Dota 2 بزرگترین مسابقات esports به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند تا 2021

شیر Valve اعلام کرده است که تا سال 2020 نسخه از آن عظیم بین المللی Dota 2 tournament خواهد ش

توسط DOSTEMANSALAM در 13 اردیبهشت 1399
dota 2 international tournament delayed
شیر

Valve اعلام کرده است که تا سال 2020 نسخه از آن عظیم بین المللی Dota 2 tournament خواهد شد به احتمال زیاد به تاخیر افتاد تا 2021. این مسابقات تعیین شد به جای این اوت در استکهلم با سال گذشته شانگهای مسابقات مباهات ثروتمندترین استخر جایزه در esports بیش از 30 میلیون دلار.

"ما شده اند بررسی های مختلف تاریخ, امکانات, اما این احتمال وجود دارد که در صورت نیاز به اتفاق می افتد در سال 2021," شیر Dota 2 تیم نوشت. "با توجه به چشم انداز بسیار فرار محلی برای جمع آوری و محدودیت های, ویروس, سیر و سفر جهانی سیاست ما انتظار نداریم که به اندازه کافی اعتماد به نفس برای برقراری ارتباط شرکت خرما در آینده نزدیک. در ضمن ما در حال کار بر روی بازسازی DPC فصل پاییز خواهد بود و ارائه اطلاعات بیشتر به عنوان به زودی به عنوان ما آن را داشته باشد."

10 جایزه بین المللی استخر تامین می شود 25 درصد از فروش از بعد از جنگ عبور که ما در حال برنامه ریزی برای انتشار به زودی به جای نزدیک شدن به رویداد خود را. اما با تیم ما کار از خانه و چیزهای دیگر مصرف برای تکمیل تاریخ انتشار نبرد تصویب خواهد شد حداقل یک زن و شوهر از هفته دیرتر از حد معمول است.

بین المللی تاج گسترده Dota 2 tournament, برنامه کنترل شیر پس از 2017. Dota 2 به تازگی دریافت به روز رسانی گسترده با شخصیت های جدید به روز رسانی پیک توانایی علاوه بر این از پاسگاه ،

شیر را هنوز هم ایجاد استخر جایزه از Dota 2 فصلی نبرد تصویب فروش خواهد شد و در حال حاضر انتشار این نبرد عبور "به زودی" به جای فقط پیش از این در حال حاضر-لغو مسابقات است. "با تیم ما کار از خانه و چیزهای دیگر مصرف برای تکمیل تاریخ انتشار نبرد تصویب خواهد شد حداقل یک زن و شوهر از هفته بعد بیش از حد معمول" دریچه گفت.

Dota 2 آخرین esport به وصله پینه کردن برنامه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. بازی ضد شورش مجبور شد به انصراف از آن لیگ از افسانه اواسط فصل دعوتی مسابقات را در حالی که سرپرستی لیگ منتقل فصل آن به صورت آنلاین-تنها برنامه است. جالب اینجاست فیزیکی ورزشی مانند فرمول 1 که در واقع تغییر به آنلاین esports به سبک فرمت با توجه به کوروناویروس.

در این مقاله: شیر Dota 2 The International 2020, esports مسابقات covid-19, کروناویروس, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن