارد چند نرم افزار مفید است که به شما اجازه ضبط تماس در آی فون خود را. ما به جستجو در اینترنت در تلاش برای بهترین دستگاه های ضبط تماس برای آی فون خود را تلاش برخی از روش های مختلف و برنامه های و آمده اند تا با استفاده از این لیست.

نحوه ثبت تماس های خروجی با نرم افزار آیفون

اگر شما می خواهید گزینه ای برای ضبط تماس های ورودی و خروجی پس از آن بهترین شرط بندی شما این است که یک تماس ضبط برنامه. بسیار زیادی وجود دارد خوب رایگان, ضبط تماس, برنامه های خارج وجود دارد وجود دارد کاملا چند گزینه اگر شما مایل به پرداخت چند دلار است. ما تست شده و برخی از دستگاه های ضبط تماس و اعتقاد ما بر این چهار گزینه های زیر بهترین هستند.

نرم افزار نکته: وب سایت GetHuman بزرگ است راه حلی برای ضبط تماس خدمات مشتری. این سایت اجازه می دهد تا شما را به اطلاع یک شرکت خاص شما می خواهم یک تشکر برای تماس با شما.

برگرد Call Recorder (free)

Rev Call Recorderشما می توانید ضبط تماس های ورودی و خروجی در آی فون خود را با این برنامه رایگان تا زمانی که شما یک شماره تلفن ایالات متحده به ثبت نام. هیچ اشتراک و هیچ کمین هزینه های پنهان در اینجا هیچ محدودیتی در طول یا تعداد مکالمات شما می توانید ضبط و با کیفیت است که معمولا خوب است. این کار با راه اندازی سه راه تماس بگیرید تا شما را به ادغام در ضبط خط, اما آن را نسبتا آسان برای انجام و شما می توانید با دانلود این فایل صوتی پس از آن و انجام هر کاری که دوست دارید با آن است. اگر شما تعجب که چرا آن را به صورت رایگان ارائه شده برگرد و نیز ارائه می دهد خدمات رونویسی برای $1 در هر دقیقه است که به کار گرفته شده توسط بشر مترجمان برتر برای دقت و صحت. اگر شما می خواهید یک تماس رایگان برنامه ضبط و سپس نگاه نه بیشتر — این است که تنها شایسته یکی در دسترس است.

iOS

TapeACall Pro ($11)

TapeACall Pro

اگر شما از ذهن نیست پرداخت مناسب و معقول برای یک برنامه و سپس شما ممکن است در نظر TapeACall Pro. فقط برای $11, شما نامحدود ضبط تماس ها بدون در نظر گرفتن که و یا که در آن شما در حال تماس برای یک سال. قیمت گذاری ذکر شده است در $20 در هر سال برای تماس نامحدود. این کار کمی متفاوت تر از دیگر گزینه های ذکر شده در اینجا — برای تماس های دریافتی شما شروع یک ضبط با قرار دادن هر کس که شما در حال صحبت کردن با نگه داشتن برای یک لحظه و سپس باز کردن برنامه و هدف قرار دادن دکمه ضبط. هنگامی که شما انجام این همه تماس ادغام شده و ذخیره شده با یک ضبط از راه دور خدمات. برای تماس های خروجی شما برای باز کردن برنامه ضبط و سپس تماس با هر کس و ادغام تماس بگیرید. اما TapeACall Pro نیست اطلاع طرف دیگر شما در حال ضبط مکالمه, پس نگه داشتن آن در ذهن اگر شما در جایی زندگی می کنند که نیاز به رضایت قبل از ضبط. هنگامی که شما انجام می شود ضبط شما می توانید دسترسی به ذخیره فایل های صوتی به طور مستقیم در گوشی های هوشمند خود.

iOS

Call Recorder Pro ($10)

Call Recorder Pro

شما می توانید ضبط تماس های ورودی یا خروجی با استفاده از این برنامه اما شما باید برای اولین بار راه اندازی سه راه تماس با قرار دادن تماس در حالت انتظار شماره گیری در ضبط از طریق نرم افزار و سپس ادغام تماس است که یک بیت از یک بدون هیچ زحمتی. از سوی دیگر به این معنی شما می توانید شروع به ضبط تماس های تلفنی است که در حال حاضر در حال پیشرفت به راحتی. این یک سرویس قابل اعتماد است که باعث می شود آن را ساده برای مدیریت ضبط شده خود را و شما می توانید آنها را دانلود و به اشتراک گذاری آنها را از طریق اس ام اس و ایمیل و Dropbox و برنامه های دیگر. 10 دلار هزینه خواهد شد و شما 300 دقیقه, اما شما همچنین می توانید خرید 150 دقیقه برای 5 دلار یا 30 دقیقه برای $1.

iOS

IntCall Call Recorder (free)

IntCall Call Recorder

Call Recorder به شما کمک می کند ایجاد و ثبت ملی و یا بین المللی, سوابق, تمام, تماس, و موجب صرفه جویی در ضبط بر روی تلفن خود را. خود را حامل باید از GSM و پشتیبانی از هر دو را نگه دارید و کنفرانس تلفنی. با پرداخت برای هر دقیقه نرخ IntCall ممکن است یک انتخاب خوب بسته به کشور شما در حال تماس است. برنامه عمل با پیش پرداخت اعتباری یا پرداخت که شما برو و باعث می شود تماس از طریق VoIP است. قیمت هر تماس محاسبه شده است در هر قسمت و دقیقه. اختصاصی نسخه از نرم افزار برای این حالت است که به نام Call Recorder پرداخت که شما برو. شما همچنین می توانید یک هفتگی اشتراک تماس از طریق کانال های عادی اما در این مورد شما باید یک کنفرانس برای ضبط. دقیقه اضافی می تواند خریداری برای $5, $10 یا 20 دلار و هزینه هر دقیقه متفاوت در هر کشور است. ما توصیه چک کردن لیست قیمت قبل از اینکه شما خرید هر چیزی, اما بسیاری از کشورها را می توان برای 10 سنت یا 20 سنت در هر دقیقه است.

iOS

چگونه برای ضبط یک تماس ورودی با استفاده از صدای گوگل

اگر شما به دنبال یک گزینه و شما فقط نیاز به ضبط تماس های ورودی صوتی گوگل ممکن است برای شما و می تواند کمک به شما فیلتر کردن تماس های ناخواسته به عنوان به خوبی. شما باید پورت شماره تلفن خود را به گوگل برای دسترسی به قابلیت ضبط و آن را می توانید ضبط تماس های خروجی. این باعث می شود آن را ناخوشایند اگر شما امیدوار به ضبط مکالمه است که شما نیاز به شروع و یا اگر شما مانند حامل های فعلی خود را. ما به عنوان خوانده شده راهنمای در مورد چگونه به راه اندازی Google Voice اگر شما آشنا با نرم افزار.

برای شروع ضبط تماس های دریافتی با صدای گوگل در iOS 13 بار اول شما نیاز به راه اندازی یک حساب کاربری. فقط به voice.google.com و به دنبال دستورالعمل. هنگامی که حساب خود را تا و در حال اجرا گام بعدی این است که برای فعال کردن ضبط تماس بنابراین شما می توانید ضبط و ذخیره خودکار مکالمات خود را به عنوان یک فایل MP3.

مرحله 1: حرکت به صفحه اصلی Google Voice صفحه اصلی.

مرحله 2: با کلیک بر روی تنظیمات (آیکون چرخ دنده) در گوشه سمت چپ پنجره.

مرحله 3: در پایین حرکت به تماس بخش و مطمئن شوید که تماس های دریافتی گزینه های روشن است.

اگر شما می خواهید برای گوش دادن به ضبط تماس های تلفنی در آی فون خود را, شما نیاز به دانلود برنامه Google Voice. با این برنامه شما می توانید ضبط تماس های دریافتی در Google Voice با بهره برداری شماره 4 در صفحه کلید گوشی خود را در طول تماس. مطمئن شوید که شما جواب تلفن در برنامه Google Voice خود را با استفاده از Google Voice شماره تلفن — نه مادری آیفون برنامه تلفن شماره تلفن خود را ممکن است مرتبط. این باعث یک صدای خودکار به اطلاع هر دو طرف است که تماس در حال ثبت. برای توقف ضبط ، 4 دوباره و یا پایان دادن به تماس به عنوان شما به طور معمول. شما پس از توقف ضبط گوگل به طور خودکار ذخیره مکالمه را برای شما به گوش دادن به بعد.

اگر همه چیز به درستی تنظیم شده و شما باید پاسخ داده و ثبت تماس خود را بر روی تلفن خود را به شما ثبت مکالمه ذکر شده در زیر تماس و پست صوتی زبانه. برای گوش دادن به مکالمات ضربه بزنید فلش و به نوبه خود حجم.

Google Voice recording

همچنین شما می خواهد یک ایمیل به کارگردانی شما را به مکالمات خود را در مرورگر.

ضبط با استفاده از یک خارجی voice recorder

اگر شما نمی مانند پیشنهادات تا کنون یکی دیگر از گزینه این است که انتخاب کنید تا به یک گروه اختصاص داده های ضبط صدا طراحی شده برای پلاگین به طور مستقیم به گوشی های هوشمند خود را 3.5 میلی متر جک و یا اتصال از طریق بلوتوث. محصولات مانند کوه المپ در مقدونیه TP-8 تلفن انتخاب کنید تا میکروفون یک خروجی صدای گوشی شما می پوشند که سوابق هر دو شما و تماس گیرنده خواهد کار انجام دهد. اگر شما یک جدیدتر آی فون, شما ممکن است نیاز به استفاده از یک رعد و برق به آداپتور هدفون. شما همچنین ممکن است در نظر RecorderGear PR200 بلوتوث تلفن های همراه تماس ضبط دستگاه اگر شما می خواهید چیزی است که اتصال بی سیم. و یا اگر شما می خواهید چیزی را با کیفیت بالاتر است که شاخه طریق پورت هدفون اتمام Techerific دیجیتال ضبط صدا.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن