عکس های گوگل در حال حاضر ارائه می دهد کنترل بیشتری روی آلبوم های

ایگور Bonifacic/Engadget گوگل در حال ساخت آن را آسان تر برای کنترل که می شود برای دیدن گرامی

توسط DOSTEMANSALAM در 30 اردیبهشت 1399
Google Photos
ایگور Bonifacic/Engadget

گوگل در حال ساخت آن را آسان تر برای کنترل که می شود برای دیدن گرامی ترین شما خاطرات. دفعه بعد شما می خواهید برای ارسال یک گوگل عکس آلبوم به کسی که این برنامه را بی درنگ شما را به دعوت از یک فرد خاص یا گروهی از مردم به خود را نگاه کنید, عکس ها و ویدئوها را از طریق حساب گوگل خود را.

Google Photos direct album sharing GIF
Engadget

قابلیت ایجاد مستقيم ویژگی های گوگل معرفی شده در دسامبر به مردم اجازه می دهد به ارسال یکی کردن عکس ها و ویدئوها به دوستان و خانواده خود را و آنها را به یک محل برای چت در مورد این تصاویر. با تشکر از این تغییر شما باید صریح تر کنترل که می بیند آلبوم خود را. هنگامی که شما ارسال یک دعوت گوگل به شما اجازه کسی می دانم که از طریق ایمیل و در برنامه اطلاع رسانی است. آنها همچنین می خواهید قادر به دیدن آلبوم شما فرستاده و با استفاده از "به اشتراک گذاری" تب واقع در پایین رابط اصلی این برنامه. شما سپس می توانید با استفاده از این آلبوم به عنوان یک محل برای صحبت کردن با یکدیگر است.

برای افرادی که نمی باید عکس و یا یک حساب Google شما هنوز هم باید گزینه ای برای به اشتراک گذاشتن یک آلبوم با آنها را با استفاده از لینک. شما می توانید فعال و غیر فعال کردن لینک های به عنوان شما می خواهید و گوگل به شما می دهد گزینه ای را برای تصمیم می گیرید که آیا افراد دیگر می توانند مطالب. هنگامی که شما حذف کسی از آلبوم هر عکس ها و ویدئوها آنها اضافه شده به آن را ناپدید می شوند به عنوان به خوبی.

همانطور که قبل از گوگل می گوید این قابلیت های جدید طراحی شده است به جای برنامه های چت شما در حال حاضر استفاده از. اما امیدوار است این ویژگی را بهبود بخشد "اشتراک گذاری خاطرات خود را با دوستان و خانواده در گوگل عکس." این شرکت می گوید آن را رول مستقیم آلبوم های به تمام کاربران در طول هفته آینده. طبق معمول گاهی اوقات این چیزها می تواند برخی از زمان پس صبور باشید اگر عکس ها هنوز هم به صورت پیش فرض به اشتراک گذاری لینک.

در این مقاله: موبایل, گوگل عکس, گوگل, حریم خصوصی در ios, آندروید, عکس, های, اینترنت, عکاسی, عکس, خدمات, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب