Bluesound پالس Soundbar 2i: عالی صدا پیچیده شده در یک بد UI

پالس Soundbar 2i "بسیار عالی است کیفیت صدا خدشه دار فقیر گزینه های طراحی و تجربه کاربر." به خوبی

توسط DOSTEMANSALAM در 26 تیر 1399
bluesound pulse soundbar 2i review 1

پالس Soundbar 2i

"بسیار عالی است کیفیت صدا خدشه دار فقیر گزینه های طراحی و تجربه کاربر."
  • به خوبی متعادل و خنثی صدا
  • تن از اتصال و گزینه های لوازم جانبی
  • سازگار با بی سیم در کل خانه صوتی
  • با این نسخهها کار با پخش
  • Ssbbw, قد بلند طراحی محدودیت قرار دادن
  • فقیر تجربه کاربر به طور کلی
  • گران
MSRP $899.00

Bluesound ممکن است یک نام خانگی, اما آن را به دید رقیب به Sonos در نبرد overconnected هوشمند بالا وفاداری صوتی. پالس Soundbar 2i است که این شرکت نسل دوم soundbar طراحی شده برای اتاق نشیمن و به آن می بالد جدی در لغو احکام صادره ی صوتی.

در 900 دلار آن را کمی گران تر از Sonos Arc اما ارائه نمی Dolby Atmos پشتیبانی به عنوان رقیب خود می کند. آن را ویژگی های دیگر که ممکن است آن را یک انتخاب بهتر است ؟ اجازه بدهید با یک نگاه.

رانندگان بزرگ و حجیم مسکن

پالس Soundbar 2i است و نه زیبا. هنگامی که ما بررسی soundbars کنیم بنابراین از این منظر که آنها نباید جلب توجه به خود. بهترین آنهایی که هستند باریک و جمع و جور و هنگامی که شما مجبور به نگاه آنها حداقل باید تصفیه خطوط و درجه یک به پایان برسد. بوز Soundbar 700 یک مثال عالی از این است.

این Soundbar 2i به نظر می رسد ساخته شده است به انجام قطبی مخالف است. با تاکید بیشتری قرار داده شده در کیفیت صدا از چگونه آن را نگاه قرار می گیرد در یک اتاق Soundbar 2i می ایستد در یک قوی 5.5 اینچ قد بلند است. برای قرار دادن که در چشم انداز پا در 65 اینچ سونی Sony LED تلویزیون تنها در آسانسور پایین تلویزیون کمی بیش از 2.5 اینچ رسانه های خود ایستاده است.

که بدان معنی است که اگر من به جای Soundbar 2i در آن موقعیت مطلوب به طور مستقیم در زیر تلویزیون, حدود دو اینچ از پایین تلویزیون را پنهان خواهد شد ، آن چیز خوبی soundbar دارای یک گیرنده مادون در مقابل چرا که به لطف به ارتفاع گیرنده مادون در تلویزیون من مسدود شده است.

Jaron اشنایدر | Digital Trends

این است ایده آل برای هر کسی که با یک شبیه اتاق نشیمن راه اندازی پالس Soundbar 2i در حال رفتن به نگاه heinously بزرگ می شود و فقط به عنوان سرزده است. اگر شما انتخاب می کنید به دیوار سوار تلویزیون شما این است که کمتر از یک موضوع است. Bluesound شامل انواع دیوار کوه آداپتور برای کمک به ایجاد آن آسان تر است.

اگر دلیل Bluesound ساخته شده Soundbar 2i خیلی بلند است و به جای آن سیستم از سخنرانان و سپس آن را کاملا برای رفتن کیفیت صدا بالاتر از همه چیز. مشخصات در رانندگان در این soundbar قابل توجه هستند. آن encases دو 1 اینچ تویتر دو 4-اینچ بلندگوهای دو 2 اینچ میانی رانندگان و دو 4-اینچ رادیاتور منفعل.

اما گیج کننده

اگر شما به دنبال یک تنوع از گزینه های اتصال و کدک پشتیبانی Soundbar 2i خیط و پیت کردن با آنها. علاوه بر حمایت از فقط در مورد هر فایل صوتی با فرمت شما می توانید فکر می کنم از آن را نیز پشتیبانی از یک میزبان از جمله کدک aptX از طریق بلوتوث همچنین USB نوری RCA line-in HDMI ARC و eARC. نیز وجود دارد Wi-Fi به صورت مستقیم جریان از تعدادی از خدمات از جمله استاد آهنگ از جزر و مد.

اگر خانه شما دارای این شانس بالا هستند که Soundbar 2i می توانید آن را بازی کند. با تشکر از Bluesound را به طور جدی لیست قابل توجه از پشتیبانی دستگاه شما باید مقدار زیادی از گزینه اگر شما قصد سرمایه گذاری در این سیستم است.

اگر شما می خواهید یک اتصال بی سیم به Soundbar 2i شما می توانید یک NAD M10 A/V گیرنده است که ساخته شده است در پشتیبانی برای Bluesound. اگر شما از یک موجود سیستم سینمای خانگی است که شما می خواهید به ادغام Soundbar 2i به این شرکت گره 2i متصل خواهد شد Bluesound برنامه رابط کاربری که به سیستم و یکپارچه سازی آن با Soundbar 2i برای multiroom راه اندازی بدون نیاز به خرید تجهیزات جدید به آن را دریافت. تعداد add-on گزینه های در اینجا مهم است و آن را یک منطقه که در آن Bluesound خیلی بیشتر از رقیب خود Sonos.

اگر شما به دنبال یک تنوع از گزینه های اتصال و کدک پشتیبانی Soundbar 2i خیط و پیت کردن با آنها.

متاسفانه من بزرگترین فن Bluesound برنامه است که مرکز کنترل برای همه Bluesounds تجهیزات از جمله Soundbar 2i. نه تنها آن است که حشره, اما آن را به سادگی نمی شهودی برای استفاده است. مطمئن شوید که وجود دارد بسیاری از گزینه های موجود در نرم افزار است که اجازه می دهد تا شما را به ریز لحن نوع صوتی شما در حال رفتن به خارج از Soundbar 2i اما پیدا کردن و با استفاده از ویژگی های آن را نمی کند رخ می دهد که چگونه من می خواهم فکر می کنم. در این منطقه که Sonos' برنامه فقط خیلی بیشتر قابل استفاده است.

این Bluesound Soundbar 2i باعث می شود من احساس احمق.

به طور خاص با استفاده از Soundbar 2i با HDMI ARC بود توضیح داده شده توسط هر یک از شامل ادبیات و یا از طریق هدایت راه اندازی برنامه و soundbar نیست به اندازه کافی هوشمند به طور پیش فرض فقط به ورودی HDMI سیگنال و شما صوتی است.

زمانی که من برای اولین بار وصل soundbar در و آن را راه اندازی از طریق این برنامه در هیچ نقطه ای از آن می گویند که من تا به حال برای فعال کردن HDMI ARC از طریق نرم افزار به منظور دریافت صدا از طریق تصویب. من تا به حال سر به گوگل و کشف کردن چگونه می توانید صدا را از نوار است. این که چگونه کمی به من گفته شد توسط دستگاه مورد نحوه عملکرد آن است.

این یک گام است که احساس می کند مانند آن را باید فقط اتفاق می افتد چیزی نیست که من باید به soundbar برای انجام از طریق نرم افزار. حداقل برنامه باید آینده بیشتر در مورد آنچه که Soundbar 2i قادر به انجام آن است و چگونه به درستی راه اندازی کامل.

راست: این صفحه نمایش و شما می توانید ضربه بزنید بالا و سمت راست یا چپ. | میانه: اگر شما ضربه بزنید سمت راست بالا شما می توانید انتخاب کنید چه خروجی برای soundbar استفاده کنید. این اجازه نمی دهد که HDMI عبور از طریق, اما, تنها, کنترل حجم. | راست: به HDMI عبور از طریق شما را به ضربه بزنید سمت چپ بالا و پیدا کردن HDMI ARC. این جدایی شدید unintuitive.

این Soundbar 2i ندارد شامل کنترل از راه دور. من مطمئن هستم که چگونه شد که تصمیم به توسط هر کسی در Bluesound اما این یکی من پشت می توانید دریافت کنید.

برای یک, آن را به یک بلندگو سیستم طراحی شده برای سینمای خانگی — آن نیاز به یک کنترل از راه دور. اگر شما لازم نیست که HDMI ARC در تلویزیون خود و برنامه ریزی برای اتصال از طریق نوری موفق باشید به راحتی تغییر حجم این soundbar. همه کنترل های موجود در برنامه (بیشتر در مورد که در یک لحظه) اما نیاز به استفاده از یک برنامه برای کنترل خود soundbar در حالی که نشسته در اتاق نشیمن خود را احساس می کند ضعیف و بی ربط به ذکر آهسته و خسته کننده است. شما می توانید انتخاب کنید تا Bluesound RC1 IR remote اما این که اضافی $60 برای چیزی که باید گنجانده شده اند. ما شکایت در مورد Sonos شارژ بیش از حد برای لوازم جانبی اما Bluesound حال شکل گرفتن است که به یک سطح جدید.

در سمت به علاوه ، Soundbar 2i توانایی کار با اکثر IR کنترل از راه دور شما می خواهید پیدا کنید در یک خانواده ارائه شده به شما در تنظیم آنها را با نرم افزار. که برای تلفن های موبایل بزرگ اما برنامه هرگز به شما می گوید که یک گزینه است و نه ادبیات است که کشتی ها با نوار. شما باید تقریبا به تلو تلو خوردن بر روی آن به عنوان یک قابلیت است. این همه حلقه ها به این مسئله در دست تجربه کاربر فوق العاده ضعیف است. همه چیز در مورد Bluesound تجربه احساس می کند مانند آن ساخته شده بود توسط یک مهندس که می خواست به بسته تا آنجا که ممکن است به محصول اما تا به حال هیچ کس برای کمک به ماساژ قابلیت استفاده به آن است.

این Soundbar 2i باعث می شود من احساس احمق. Sonos کار عالی شما راه رفتن را از طریق راه اندازی هر یک از دستگاه های خود مخلوط کردن تصویر نشانه ها با دستورالعمل های خاص به طوری که شما هرگز احساس شما از دست داده است. هنگامی که شما در حال کار با بسیاری از دستگاه های مختلف است که می تواند به ارائه یک میزبان از خدمات این نوع از دست نگه داشتن است باید مطلق. این شرم آور Bluesound کمک می کند شما به عنوان یک مصرف کننده از طریق فرایند به دلیل آکوستیک با کیفیت از این soundbar برجسته است.

قدرتمند دلپذیر خنثی صدا

من به ذکر چشمگیر راننده آرایه در Soundbar 2i و در حالی که آنها را زیبا به در نگاه آنها تولید برجسته شنوایی را تجربه کنند. من بسیار خوشحال هستم با کیفیت صدا بیرون آمدن از Soundbar 2i و آن را تقریبا به طور کامل نجات این محصول فوق خودنمایی مسائل UI.

موسیقی است که در آن Soundbar 2i واقعا آواز می خواند.

هر چند آن را نمی مطابقت با قدرت خام از یک ساب ووفر باس در Soundbar 2i فراهم می کند بیش از کافی سر و صدا به فیلم, و می افزاید: عمق به موسیقی است.

من در واقع ترجیح Soundbar 2i به عنوان یک موسیقی گوش دادن سخنران بیش از یک سینمای خانگی محور. در حالی که فیلم صدای عالی فقدان آنها یک صدای فراگیر احساس. دستیابی به این در یک مرکز واحد-وزن بار دشوار است اما غیر ممکن نیست. این Sonos قوس یک کار بهتر در این بخش به لطف Dolby Atmos پشتیبانی و سپاس توسط Klipsch نیز نشانی از یک کار بهتر برخورد من با کیفیت بالا, سینما, صدا و تشکر درست را به چپ و راست جدایی.

Jaron اشنایدر | Digital Trends

در حالی که سینما ندارد, قوی ترین آن با توجه به پخش موسیقی است که در آن Soundbar 2i واقعا آواز می خواند.

تمام کسانی که رانندگان با هم کار را برای صدا است که اجازه می دهد تا شما را به تشریح هر ابزار خاص از یک ارکستر یا به وضوح از شنیدن این نکات دقیق وظریف از ملودی در یک سنگ ballad. Bluesound است و تنظیم آن Soundbar 2i به کار تقریبا مانند یک مرجع مانیتور با وضوح باور نکردنی و عالی خنثی تولید صدا.

من دوست داشتم صدا از Soundbar 2i بسیار من آن را نقل مکان کرد به دور از تلویزیون من — پس از آن مسدود کردن بخش پایین تر از صفحه نمایش به هر حال قرار داده و آن را بر روی گوشته به طوری که آن را در جایگاه نخست برای پخش موسیقی در حالی که من خواندن بر روی نیمکت. آن را به زیبایی رندر صدا در سراسر اتاق نشیمن من و من لذت بردم که دوست داشتنی موسیقی تجربه من تاسف چگونه این قطعه فوق العاده از صدای سخت افزار بود که برگزار شد به UI گیری است که به راحتی قابل اجتناب.

من سعی کنید از Soundbar 2i با Bluesound بی سیم ساب ووفر پالس Sub شد اما unimpressed. زیر هر چند باریک و آسان برای اتصال ارائه شده تقریبا بدون تغییر به من چگونه بود تجربه یا موسیقی و یا فیلم. حتی در حداکثر قدرت آن را شکست خورده به من هر از سر و صدا من به دنبال. من فکر می کنم soundbar می کند مقدار زیادی کار خوب خود را بنابراین شما می توانید احساس رایگان برای تصویب در زیر در حال حاضر.

ما را

این Bluesound پالس Soundbar 2i است کمی عجیب و غریب در soundbar فضا. بهتر است در موسیقی از سینما است فرمت شده و به خوبی کار می کنند به طور خاص با دیواری تلویزیون است و به شدت متکی به خود برنامه است. در مجموع کیفیت عالی کمک می کند تا از گرو در اوردن آن, اما اکثر مردم باید برای انتخاب کردن Sonos' بیشتر گزینه های بصری.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

این Sonos قوس ترین رقیب مستقیم ارائه همان وعده soundbar با multiroom اتصال. به عنوان یک پاداش Arc است که 100 دلار کمتر از گران قیمت و پشتیبانی از Dolby Atmos. بوز Soundbar 700 نیز یک انتخاب بسیار عالی و سپاس توسط Klipsch می دهد همه آنها را در یک اجرا برای پول خود را به عنوان واقعی استریو مانیتور.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

Bluesound فراهم می کند آنچه که در استاندارد 1-سال گارانتی اما کیفیت ساخت بسیار عالی است و من انتظار ندارم که این دستگاه به شکست هر زمان به زودی.

شما باید آن را خرید ؟

آن را سخت به توصیه Soundbar 2i. با وجود فوق العاده کیفیت صدا بهتر است به عنوان یک سخنران از تلویزیون soundbar و UI نیاز به مقدار زیادی از کار. که باعث می شود آن را یک پاس از من.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن