حماسه بازی فروشگاه می افزاید: حمایت برای جامعه ساخته شده مدها

حماسه بازی در سال گذشته حماسه به اشتراک گذاشته و در دسترس عموم جزئیات نقشه راه تمام ویژگی های

توسط DOSTEMANSALAM در 10 مرداد 1399
Epic Games Store mods
حماسه بازی

در سال گذشته حماسه به اشتراک گذاشته و در دسترس عموم جزئیات نقشه راه تمام ویژگی های آن را به کار بر روی اضافه کردن به آن بازی های دیجیتال بازار. یکی از کسانی که در وزارت دفاع و پشتیبانی در حال حاضر در دسترس — البته در فرم بتا.

این شرکت اعلام کرد در توییتر که MechWarrior 5: مزدوران اولین عنوان در این بازی حماسی فروشگاه شامل پشتیبانی برای جامعه ساخته شده تغییرات. "این است که اوایل تکرار از ویژگی های, اما شما می توانید انتظار برای دیدن بیشتر بار پشتیبانی در آینده" گفت: حماسه. این ابزار به شما اجازه می دهد به فهرست هر دو بازیکن و توسعه مدها ساخته شده. آن را نیز به طور خودکار نصب آنها. این شرکت مشغول به کار در وزارت دفاع پشتیبانی از تابستان گذشته. در آن زمان حماسه گفت: "این یک ویژگی است که زمان طولانی را برای ساخت."

علاوه بر آن exclusives, چیزی, کامپیوتر پارسه همواره با انتقاد از حماسه فروشگاه بازی بیش از آن است کمتر قوی مجموعه ای از ویژگی های از بخار. وزارت دفاع و پشتیبانی یکی از آنهایی که بزرگ است. بخار کارگاه اجازه می دهد تا شما را به دانلود کنید, نصب و مدیریت تغییرات به راحتی. و برای همه چیزهایی که بخار می تواند بهتر انجام دهید, وزارت دفاع و پشتیبانی یک چیز است آن را کاملا ناخن. این واقعیت حماسه فروشگاه بازی ندارد mod manager قبل از امروز بود قابل توجه نبود.

اما مانند بسیاری دیگر از ویژگی های حماسه انجام داده است یک کار خوب از کاهش باریک شدن شکاف بین فروشگاه بازی و بخار. برخی از های اخیر ویژگی های حماسه اضافه شده به بازار عبارتند از دستاوردهای ابر صرفه جویی و, مهمترین, خود, خدمت, بازپرداخت.

در این مقاله: حماسه بازی ها, بازی فروشگاه, حماسه, شیر بخار, مدها MechWarrior 5, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب