iOS 14 خواهد اجازه دهید به شما در تنظیم پیش فرض نرم افزار برای ایمیل و مرور وب

CatLane via Getty Images اپل به آرامی شل گرفتن آن در برنامه به طور پیش فرض در iOS. شروع با iO

توسط DOSTEMANSALAM در 3 تیر 1399
ios mail
CatLane via Getty Images

اپل به آرامی شل گرفتن آن در برنامه به طور پیش فرض در iOS. شروع با iOS 14 شرکت اجازه خواهد داد که کاربران برای تغییر پیش فرض خود برنامه ایمیل و مرورگر وب است. این تغییر که در گزارش بلومبرگ در ماه فوریه نیست بحث روی صحنه اما بریدن در اپل لیست از ویژگی های جدید در آینده برای iOS 14.

با iOS 14 روز رسانی کاربران می توانند "تنظیم پیش فرض مرورگر وب و ایمیل نرم افزار است که راه اندازی هنگامی که شما با کلیک بر روی یک لینک و یا می خواهید برای نوشتن یک ایمیل جدید پیام" اپل " می نویسد. بر خلاف گوگل, آندروید, اپل, است قبلا اجازه به کاربران برای تغییر در iOS' برنامه به طور پیش فرض هر چند که این شرکت به کاربران اجازه حذف برخی از سهام ها در برنامه دستگاه های خود را. که به یک سردرد برای کاربران به عنوان بسیاری از مردم ترجیح می دهند برنامه های شخص ثالث برای ایمیل و مرور وب است.

Apple will allow new default apps for email and browsing in iOS 14.
اپل

این تغییر نشان دهنده یک تغییر قابل توجهی برای اپل است که در مواجهه با ضد تراست تحقیقات در ایالات متحده و اروپا است. اپل نیز درگیر یک پرونده اختلاف با توسعه دهندگان از یک ایمیل جدید برنامه که به انتقاد از این شرکت برای ارائه کاربران به اندازه کافی انتخاب کند.

در همان زمان اپل هنوز هم نمی خواهد اجازه می دهد تا به کاربران برای تغییر برنامه به طور پیش فرض برای هر چیز دیگری از جمله خدمات حق بیمه خود را مانند اپل موزیک بنابراین تغییر خواهد تنها به نفع واقعا یک تعداد انگشت شماری از توسعه دهندگان. بدون در نظر گرفتن این تغییر هنوز هم می شود یک معامله بزرگ برای کاربرانی که ترجیح می دهند برنامه های شخص ثالث برای ایمیل و مرور وب و توسعه دهندگان پشت چنین خدمات. و حتی اگر این تغییر را فقط به یک دسته از برنامه های آن را حداقل میسازد مهم زمینه باید اپل در نهایت تصمیم گیری (یا مجبور) به شل گرفتن آن در سایر خدمات است.

گرفتن همه آخرین اخبار از WWDC سال 2020!

در این مقاله: ایمیل نرم افزار Safari, اپل, ایمیل, wwdc2020 اپل iOS, 14, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن