عمده بازیکنان اروپایی فشار برای Coronavirus-پیگیری برنامه پلت فرم

عکس: گابریل Bouys (گتی ایماژ)چند برجسته متحده در اتحادیه اروپا حمایت بلوتوث مبتنی بر تماس-ردیابی تکنولوژی به ک

توسط DOSTEMANSALAM در 31 فروردین 1399
Illustration for article titled Major European Players Push for Coronavirus-Tracking App Platform
عکس: گابریل Bouys (گتی ایماژ)

چند برجسته متحده در اتحادیه اروپا حمایت بلوتوث مبتنی بر تماس-ردیابی تکنولوژی به کمک نقشه گسترش این رمان coronavirus شیوع از طریق برنامه های گوشی های هوشمند رویترز گزارش این هفته است. این خبر می آید حسن نیت ارائه میدهد از تکنولوژی کارآفرین کریس بوس عمده هماهنگ کننده پشت این پروژه لقب پان اروپایی Privacy-Preserving نزدیکی ردیابی (PEPP-PT) ابتکار.

تبلیغات

هفت کشور—اتریش و آلمان و فرانسه و ایتالیا و مالت و اسپانیا و سوئیس— یا حمایت و یا شروع به ترکیب این تکنولوژی به برنامه های ملی در خانه در حال توسعه. یکی دیگر از چهل کشور ثبت شده است و در حال حاضر در روند onboarding.

"بسیاری از کشورهای بزرگتر اختصاص داده شده خود را به برنامه تیم برای ساخت در بالای آنچه که ما در حال تامین" بوس گفت: در مصاحبه با رادیو فردا.

تبلیغات

PEPP-PT زاییده افکار از بیش از 200 نفر از دانشمندان و فن. این ابتکار با هدف فعال کردن کشورهای اروپایی به "بحث" را به هر یک از دیگر در سراسر مرزهای مورد این ویروس را از طریق خودکار ارزیابی ریسک—به خصوص به چالش کشیدن تلاش با توجه اتحادیه اروپا را سخت حریم خصوصی حکم در مورد اطلاعات شخصی.

صورتحساب به عنوان "حریم خصوصی-حفظ" PEPP-PT تکیه می کند داده های مکان بلکه با استفاده از بلوتوث مبتنی بر مجاورت پیگیری برای به اشتراک گذاشتن pseudonymized شناسه با دستگاه های جسمی در نزدیکی یکدیگر است. وقتی کسی ثبت نام که در آنها تشخیص داده شده است با covid-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus این سیستم با استفاده از این اطلاعات برای فشار اطلاعیه برای هر کسی که آمد در تماس با فرد آلوده. این برنامه نیز ارائه اضافی راهنمایی در مورد اقدامات پیشگیرانه مانند گرفتن تست شده برای coronavirus و خود quarantining.

در اوایل این ماه بوس گفته TechCrunch که این پروژه را حمایت هر دو متمرکز و غیر متمرکز در اين زمينه است. سابق خواهد ارسال شناسه به یک سرور رسمی مانند یک نظارت ملی اقتدار بهداشت که چند طرفداران حفظ حریم خصوصی نگران چگونه چنین اطلاعات حساس را می توان نادرست به کار گرفته شود. برعکس یک رویکرد غیر متمرکز را شامل ذخیره سازی این شناسه به صورت محلی بر روی دستگاه های خود را با باطن سرور فقط استخدام برای ارسال فوق هشدار.

تبلیغات

"هر دو مدل دارای جوانب مثبت و منفی" بوس و گفتگو کرد. "یک کشور را انتخاب کنید که سیستم به آن نیاز دارد."

به سهم خود در پارلمان اروپا در حمایت از یک رویکرد غیر متمرکز در روز جمعه برای کمک به جلوگیری از شیوع این بیماری را گسترش. به تاریخ رمان coronavirus آلوده بیش از 2 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 150 ، 000 به گفته محققان در دانشگاه جانز هاپکینز.

تبلیغات

هر رویترز' گزارش ایتالیا اعلام کرده است همکاری با میلان راه اندازی و PEPP-PT عضو خم کردن قاشق به منظور توسعه یک تماس-ردیابی برنامه در حالی که آلمان را شنود گذاشته و دیگری وابسته به ابتکار جامعه هاینریش هرتز موسسه برای توسعه آن است. فرانسه حمایت INRIA دیجیتال موسسه تحقیقات که رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل, برونو Sportisse گفته رویترز این سازمان است "به طور کامل متعهد به این پان اروپایی ابتکار یک موفقیت است."

Stateside اپل و گوگل باید تیمی به رول مشابه تماس با ما-ردیابی فن آوری در سراسر ایالات متحده

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن