فرار از ترس همه گیر با تجربه آپولو 13 ماموریت در زمان واقعی

به مناسبت سالگرد 50th آپولو 13, ناسا راه اندازی کرده است یک تجربه آنلاین که در آن شما می توانید بطور منظم احسا

توسط DOSTEMANSALAM در 23 فروردین 1399

به مناسبت سالگرد 50th آپولو 13, ناسا راه اندازی کرده است یک تجربه آنلاین که در آن شما می توانید بطور منظم احساس این حوادث دلخراش این ماموریت به عنوان آنها اتفاق افتاده است در زمان واقعی است.

این قرار بود سوم قمری فرود اما معروف آن بود که نمی شود.

خدمه آپولو 13 بعد از راه اندازی به فضا در 11 آوریل سال 1970 تا به حال به چشم پوشیدن خود را قمری گردش پس از خدمات خود ماژول به شدت آسیب دیده بود توسط یک انفجار مخزن اکسیژن. Tاو آرام و اقدامات قهرمانانه از جیمز لاول جان Swigert و فرد Haise مانع فاجعه است. هدایت توسط ناسا, ماموریت کنترل و حمایت خود را از تیم خدمه بازگشت با خیال راحت به زمین در مارس 17 بعد از حلقه در اطراف ماه.

تبلیغات

به افتخار این ماموریت در آن 50th anniversary, ناسا راه اندازی آپولو 13 در زمان واقعی دریک پروژه چند رسانه ای متشکل "به طور کامل از اصلی تاریخی ماموریت مواد" آن را به عنوان شرح داده شده در وب سایت پروژه. بینندگان یا می توانید تجربه خود را از ابتدا و یا پیوستن به یک در حال پیشرفت خوراک.

A screencap of the Apollo 13 Real-Time Mission Experience dashboard, with mission control audio enabled.
یک screencap از آپولو 13 در زمان واقعی ماموریت تجربه داشبورد با ماموریت کنترل صوتی را فعال کنید.
تصویر: ناسا

آپولو 13 در زمان واقعی مجهز شده است بسیار سرد داشبورد که شامل اطلاعات در مورد ماموریت وضعیت نورد متن این گفت و گو یک ساعت نمایش زمان سپری شده و یکn مجموعه ای از عکس های, در میان بسیاری دیگر از عناصر رسانه ای. فیلم گرفته شده از ناسا, ماموریت کنترل و تلویزیون نیز گنجانده شده از جمله 7,200 ساعت از صدا و 600 عکس. متن قابل جستجو است بنابراین شما می توانید پیگیری کردن لحظه ای که Swigert ادا کسانی که معروف به عبارت "آه هوستون, ما تا به حال یک مشکل است." و او هرگز گفت: "هوستون ما یک مشکل است."

ناسا مشابه در زمان واقعی تجربه های در دسترس برای آپولو 11 (اولین فرود در ماه جولای 16, 1969) و آپولو 17 (آخرین فرود در ماه دسامبر 7, 1972).

تبلیغات

اگر که نیست به اندازه کافی برای شما وجود دارد دیگر آپولو 13 منابع برای لذت بردن از. کل آرشیو صوتی را می توان یافت در اینجا, اما من پیشنهاد می کنم این شیر تغلیظ شده 35 دقیقه نسخه از این ماموریت است. من در واقع گوش به همه چیز و آن را به خوبی به ارزش آن است.

تبلیغات

با کیفیت بالا , تفریح قمری پرواز به این امر شده ایم تجربه شده توسط آپولو 13 خدمه است و در عین حال یکی دیگر از درمان است. خدمه زمین نیست در ماه, اما آنها تا به حال با شکوه نظر آمدن به درون 254 کیلومتر (158 مایل) از سطح ماه. این فیلم ساخته شده است با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط ناسا Lunar Reconnaissance Orbiter فضاپیما است که اسکن سطح ماه پس از 2009.

Illustration for article titled Escape Pandemic Dread by Experiencing the Apollo 13 Mission in Real Time
تبلیغات

در نهایت شما می توانید با استفاده از این Apollo 13 minifigs Lego برای از نو خلق این حوادث در حالی که شما در حال تجربه این ماموریت در زمان واقعی است. در علاوه بر این به خدمه این مجموعه شامل پرواز مدیر ژن Kranz, که نقش مهمی در گرفتن خدمه خانه برگشت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب