بلندر در مقابل پردازنده های مواد غذایی: دقیقا چگونه آنها متفاوت هستند ؟

کدام لوازم آشپزخانه ویژگی های تیغه های تیز که چرخش در سرعت های باور نکردنی: یک مخلوط کن یا یک پردازنده مواد

توسط DOSTEMANSALAM در 21 تیر 1399

کدام لوازم آشپزخانه ویژگی های تیغه های تیز که چرخش در سرعت های باور نکردنی: یک مخلوط کن یا یک پردازنده مواد غذایی? خوب هر دو در واقع. اما در حالی که بلندر و مواد غذایی شباهت های بسیاری دارند این وسایل در خدمت اهداف بسیار متفاوت است.

زندگی خود را در آشپزخانه آسانتر از آن عاقلانه به دانستن آنچه که هر یک از این ماشین با سرعت بالا بهتر است در برش و dicing و همچنین به عنوان مواد تشکیل دهنده که شما باید به جلوگیری از قرار دادن در هر دستگاه. ما شکستن تفاوت بین بلندر و مواد غذایی در این راهنمای.

بلندر

Vitamix5200 Professional-Grade blender

یک مخلوط کن به طور معمول بهتر است برای مایعات و استفاده می شود برای ایجاد چیزهایی مانند مخلوط. یک پردازنده مواد غذایی است که برای استفاده بیشتر کار فشرده وظایف مانند مخلوط کردن خمیر و یا برش سبزیجات است. البته برخی از بلندر در حال به اندازه کافی قدرتمند که مسئولیت رسیدگی به وظایف معنای یک پردازنده مواد غذایی (و بالعکس). در حال حاضر, اما اجازه دهید نگاهی به تفاوت های اساسی بین یک مخلوط کن و یک پردازنده مواد غذایی.

اگر شما تا به حال برای خرید یک پردازنده مواد غذایی, شما احتمالا متوجه شده ام یک لیست طولانی از لوازم مهارت های در بسته از جمله سفت, برش, ریز مخلوط کردن و خرید. در حالی که بلندر تر شده اند و قادر است در طول سال آنها هنوز هم انجام نمی بسیار بیشتر از ترکیب. مطمئن مخلوط کن قدرتمند را شکست یخ و بالا از خط بلندر مانند maelstorm ep out now 5200 قادر به ساخت همه چیز از بستنی به کره مهره اما خود را معمولی مخلوط کن را در حال رفتن به قادر به رسیدگی به تعدادی از وظایف است که یک پردازنده مواد غذایی می تواند.

دستور بلندر پردازنده مواد غذایی
سوپ و پوره بهترین قادر به
Smoothie به بهترین هیچ
نرخهای قادر به بهترین
کره ایده آل نیست بهترین
سبزیجات خرد شده هیچ بهترین
پخت (خمیر و پوسته) ایده آل نیست قادر به
خرد شده پنیر هیچ بهترین

به عنوان شما می توانید در جدول فوق وجود دارد مقدار قابل توجهی از متقاطع بین دو دستگاه. اما آنها هر دو اکسل در انجام وظایف مختلف است.

بلندر برای مثال به طور معمول ساخته شده با ویژگی های است که آنها را ایده آل برای ساخت و سوپ و پوره و مخلوط. در حالی که برخی از بلندر آسان-به-پور مخازن دیگران ساخته شده به طوری که شما می توانید نوشیدنی خارج از سیلندر استفاده می کنید را به اسموتی خود را. بلندر تمایل به رسیدگی مایعات بسیار بهتر از پردازنده های مواد غذایی.

برای مثال, NutriBullet می توانید تا شلاق زدن یک اسموتی مغذی را با سهولت. در حالی که ما آن را توصیه نمی به عنوان بهترین لوازم برای ساخت همه چیز را تحت خورشید آن است که به اندازه کافی قدرتمند برای خرد کردن آجیل و سبزیجات و دیگر پتانسیل های چرب تشکیل دهنده.

پردازنده های مواد غذایی

KitchenAid 2-Speed Food Processor - Black Matte

پردازنده های مواد غذایی از سوی دیگر هستند ایده آل برای بیشتر کار فشرده وظایف مانند ساخت خمیر. مواد غذایی پردازنده های گسترده ای مخلوط کردن کاسه — که آن را آسان برای اضافه کردن مواد تشکیل دهنده و به طور معمول با فایل پیوست دادن به شما توانایی خلال هویج تکه تکه پنیر و یا مخلوط خمیر.

به همیلتون ساحل 10-جام پردازنده مواد غذایی است یک مثال خوب از آنچه شما باید انتظار از این نوع از لوازم خانگی. آن را به یک کاسه بزرگ مخلوط کردن یک پالس تنظیم سرعت های مختلف و تیغه برای برش فایل های پیوست ریز و سفت. همچنین می آید با یک "کاسه لیسه" یک پیوست است که به طور خودکار خراش مهم خمیر و خمیر از دیواره های کاسه.

نتيجه گيری

در حالی که یک پردازنده مواد غذایی است یک ابزار عالی برای نانوا یک ماشین مخصوص مخلوط کردن یک انتخاب عالی برای کسی که دوست دارد یک مایع ناهار (یا کوکتل و یا مخلوط). اما اگر شما می خواهید هر دو ؟ وجود دارد استفاده می شود یک خط روشن بین بلندر و پردازنده های مواد غذایی, اما این مورد نیست دیگر. آن را غیر معمول نیست برای بالا پایان بلندر به فروش می رسد با چند فایل پیوست که به آنها توانایی مقابله با تعدادی از وظایف. کتاب دستور برای maelstorm ep out now 5200مثلا شامل مخلوط کره مغزها, نان, خمیر, کوکتل, و کیک مخلوط.

به طوری که دستگاه برای شما مناسب است ؟ به سادگی صحبت کردن یک مخلوط کن است یک گزینه بهتر برای اقلام با مقدار زیادی از مایع مانند مخلوط و سوپ و یک پردازنده مواد غذایی است که یک جانور در دست زدن به ضخیم تر موارد مانند دوغ و کره. اما از آنجا که خط بین پردازنده مواد غذایی و مخلوط کن خوب مخلوط شما می توانید بالا پایان لوازم خانگی است که مسئولیت رسیدگی به هر دو وظایف ستودنی.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب