آخرین Coronavirus علم: سنجاق کردن واقعی مرگ و میر

یک آمبولانس در شهر نیویورکعکس: گتی ایماژهر روز به ارمغان می آورد جدید علمی بینش covid-19 و کروناویروس که باعث

توسط DOSTEMANSALAM در 13 اردیبهشت 1399
An ambulance in New York City
یک آمبولانس در شهر نیویورک
عکس: گتی ایماژ

هر روز به ارمغان می آورد جدید علمی بینش covid-19 و کروناویروس که باعث می شود. در اینجا برخی از آخرین مطالعات و تحولات از جمله تحقیقات به این ویروس به مرگ و میر و اثرات در کودکان است.

تبلیغات

چگونه اجتماعی فاصله کاهش چین شیوع

بسیاری از کشورها اجرا اجتماعی فاصله برای حفظ covid-19 در خلیج آنجا وجود دارد در حال حاضر در دسترس واکسن یا دارو مورد تایید برای درمان آن است. و ما در نهایت شروع به یادگیری آنچه در آن طول می کشد برای این مستندات به آهسته یا حتی متوقف کردن گسترش ویروس.

تبلیغات

یک مطالعه جدید در علم در این هفته سعی کردم به اندازه گیری که چگونه مردم در دو منطقه از چین در اطراف نقل مکان کرد و تعامل با دیگران یک بار دولت شروع به اجرای دقیق محدودیت در سفر. محققان با بررسی بیش از 1000 نفر در مجموع در شانگهای و ووهان—دومی که برای اولین بار از شناخته شده منطقه در جهان به گزارش covid-19 موارد -- در اوایل ماه فوریه زمانی که گزارش شیوع در چین بود که در آن اوج و مستند فقط در جریان است.

پاسخ دهندگان در ووهان گفت که در ماه دسامبر 2019 آنها تعامل با حدود 14 نفر در روز به طور متوسط در حالی که کسانی که در منطقه شانگهای گفت: آنها را به تماس با 20 نفر. اما در طول خاموش کردن تماس های اجتماعی کاهش می یابد به طور چشمگیری با مردم در هر دو شهرستانها گزارش که آنها را دیدم فقط دو نفر در روز به طور متوسط بودند که معمولا مردم زندگی در خانه خود را.

محققان دریافتند این تغییرات اجتماعی در شهرها منجر به کاهش شدید در ویروس توانایی ایجاد عفونت های جدید. هر چند برخی با انتقاد از این اعتبار از چین در مقام شمارش موارد و مرگ و میر در کشور شیوع می کند به نظر می رسد که کاهش قابل ملاحظه ای. دیگر سخت ضربه کشورها مانند ایتالیا و اسپانیابه عنوان یک کاهش در گزارش موارد زیر محدودیت در تماس های اجتماعی.

ایالات متحده آمریکا اما همچنان به تجربه یک فلات با نه تعداد موارد گزارش شده و نه مرگ و میر انداختن مقدار در ماه آوریل است. بنابراین این کشور در سطح اجتماعی فاصله تنها ممکن است انجام به اندازه کافی برای نگه داشتن شیوع از گسترش تصاعدی نه رانندگی آن را. با وجود این چندین ایالت در حال حاضر تسهیلات سفر و فرد کسب و کار.

تبلیغات

یک لینک بین covid-19 و بيماری کاوازاکی

آخر هفته گذشته پزشکان در اروپا آغاز شد و صدایی زنگ در یک ممکن است نتیجه غیر منتظره از covid-19 در کودکان است. آنها متوجه یک چشم انداز مثبت از کودکان در حال توسعه دو نادر شرایط التهابی است که می تواند ضرب حمله بدن: کاوازاکی بیماری و سندرم شوک سمی. برخی از این کودکان تست مثبت برای این ویروس در پشت covid-19 و دیگران بودند مشکوک جان سالم به در اوایل عفونت است.

تبلیغات

روز چهارشنبه اول ایالات متحده شناخته شده است مورد بيماری کاوازاکی احتمالا متصل به covid-19 گزارش شده توسط پزشکان در دانشگاه استنفورد بیمارستان کودکان در کالیفرنیا است. شش-ماه-پیر دختر مبتلا به بیماری کاوازاکی بیماری به زودی پس از مراجعه به مراقبت فوری با یک نتیجه تست مثبت برای covid-19 آمدن بعد. خوشبختانه کاوازاکی بیماری را می توان با موفقیت درمان با اثرات دراز مدت, اگر زود. نوزاد تحت درمان قرار گرفت و قرنطینه به مدت 14 روز و به نظر می رسد به طور کامل بهبود یافته اند.

تبلیغات

هر چند کاوازاکی بیماری است که مربوط به عفونت های ویروسی از جمله از یک انسان coronavirus مربوط به SARS-CoV-2 محققان هنوز هم می دانم بسیار کمی در مورد دقیقا به همین دلیل این بیماری اتفاق می افتد (ژنتیک می تواند نقش). زمان خواهد شد بگویید که آیا ارتباط بین covid-19 و یا بیماری در کودکان است اما این شواهد بیشتری است که افراد جوان نیست غیر قابل نفوذ به این بیماری همه گیر.

Covid-19 و قلب دارو

یک مطالعه جدید منتشر شده جمعه آخرین نشان می دهد که covid-19 است به خصوص برای قلب بد.

تبلیغات

محققان نگاه مرگ و میر اطلاعات از 169 بیمارستان ها در آسیا و اروپا و آمریکای شمالی شامل نزدیک به 9000 در بيماران مبتلا به covid-19. آنها در بر داشت یک الگوی سازگار: بیماران آلوده با از قبل موجود شرایط قلب از جمله بیماری عروق کرونر یا آریتمی بودند بیشتر احتمال دارد به مرگ از کسانی که بدون مشکلات قلبی است.

یک تئوری برای چرا covid-19 کشنده تر برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی شامل مواد مخدر مردم را برای مدیریت مسائل مربوط به قلب, به خصوص angiotensin-converting–enzyme (ACE) بازدارنده و آنتاگونیست های آنژیوتانسین-مسدود کننده های گیرنده (ARBs). هر دو دارو در تعامل با گیرنده ACE2 که coronavirus استفاده می کند به ربودن سلول های آلوده به آن. به این دلیل به اشتراک گذاشته شده لینک برخی از پزشکان استدلال کرده اند که بیماران ممکن است نیاز به قطع نامه مواد مخدر به عنوان یک احتیاط. اما سازمان هایی مانند انجمن قلب آمریکا را تحت فشار قرار دادند در برابر این ایده را بیان کرد که وجود ندارد هیچ گونه شواهد قطعی از آسیب از مصرف هر دو دارو اگر شما قرارداد ویروس.

تبلیغات

در این مطالعه محققان دریافتند هیچ ارتباطی بین مصرف این داروها و خطر بیشتری از مرگ است. با توجه به ارزش آنها برای مدیریت بیماری های قلبی عروقی که حداقل کمی از راحتی ارائه شده در این مطالعه نتایج نگه دارید تا.

کم برآورد از covid-19 مرگ و میر

در نهایت کمی از ریاضی.

با صدای بلند اقلیت از مردم همچنان به تطهیر جدیت covid-19. بسیاری هنوز هم اصرار دارند که covid-19 هنگامی که شما را به حساب گزارش نشده موارد به احتمال زیاد هیچ مرگبارتر از آنفولانزا.

تبلیغات

در حالی که واقعی مرگ و میر covid-19 را برخی از زمان برای کشف کردن اگر چه ما قطعا می توانید دریابید که در آن شما مطابقت آنفولانزای فصلی. یک مقدماتی مقاله این هفته آن را به سادگی با در نظر گرفتن تعداد مرگ و میر در شهر نیویورک, مادرید, اسپانیا, و, لمباردی, ایتالیا—حدود 35,000 در زمان و تقسیم آن با ترکیب 25.1 میلیون ساکنان زندگی در آن سه حوزه. که منجر به مرگ و مير در سراسر 0.14 درصد است که بالاتر از برآورد 0.1 درصد رای در ارتباط با آنفلوآنزای معمولی.

اما این تعداد بسیار بیش از حد سخاوتمندانه عنوان مقاله اذعان می کند, پس از آن فرض بر این است که هر فرد در لومباردی شهر نیویورک و مادرید گرفتار این ویروس که بیشتر مرگ و میر اتفاق خواهد افتاد. شواهد اولیه است پیشنهاد کرد که شاید یک چهارم از نیویورک تا به حال covid-19 وجود دارد و همچنان بسیاری از مرگ و میر ناشی از covid-19 که رفته اند ثبت نشده در شهر نیویورک و در سراسر جهان.

تبلیغات

یکی از بهترین راه برای فهمیدن covid-19 مرگ و میر است که برای اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم حمل آنتی بادی به کروناویروس در یک منطقه آسیب دیده که پس از آن می تواند در مقایسه با گزارش مرگ و میر. بسیاری از این مطالعات هنوز در جریان است و برخی از انتقاد شده است و برای روش خود را. به طور کلی, هر چند, خود, یافته های اولیه نشان می دهد مرگ و میر نرخ اعم از 0.5 درصد به 1 درصد است. آن دسته از اعداد است که می تواند covid-19 چندین بار مرگبارتر از آنفولانزا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب