بهترین برنامه های ایمیل برای اندروید

در عصر ما ثابت, ارتباطات, مدیریت, ایمیل, تبدیل شده است, حیاتی کار روزمره. اما آن را اغلب می تواند کارهای عاد

توسط DOSTEMANSALAM در 13 خرداد 1399

در عصر ما ثابت, ارتباطات, مدیریت, ایمیل, تبدیل شده است, حیاتی کار روزمره. اما آن را اغلب می تواند کارهای عادی و روزمره به خصوص هنگامی که ایمیل های شمع تا سریع تر از شما می توانید آنها را بخوانید. وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های ایمیل برای اندروید است که شما می توانید استفاده کنید برای مدیریت صندوق که همه انجام یک کار بهتر از ایمیل برنامه های از پیش نصب شده بر روی دستگاه شما. برخی از آنها را با حسن نیت ارائه میدهد از بزرگ نام توسعه دهندگان و اجازه می دهد تا شما را به مدیریت ایمیل های خود را با دقت بیشتر در حالی که دیگران را به کل فرایند ساده تر و سریعتر. در هر صورت آنها به شما کمک کند نگه داشتن در بالای ایمیل های خود را.

مطالعه بیشتر

سنبله

سنبله یک برنامه ایمیل برای اندروید است که طول می کشد یک رویکرد بسیار متفاوت به ایمیل. آن را ارائه خود را به عنوان یک "مکالمه" ایمیل برنامه به این معنی است که آن را نمایش ایمیل های خود را توسط یک نرم افزار پیام-مانند شکل کامل با GIFs emojis صدای یادداشت ها و ویژگی های دیگر برای بالا بردن سرعت تمام ایمیل روند. این بسیاری از سرگرم کننده و در عین حال از ساخت ایمیل کمتر دردناک تر و ارتباطی آن را نیز فراهم می کند و تقریبا هر چیز دیگری شما می خواهم می خواهم یک ایمیل از برنامه. شما می توانید حساب های ایمیل های متعدد در داخل نرم افزار و این شامل پشتیبانی برای همه چیز از Gmail Yahoo! و Hotmail به نیک و ارز. آن را نیز فراهم می کند پایان به پایان رمزگذاری بر روی پیام های یکپارچه سازی چندین تقویم و همچنین توانایی به برنامه پیام برای بعد.

Google Play

Gmail

این یکی در حال حاضر باید بر روی دستگاه آندروید خود را به طور پیش فرض. اما اگر آن را ندارد, آن را قطعا ارزش دانلود پس آن را به یک کلاسیک. آن استفاده می شود در سراسر جهان برای خوب دلیل آن را به عنوان یکی از ساده ترین و منطقی سازماندهی برنامه های ایمیل در دسترس است. مهمتر از آن ساخته شده برای یکپارچه سازی با اندروید و گوگل, دستیار, پس از آن واقعا ارائه یک تجربه بدون درز از برخی دیگر از برنامه های ایمیل. آن را به طور خودکار انواع ایمیل های خود را به سه دسته: ابتدایی, اجتماعی و تبلیغات. در بالای این, آن را فراهم می کند چندین حساب پشتیبانی برای اکثریت قریب به اتفاق پست انواع در حالی که آن را به یکی از بهترین فیلتر هرزنامه در اطراف. آن را نیز شما فراهم می کند با 15GB فضای رایگان بنابراین شما نباید نیاز به نگرانی در مورد در حال اجرا از فضا.

Google Play

جرقه

طراحی و توسعه توسط Readdle جرقه فراهم می کند به صورت خودکار ایمیل طبقه بندی شده است. آن را برجسته ایمیل های مهم از واقعی تماس ها و فرستنده و آن را از انواع دیگر ایمیل به دسته های مانند شخصی, اطلاعیه ها و خبرنامه ها. آن را حتی به شما اجازه می دهد دسته ای کش رفتن گروه های ایمیل اجازه می دهد شما را به خواندن و یا پاک کردن ایمیل های متعدد با کمی سر و صدا. بیشتر چه, آن می تواند به شما ارسال اطلاعیه ها فقط برای ایمیل های مهم. گذشته از این, آن را به شما اجازه می دهد اضافه کردن چندین ایمیل اتصالات از ارائه دهندگان مانند Gmail, Hotmail, ارز و یاهو! در نهایت آن را نیز به نظر می رسد بزرگ طراحی شده بیشتر شبیه به یک مسنجر نرم افزار از مد افتاده سرویس ایمیل.

Google Play

TypeApp ایمیل

TypeApp است گرد email app برای آندروید ارائه می دهد که بسیاری از ویژگی های شما می خواهم انتظار. این پشتیبانی از تقریبا عمده هر نوع ایمیل و به طور خودکار پیکربندی های مختلف خود را از حساب های ایمیل را به عنوان به زودی به عنوان شما ثبت نام و اتصال آنها. آن را نیز فراهم می کند طیف وسیعی از ویژگی های است که سازماندهی و خواندن ایمیل های خود را بسیار ساده تر مانند "خوشه" و "مردم سوئیچ" تابع است که اجازه می دهد تا شما را به نمایش ایمیل ها و موضوعات مربوط به انتخاب افراد است. علاوه بر این, آن را فراهم می کند اطلاعیه های فشار قابل تنظیم و کنترل ضربه تند وشدید زدن و همچنین Android Wear پشتیبانی می کند. این نیز بسیار آسان برای ایجاد گروه های به طوری که شما می توانید ایمیل های متعدد همکاران در یک بار. آن تنها این است که آن را هنوز هم دارای یک طرح بارور, به دنبال نسبتا ساده لوح در مقایسه با امثال Gmail و Outlook.

Google Play

مایکروسافت چشم انداز

مایکروسافت چشم انداز شده است رفتن به ایمیل مشتری برای بسیاری از مردم است. از آنجا که بسیاری از مردم استفاده از آن را بر روی کامپیوتر خود بسیاری نیز می خواهید به استفاده از آن در تلفن های خود را به عنوان یک راه به راحتی همگام سازی خود را به ایمیل و ایمیل به پوشه ها بین سیستم های مختلف. چشم انداز برای اندروید نیست فقط در مورد همگام سازی ، این برنامه ارائه می دهد برنامه ریزی حرکات ضربه تند وشدید زدن و فیلترهای هوشمند برای ایمیل های خود را در حالی که معرفی متمرکز صندوق بدان معنی است که شما فقط باید برای دیدن ایمیل های مهم. در بالای این, آن اجازه می دهد تا شما را به اتصال چندین ایمیل و اجازه می دهد تا تعویض آسان از ایمیل و تقویم خود, به طوری که شما می توانید هماهنگی جلسات. خود را بیشتر در نسخه های اخیر نیز از گسترده طراحی مجدد دادن به آن شیک تر و استقبال از طرح.

Google Play

VMware بوکسور کاری یک

VMware بوکسور های مختلف از دیگر برنامه های ایمیل در لیست ما به خاطر آن ساخته شده در اطراف حرکات و با هدف کمک به شما در صندوق پستی خود را به صفر است. این ارائه می دهد راه های مختلفی برای کمک به شما در ساده کردن ایمیل های خود را و زندگی کاری — از جمله پاسخ سریع قالب یک ضربه تند وشدید زدن به تابع حذف تقویم, سریع, سهام و شیر آب تک کنفرانس تلفنی شماره گیری. آن را نیز شما را قادر به گرفتن اقدامات فله به طوری که برای قطع شدن از ایمیل های پایین به اندازه. این برنامه دارای یک طراحی تمیز و بصری و ساده است به حرکت. آن را بهترین گزینه برای کسانی که می خواهند برای مدیریت چندین آدرس ایمیل اما از آن باقی مانده جامد انتخاب اگر شما فقط نیاز به پیگیری از یکی.

Google Play

ادیسون ایمیل

ادیسون ایمیل دیگر همه در یک برنامه ایمیل برای اندروید است که به شما امکان مدیریت حساب ایمیل نامحدود. این اجازه می دهد تا شما به سرعت سوئیچ بین حساب های ایمیل خود را در حالی که کنترل ضربه تند وشدید زدن را به مرتب سازی از طریق ایمیل تقریبا گردیده است. یکی از آن بیشتر ویژگی های متمایز است که آن را فراهم می کند A. I. دستیار که می توانید جستجو و مرتب سازی از طریق ایمیل های خود را به عنوان به خوبی به عنوان ارائه زمان واقعی سفر اطلاعیه برای سفرهای شما تا به حال تایید از طریق ایمیل. همچنین می آید با یک خوش آمدید حریم شخصی از ویژگی های است که به طور خودکار بلوک ایمیل دریافت انتقالها که اجازه فرستنده شناخته شده اگر و زمانی که شما باز کرده اید یک پیام. آن را کاملا رایگان و استفاده نمی ad-هدف قرار دادن.

Google Play

Blue Mail

Blue Mail یکی از بهترین برنامه های ایمیل برای اندروید وقتی که می آید به طراحی و سادگی. مدیریت آن می تواند تعداد نامحدودی از حساب های ایمیل و همچنین IMAP, POP3 و ارز (ActiveSync EWS دفتر 365) ایمیل پروتکل های. گذشته از آن, آن را به سادگی بسیار آسان و لذت بخش برای استفاده با یک پاک کردن و رابط کاربری بصری. به خصوص یکی از مفید و منحصر به فرد از ویژگی های است که مردم آن را ضامن سوئیچ که فیلتر کردن را نخوانده به طوری که تنها زندگی می کنند مکالمات قابل مشاهده هستند. آن را نیز اجازه می دهد تا به شما در سازماندهی ایمیل خوشه که گروه پیام های خود را با توجه به دسته بندی و برجسته ایمیل از فرستنده شناخته شده. همه در همه, آن را بسیار کاربر پسند و قدرتمند نرم افزار ایمیل برای اندروید.

Google Play

Tutanota

Tutanota یکی دیگر از برنامه ایمیل برای آندروید ارائه می دهد که اضافه کردن لایه های امنیتی نسبت به برنامه های دیگر. آن را می سازد استفاده از end-to-end AES 128 و RSA 2048 رمزگذاری در حالی که شما همچنین می توانید اضافه کردن دو فاکتور تأیید هویت برای امنیت فوق العاده. این برنامه نه پیگیری شما و یا جمع آوری داده های خود را مانند برخی از برنامه های ایمیل و آن را فراهم می کند کاربران با 1GB ram, و ذخیره سازی برای ایمیل های خود را. این اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد خود را Tutanota آدرس ایمیل و ارائه می دهد توانایی به نوبه خود در اطلاعیه های فشار. دیگر از آن, وجود ندارد و بسیاری از دیگر ویژگی های قابل توجه اگر چه امنیت و حفظ حریم خصوصی ارائه شده توسط نرم افزار است که سخت به ضرب و شتم.

Google Play

AquaMail

AquaMail شده است در اطراف برای مدتی. این پشتیبانی از طیف وسیعی از برنامه های ایمیل مختلف از جمله Gmail, Yahoo! Hotmail FastMail, سیب, GMX و AOL به شما اجازه می دهد به ادغام تمام حساب های ایمیل خود را در یک برنامه واحد. این ارائه می دهد بسیار سرویس امن با استفاده از رمزگذاری SSL و گواهی ردیابی و همچنین OAUTH2 ورود روش برای اطمینان از حفاظت از داده ها. آن را به شما امکان پشتیبان گیری و بازیابی ایمیل های خود را, و آن را نیز ارائه می دهد پشتیبانی از حساب های ایمیل سرويس رايگان فورشيرد در ارز آنلاین و دیگر شرکت های بزرگ سرویس دهنده پست الکترونیکی. آن را رایگان برای دانلود و استفاده از, اما, شما نیاز به پرداخت برای نسخه Pro که حذف تبلیغات و ارائه می دهد فشار ایمیل برای ایمیل شرکت های بزرگ مشتریان.

Google Play

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب