کانن 8K با قابلیت EOS R5 نیز شلیک ویدیو 4K در 120 فریم در ثانیه

�Canon EOS-R5
Canon U. S. A., Inc.

هنوز بسیاری از مردمی در حال تیراندازی عکس یا ویدئو در حال حاضر پس از کانن است که در تلاش برای ایجاد هیجان برای آینده آن 8K با قابلیت R5 دوربین بدون آینه به آرامی دریبل کردن مشخصات. آن را فقط نشان داد برخی جزئیات کلیدی در مورد این دوربین قابلیت فیلم گفت: آن را به شلیک 10-بیت 4K Canon Log تصویری با استفاده از تمام عرض سنسور تا ستارگان 120 فریم در ثانیه به راحتی ضرب و شتم هر دوربین بدون آینه. علاوه بر این, شما قادر خواهید بود به تصرف 8K تا 30 فریم در ثانیه و 10 بیتی خارجی 10-بیت 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه.

کانن تایید کرد که R5 را ضبط 4K و 8K تصویری با استفاده از عرض کامل از سنسور هر چند آن را نمی گویند که آیا 4K خواهد بود اسیر با استفاده از خط-پرش و یا (ترجیحا) پایین-نمونه برداری. در هر صورت, شما قادر خواهید بود برای بهره مندی از shallow depth-of-field قابلیت سنسور فول فریم ها بیشتر در نور کم قابلیت بوت.

کانن عالی دوگانه پیکسل, فوکوس اتوماتیک کار خواهد کرد در تمام 4K و 8K حالت های ضبط ویدئو, ساخت دوربین مطلوب برای اجرا و تفنگ مستند اکشن و فیلمسازان مستقل. این شرکت همچنین تایید کرد که آن را داشته باشد 5-محور ثبات در بدن است که کار در کنسرت با “بسیاری از RF و لنزهای EF.” به عنوان شرکت گفت شما همچنین دو اسلات کارت با یک CFexpress حافظه و یک SD UHS-II و حافظه.

همه این را تایید می کند که R5 می باشد که دوربین بدون آینه به صورت تصویری با مشخصات که به نظر می رسد به آن ضربه به دور رقبا و هرگز هیچ یک ضعف در بینایی است. مقدار زیادی بستگی به قیمت و با این حال این چیزی است که ما هنوز به یاد بگیرند.

در این مقاله: دوربین های بدون آینه فول فریم 8K 4K 120p, Dual Pixel AF 5-محور ثبات در بدن, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر