استخر ایزی ست

این نوع استخرها وزن بسیار کمی دارند، و همانطور که گفتیم به سادگی جمعآوری میشود. محصولات مشابه استخر ایزی ست ۳

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این نوع استخرها وزن بسیار کمی دارند، و همانطور که گفتیم به سادگی جمعآوری میشود. محصولات مشابه استخر ایزی ست ۳۶۶ اینتکس با ابعاد بزرگ و کوچک و کیفیتهای بسیار عالی در پایین صفحه به نمایش در آمدهاند. با توجه به این توضیحات امکان خرید استخر ایزی ست از فروشگاه اینتکس ایران با قیمت های عالی و خدمات پس از فروش معتبر برای شما هموطنان فراهم خواهد بود. تمام وزن این استخر تنها ۱۴ کیلوگرم است به همین دلیل امکان حمل و نقل آن نیز وجود دارد. اگر فردی به قصد سفر میخواهد استخر پیش ساخته بخرد؛ میتواند از انواع مسافرتی آنها که در ابعاد مناسب برای حمل و نقل آسان طراحی شدهاند؛ استفاده کند. استخر ایزی ست اینتکس به صورت دایره طراحی شده و یک استخر بسیار مناسب خانوادگی به شمار میرود . از مهمترین ویژگیهای استخر های ایزی ست قابلت جابهجایی و تغییر موقعیت دادن آنها به دلیل وزن بسیار سبک است. مقاومت محصول در برابر برخورد و ضربه و داشتن انواع بازی های مهیج برای افراد به گونه ای است که می توان در مدت زمان طولانی بهترین موقعیت را به دست آورد و از آن لذت برد. ​This a rtic le was do ne wi th the help ᠎of G SA  Cont᠎en᠎t Generato᠎r DE​MO .

استخر بادی ایزی ست، میتواند بهترین انتخاب برای استفاده خانوادگی باشد. از این رو افراد با توجه به محیطی که در اختیار دارند و یا با توجه به نیازی که بر اساس آن محصول را انتخاب می کنند می توانند استخر ایزی ست را خریداری کرده و بهترین محوطه آبی را ایجاد سازند. به همراه استخر ایزی ست قطر ۳۶۶، یک برچسب تعمیرات وجود دارد که به وسیله آن میتوانید نقاط آسیب دیده یا خراش شده استخر ایزی ست را به خوبی تعمیر کرده و نقص آن را بر طرف کنید. برای کاهش خطر، میتوانید از بدنههای محافظتی که از جنس فایبرگلاس هستند؛ استفاده کنید. این پمپ نیاز کلر زنی استخر و استفاده از مواد شیمیایی را کاهش داده و به روش طبیعی آب استخر را از ذرات و کثیفیهای ته نشین شده یا معلق بر روی سطح آب پاک میکند. در نهایت داخل استخر را پر از آب کنید. در واقع بدنه تشکیل دهنده آن به گونه ای خاص ساخته شده است که در نهایت می توان هم آن را به عنوان یک استخر از قبل ساخته شده و آماده در نظر گرفت و هم از آن به عنوان یک استخر بادی یاد کرد.

᠎This con᠎tent was ᠎done ᠎wi th the help  of GSA Content Ge᠎nerator ᠎DEMO.

استخرهای ایزی ست به خاطر طراحی بدون پایه خود، یک چالش بزرگ دارند و آن زمانی است که لبههای بادی این استخرها که در واقع عملکردی مشابه پایه دارند؛ دچار سوراخ و پارگی میشوند و دیگر قابل استفاده نیستند. با باد کردن این بخش، در واقع استخر ایزی ست تا حدودی راهاندازی شده است. پمپ تصفیه آب استخر پیش ساخته: به دلیل اینکه استخر گنجایش حجم بالایی از آب را دارد، از این رو لازم است تا با تعبیه پمپ تصفیه از پاکسازی این مقدار زیاد از آب مطمئن شوید. به وسیله پمپ تصفیه، آب استخر شما به مدت بیشتری پاکیزه باقی میماند و در نتیجه میتوانید بیش از یک بار از آب آن برای شنا یا آبتنی استفاده کنید. اگر استخر مورد نظر صرفا برای کودک است؛ میتوانید از استخرهای پیش ساخته کودکانه که در رنگها و طرحهای مختلفی دارند استفاده کنید. پس در نظر بگیرید اگر لبههای استخر ایزی ست شما دچار آسیبدیدگی شده است؛ حتما نیاز به بررسی و تعمیر دارد. برای خرید استخر های ایزی ست بزرگ و کوچک اینتکس با همکاران ما در نمایندگی استخر پیش ساخته اینتکس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

برای چنین کاربردهایی استخرها در ابعادهای گوناگونی تولید میشوند. چرا که در ابعاد بالا تولید میشوند و همانطور که گفتیم مقاومت بدنه بسیار بالایی دارند. جنس بدنه این استخرها از برزنت چند لایه تولید شده تا مقاومت و دوام بالایی در برابر ضربه و نور خورشید داشته باشند. سپس به کمک پمپ باد، لایه بالایی یا همان لبههای استخر باد میشود. استخر ایزی ست کودکان نسبت به سایر مدلها ابعاد کوچکتری دارند و گنجایش آنها به مراتب کمتر از مدلهای بزرگتر است. کسانی که تمایل به داشتن تفریحات آبی در خارج از خانه و در مسافرت را دارند می توانند استخر ایزی ست را انتخاب کرده و به استفاده کردن از آن بپردازند. نصب استخرهای بتنی دردسر و مشکلات زیادی دارد که داشتن استخر شخصی را گاه سخت یا ناممکن میکند. فروشگاه اینترنتی اینتکس کالا انواع استخرهای پیش ساخته اینتکس را در طرحها و رنگهای متنوع با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار شما مشتریان عزیز قرار داده است تا به راحتی استخر خانگی خود را خریداری کنید. رنج میبرند , شنا و تفریحات آبی , ذخیره آب و مصارفی از این قبیل استفاده کرد و در منزل , ویلا , مهد کودک , زیر زمین , پارکینگ , مورد استفاده قرار داد .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن