پیش نویس NFL برندگان و بازندگان: کلاغ' حکمت های جدید Aaron Rodgers

عکس: چارلی Neibergall/AP2020 پیش نویس NFL نبود کاملا زنده رویداد ورزشی بود اما به اندازه کافی برای منحرف کردن

توسط DOSTEMANSALAM در 7 اردیبهشت 1399
<span>Photograph: Charlie Neibergall/AP</span>
عکس: چارلی Neibergall/AP

2020 پیش نویس NFL نبود کاملا زنده رویداد ورزشی بود اما به اندازه کافی برای منحرف کردن اذهان طرفداران از همه گیر جهانی است که نگه داشته است لیگ های بزرگ به طور نامحدود به حالت تعلیق درآمد. در اینجا تیم است که ما فکر می کنم بهترین و بدترین مشاغل برای بهبود آینده خود را.


برندگان


Baltimore Ravens: بالتیمور ندارد بسیاری از نیازهای پس از برنده شدن در 14 بازی در سال 2019 اما مدیر کل اریک DeCosta و سر مربی جان ما حداکثر موقعیت خود را در طول این پیش نویس را در دو روز اول.

پس از از دست دادن linebackers پاتریک Onwuasor و جاش Bynes در رایگان آژانس کلاغ ها شنود گذاشته کوهستانی LSU linebacker پاتریک ملکه با اولین انتخاب (28 کلی). ملکه کوچکتر برای موقعیت اما دارای تاول حاشیه-به-حاشیه با سرعت و قوی تصویب پوشش توانایی های خود. پس از ملکه بالتیمور اضافه ایالتی اوهایو در حال اجرا پشت JK Dobbins علاوه بر هیجان انگیز به بالتیمور شکستن رکورد عجله حمله که باید به طور موثر طلسم 30 ساله استارتر علامت اینگرام و پشتیبان گاس ادواردز.

مرتبط: میهن پرستان جدید کیکر Rohrwasser را انکار می کند, تا تو, نشان دهنده راست گرا که گرایش شبه نظامیان

به جای ملکه یا Dobbins شد و دور سوم انتخاب جاستین Madubuike که هیجان زده پیش نویس تحلیل گران ترین. برخی از کارشناسان فکر پر زور Texas A&M دفاعی مقابله را در اوایل دور دوم اما او به جای کاهش یافت و به بالتیمور در انتخاب هیچ 71. وقتی پرسیده شد که چه چیزی مورد علاقه خود را بخشی از بازی فوتبال است Madubuike گفت: ایالات متحده آمریکا امروز "من دوست دارم با قرار دادن دست من در کسی گلو و سوق دادن آنها تمام راه را به عقب." اضافه کردن همکار در دور سوم انتخاب Devin Duvernay که وارد 106 جلب و نه touchdown پذیرایی سال گذشته در تگزاس و کلاغ چپ 2020 پیش نویس به دنبال مانند بزرگترین برندگان.

Dallas Cowboys: سوال این است که vexes هر تیم زمانی که پیش نویس این است که آیا شما انتخاب بهترین بازیکن در دسترس است و یا این بازیکن که متناسب با خود را بزرگترین نیاز دارید. کابوی وارد این پیش نویس با یکی از این لیگ بیشتر لود جرائم اما هنوز هم خود را صرف در دور اول انتخاب کنید در اوکلاهما گیرنده گسترده CeeDee بره یکی از سه گیرنده های standout در سال 2020 کلاس. دالاس بود و بیشتر خودنمایی نیاز در پشت دفاعی و خط دفاعی اما زیرک صاحب و تیم رئیس جمهور جری جونز تصمیم گرفت بره که انفجاری قدرت و مسیر دقیق از آینده سوپراستار.

<span class="element-image__caption">The Cowboys were thrilled to grab CeeDee Lamb.</span> <span class="element-image__credit">Photograph: Alonzo Adams/AP</span>
کابوی ها هیجان زده شد برای گرفتن CeeDee بره. عکس: آلونزو Adams/AP

قمار در بره ممکن است ارزش آن را پس از دالاس به طور غیر منتظره فرود آمد آلاباما cornerback Trevon Diggs در دور دوم. Diggs سابق گیرنده که تبدیل به پشت دفاعی و سرآمد در سال 2019 با سه interceptions, 11 پاس breakups و یک بازیکن بسیاری از پیشاهنگان در نظر گرفته شده در دور اول استعداد. سوم-انتخاب دور نویل Gallimore یک ماموت داخلی دفاعی lineman که دالاس ممکن است زنان را در انتخاب No82 و چهارم-دور cornerback رخی رابینسون به آنها عمق در یکی از ضعیف ترین موقعیت.

Indianapolis Colts: بارگیریها پیش نویس برخی از بهترین بازیکنان در دسترس و پر از بزرگترین نیازهای حتی بدون در دور اول انتخاب کنید. -دور دوم انتخاب مایکل پیتمن یکی از بسیاری از گل میخ گیرنده از این پیش نویس کلاس; USC محصول محکم 6ft 4in با دست بسیار عالی و سرعت به اندازه کافی برای تبدیل شدن به کلت' top گیرنده در عرض چند فصل است. در حال اجرا پشت جاناتان تیلور یکی از موفق ترین دانشگاه, بازیکنان تمام وقت – او اولین بازیکن در NCAA تاریخ به عجله برای بیش از 6000 متری در سه سال span – و دارای قدرت و زمینه چشم انداز سازگار با NFL موفق ترین در حال اجرا پشت. وجود دارد برخی از نگرانی در مورد میزان حمل او در دانشگاه و اینکه که او صدمه دیده خواهد شد و دوام و اما انفجاری و فیزیکی او را یکی از بالاترین سقف هر مهارت بازیکن در پیش نویس است.

پنجم-انتخاب دور یعقوب Eason قطعا به نظر می رسد بخشی از آینده NFL شروع کارفرمایی – واشنگتن محصول می ایستد 6ft 6in و عالی بازوی قدرت – اما باید غلبه بر گرایش های رگه دار که خود را تحت تاثیر قرار 2019 فصل است. او نمی خواهد بازی در سال آینده, اما سر مربی فرانک رایش ممکن است کار به داماد او را به عنوان ایندیاناپولیس آینده شروع QB.

بازنده

Green Bay Packers: این غیر ممکن است برای تدهین هر true "بازنده" قبل از پیش نویس بازیکنان خود را آغاز NFL مشاغل, اما سبز خلیج انتخاب شد بسیار گیج کننده برای یک تیم به دنبال پیروزی یک عنوان در حالی که 36 سال Aaron Rodgers است که هنوز هم یکی از بهترین بازی بازیکنان است. به طور گسترده ای انتظار می رود به انتخاب یکی از بسیاری از نخبگان گیرنده در پیش نویس مدیر کل برایان Gutekunst به جای معامله تا از انتخاب شماره 30 را انتخاب کنید ایالتی یوتا QB اردن دوست دارم که این تیم احتمالا انتظار می رود به جای راجرز در دو یا سه سال است. در دور دوم Gutekunst و مربی مت LaFleur پیش نویس کبودی در حال اجرا بازگشت امیرحسین دیلون حتی اگر هکرها در حال حاضر دو ثابت rushers در Aaron جونز و جمال ویلیامز. شاید در مقابل دفتر انتظار جونز و ویلیامز برای ترک شهر هنگامی که تبدیل شدن آنها به نمایندگی رایگان پس از فصل آینده, اما آن را هنوز هم عجیب و غریب برای دیدن Green Bay خود را صرف بالا دو میدارد در مواضع آنها نیاز ندارد و به آدرس.

هر عصبانی هکرها فن باید این را بخوانید 2012 ارزیابی از Seattle Seahawks پیش نویس– که تماس راسل ویلسون "بدترین انتخاب کنید در کل پیش نویس" – قبل از اعلام این پیش نویس یک شکست است. حتی پس از, وجود دارد به نظر نمی رسد که یک بازیکن علاوه بر دور سوم به پایان تنگ Josiah Deguara که به نظر می رسد در ابتدا تاثیر را در سال 2020 است.

لاس وگاس مهاجمان: مهاجمان خود را حفظ گریز از مرکز پیش نویس روز گرایش با یک میزبان از گیج کننده انتخاب با وجود برگزاری دو دور اول میدارد. سریع آلاباما گیرنده هنری Ruggs یکی از سه بازیکنان نخبه در موقعیت (همراه با گوشت بره و جری Jeudy) اما در نظر گرفته شده حداقل جلا از سه. این یک بخشایش انتخاب اما کمی فکر کردم که Ruggs خواهد بود که برای اولین بار از یک تاریخی عمیق گیرنده کلاس خاموش هیئت مدیره.

<span class="element-image__caption">Henry Ruggs is an elite receiver, bur was he the best available?</span> <span class="element-image__credit">Photograph: Sue Ogrocki/AP</span>
هنری Ruggs نخبگان گیرنده فرز بود او بهترین در دسترس است ؟ عکس: شکایت Ogrocki/AP

آن هشت میدارد پس از Ruggs زمانی که اظهارات متوقف کرد کسی که به شرح زیر نویس: پشت دفاعی دیمون Arnette یک مدافع در لود ایالتی اوهایو دفاع اما اکثر draftniks ندارد او را به عنوان اولین بازیکن دور. زمان خواهد شد بگویید اگر Arnette می شود یکی از بازیکنان بهتر در اظهارات ثانویه اما Mayock احتمالا می تواند معامله قرن 19 به طور کلی انتخاب و انبار دارایی به جای هزینه کردن آن بر روی یک بازیکن هیچ کس ارزش بسیار.

در حالی که اظهارات همیشه یکی از سرگرم کننده ترین تیم به دنبال در پیش نویس روز خود تناقض تنها باقی می ماند سازگار چیزی در مورد آنها.

Denver Broncos: تیم رئیس جمهور جان Elway به وضوح می خواستم به عرضه جدید شروع کارفرمایی درو قفل با سلاح های, که توضیح می دهد که انتخاب خود را از گیرنده های جری Jeudy و KJ Hamler با دنور دو میدارد. مشکل این است که او نمی زیادی برای اطمینان از که قفل خواهد شد به درستی محافظت شده و با توجه به زمان کافی برای گرفتن توپ به جدید خود را خاتم. در حالی که Elway پیش نویس خود را مرکز آینده در LSU را Lloyd Cushenberry دنور انتخاب نکرده توهین آمیز مقابله با. که به معنی متناقض مجازات مستعد Garett Bolles خواهد شد به احتمال زیاد با شروع از سمت چپ مقابله در هفته 1.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب