Comcast در اولین ISP برای پیوستن به موزیلا فشار برای مرور امن تر

Tomsmith585 via Getty Images موزیلا در تلاش برای امن کردن نام دامنه درخواست در حال حاضر عمده

توسط DOSTEMANSALAM در 6 تیر 1399
San Ramon, California, United States - May 17, 2018: Low angle view of Comcast Xfinity cable television installation truck parked on a street in front of a suburban home, San Ramon, California, May 17, 2018
Tomsmith585 via Getty Images

موزیلا در تلاش برای امن کردن نام دامنه درخواست در حال حاضر عمده جدید متحد: Comcast. کابل غول Xfinity نام تجاری تبدیل شده است اولین ارائه دهنده اینترنت به ارائه رمزگذاری سرویس های DNS از طریق موزیلا قابل اعتماد بازگشتی برطرف برنامه. اگر شما یک کاربر فایرفاکس با Xfinity خدمات باید آن را که بسیار سخت تر برای مردم را به جاسوس در وب سایت خود را درخواست و یا رهگیری آنها برای حمله به.

این روش نیاز به شرکت هایی مانند Comcast برای کمک به با توجه به ماهیت خود. در علاوه بر این به رمزنگاری داده ها با استفاده از DNS بیش از HTTPS موزیلا نیاز به اطمینان حاصل شود که شرکت های مدیریت داده ها باید قوانین که حد جمع آوری داده ها ارائه شفافیت برای آن داده ها و جلوگیری از domain name resolver از یا مسدود کردن دسترسی یا تغییر محتوا. شرکت هایی مانند Cloudflare و NextDNS در حال حاضر در امضا.

بیشتر Isp ها و دیگر حاضر زیرساخت های ارائه دهندگان نیاز به ثبت نام در برای این که واقعا در همه جا. اگر آنها هر چند این می تواند به طور قابل توجهی تقویت حریم خصوصی و امنیت برای کسانی که مایل به در تکیه فایرفاکس. و Comcast مزایای فراتر از جذب حریم خصوصی مشتری آگاه — به عنوان آن هنوز هم فراهم می کند و برطرف می توانید آن ارائه کنترل والدین و بیشتر موضعی نتایج.

در این مقاله: Comcast, وب, اینترنت, ISP ارائه دهنده خدمات اینترنت, موزیلا, اعتماد بازگشتی برطرف encryption DNS نام دامنه سرور, امنیت, حریم خصوصی, Xfinity, فایرفاکس, dns بیش از https DoH اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب