مستقل ربات با استفاده از UVC نور برای ضد عفونی انبار

MIT CSAIL's UVC light disinfecting robot
MIT CSAIL

محققان دانشگاه MIT توسعه داده اند یک راه جدید برای حفظ و به اشتراک گذاشته فضاهای رایگان از coronavirus ها و دیگر عوامل بیماری زا: یک UVC نور-مجهز به ربات. UVC نور قادر است از مواد ضد عفونی کننده سطوح و خنثی aerosolized ذرات ویروس اما آن را خطرناک برای انسان قرار بگیرد. با این در ذهن در دانشگاه MIT Computer Science and Artificial Intelligence Laboratory (CSAIL) با همکاری آوا رباتیک به منظور توسعه یک ربات است که می تواند سفر خود را از طریق و ضد عفونی کردن فضاهای مستقل.

همکاران سفارشی اضافه شده UVC نور ثابت طراحی شده توسط CSAIL به آوا رباتیک’ موبایل ربات پایه. آنها مستقر نمونه در بوستون بانک مواد غذایی (GBFB). ربات را از طریق GBFB انبار در حدود 0.22 مایل در ساعت است. در این سرعت می تواند پوشش حدود 4000 فوت مربع (کل انبار) در نیم ساعت و خنثی کردن حدود 90 درصد از coronavirus ذرات بر روی سطوح.

محققان معتقدند این روش می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مستقل ضد عفونی کردن محیط های دیگر مانند کارخانه ها و رستوران ها و سوپر مارکت ها و مدارس. این سیستم قادر است نقشه برداری یک فضای داده شده و می تواند حرکت بین ایستگاههای بین راه و دیگر مناطق مشخص شده.

“ما به عنوان درایو ربات در اطراف بانک مواد غذایی ما نیز تحقیق جدید سیاست های کنترل است که اجازه می دهد ربات برای انطباق با تغییرات در محیط زیست و اطمینان از تمام مناطق مناسب برآورد دوز” الهام Pierson CSAIL تحقیقات دانشمند و ویژگی های رهبری در این پروژه در بیانیه ای گفت. “ما در حال تمرکز بر عملیات از راه دور برای به حداقل رساندن انسان نظارت و لذا اضافی خطر گسترش Covid-19 در حالی که در حال اجرا سیستم ما.”

UVC نور است که گاهی اوقات استفاده می شود برای استریل اتاق بیمار و پزشکی دیگر تنظیمات. MTA در حال حاضر در حال تست اشعه ماوراء بنفش نور جعبه به عنوان یک راه برای ضد عفونی کردن مترو و اتوبوس. ما نیز دیده می شود نور UV استفاده می شود برای تمیز کردن رطوبت ساز و هواپیما حمام و سرویس بهداشتی.

“ما هیجان زده برای دیدن UVC ضد عفونی ربات حمایت جامعه ما در این زمان نیاز” گفت: CSAIL مدیر پروژه و منجر Daniela Rus. “بینش ما دریافت شده از کار در GBFB برجسته چند الگوریتمی چالش است. ما قصد داریم برای مقابله با این به منظور گسترش دامنه مستقل اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی در فضاهای پیچیده از جمله خوابگاه و مدارس و هواپیما و فروشگاه های مواد غذایی.”

در این مقاله: ربات رباتیک دانشگاه mit csail آوا رباتیک بوستون بانک مواد غذایی, انبار, ضد عفونی کردن covid-19, کروناویروس, ویروس, uvc اشعه ماوراء بنفش نور, مستقل, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im