کالیفرنیا می تواند از انتشار حدود 8000 دولت زندانیان برای جلوگیری از Covid-19 گسترش

یک زندانی پاک یک سلول زندان در لاس Colinas زنان بازداشتگاه در سانتی کالیفرنیا در مارس 22 سال 2020 است. عکس: سن

توسط DOSTEMANSALAM در 21 تیر 1399
An inmate cleans a jail cell at Las Colinas Women’s Detention Facility in Santee, California, on April 22, 2020.
یک زندانی پاک یک سلول زندان در لاس Colinas زنان بازداشتگاه در سانتی کالیفرنیا در مارس 22 سال 2020 است.
عکس: سندی HUFFAKER/AFP (گتی ایماژ)

هزاران نفر از زندانیان در کالیفرنیا زندانها منتشر می تواند به عنوان اوایل به عنوان اوت در تلاش برای جلوگیری از گسترش covid-19 یک بیماری بالقوه کشنده ناشی از رمان coronavirus فشار SARS-CoV-2.

تبلیغات

حدود 8,000 زندانی افراد منتشر می تواند تا پایان ماه آینده سنجش وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی گفت: از طریق ایمیل است که به منظور ایجاد فضا اجازه می دهد تا زندانها برای بهتر پیاده سازی پروتکل های ایمنی مانند اجتماعی فاصله و quarantining. زندانیان منتشر خواهد شد نورد اساس. گروه گفت: در اطراف 4,800 می تواند واجد شرایط برای انتشار در پایان این ماه است.

"ما خوشحالیم governor [گاوین Newsom] است اقدام به انتشار بیشتر, مردم," جی, اردن, مدیر اجرایی کالیفرنیا برای ایمنی و عدالت در بیانیه ای گفت: ارائه شده به Gizmodo. "این کاملا حیاتی برای سلامت و ایمنی از هر کالیفرنیا. بیش از حد بسیاری از مردم زندانی هستند برای بیش از حد طولانی در امکانات است که گسترش سلامت فقیر. حمایت از سلامت و ایمنی از همه کالیفرنیا به معنی آزاد کردن مردم بی ارزش زندانی و تبدیل سیستم قضایی ما."

تبلیغات

به منظور واجد شرایط برای آزادی زندانیان باید 180 روز یا کمتر از حکم خود از چپ به خدمت نباید به جرم یک جرم و جنایت خشونت آمیز و باید یک موجود و یا قبل از حکم است که می تواند نیاز آنها را به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی. CDCR گفت: همچنین بررسی پتانسیل آزادی برای زندانیان با کمتر از یک سال از چپ به خدمت و برای کسانی که در جمعیت های با تعداد قابل توجهی از در معرض خطر افراد است.

زندانیان بیش از 65 به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در آسایشگاه و یا حامله هستند مورد بررسی قرار بالقوه برای انتشار بر خطرات بهداشتی و درک خطر برای امنیت عمومی.

واجد شرایط بالقوه برای انتشار به گسترش همه از کالیفرنیا 35 بزرگسالان تادیبی امکانات و موسسات CDCR گفت. با توجه به لس آنجلس تایمز, رژیم صهیونیستی. Newsom گفت: که حدود 2,400 مردم در دولت زندانها باید آزمایش مثبت برای این ویروس با 1,314 موارد در زندان ایالتی سن کوئنتین تنهایی. به عنوان این هفته حداقل 31 نفر فوت کرده اند در کالیفرنیا زندانها از covid-19.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب