کنگره کابل است Covid مظنون او قرارداد آن از ماسک نبود او با پوشیدن

Rep. کابل در 24 ژوئن سال 2020 است.عکس: سوزان والش/استخر/AFP (گتی ایماژ)نماینده ایالات متحده و راه رفتن خود تقل

توسط DOSTEMANSALAM در 9 مرداد 1399
Rep. Louie Gohmert on June 24, 2020.
Rep. کابل در 24 ژوئن سال 2020 است.
عکس: سوزان والش/استخر/AFP (گتی ایماژ)

نماینده ایالات متحده و راه رفتن خود تقلید مسخره امیز کابل یکی از بسیاری از دهان تنفس محافظه کار dolts که عمدتا حاضر به پوشیدن ماسک در طول رمان coronavirus همه گیر آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در روز چهارشنبه. او را مقصر می داند ،

تبلیغات

کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکان و فدرال و ایالتی و مقامات محلی باید همه التماس مردم به لطفا فقط پوشیدن ماسک لعنتی. اما Gohmert دیده شده است swaggering در اطراف خود سی دفاتر در تنگ Rayburn, ساختمان, خانه, طبقه کمیته اتاق و هزاران مکان دیگر در یا در اطراف کنگره آمریکا در حالی که تنها به صورت پراکنده با پوشیدن یک ماسک و رعایت نکردن اجتماعی فاصله. نماینده مطرح کرده است مسخره توجیه که او یک فرد بسیار مهم است که دریافت منظم ویروس آزمون که به نحوی absolves او را از مسئولیت. (در اواخر ماه ژوئن Gohmert کاهش یافته است برای گفتن سی ان ان در مورد تاریخ اخیر آزمون.)

تبلیغات

کاخ سفید شناور همان بهانه ای. کمتر خیریه توضیح است که Gohmert است از نظر اخلاقی ورشکسته حرکت تند و سریع که اولویت hypermasculine سیاسی به ذکراست قابل توجهی قنداق کردن از جمهوری خواهان هنوز هم مخالف ماسک حکم بالاتر از خود انسان است.

هر Politico, Gohmert را نتیجه تست مثبت آمد در طول روال کاخ سفید غربالگری قبل از او سوار یک پرواز برنامه ریزی شده به تگزاس با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد در روز. یکccording به ABC News' کاترین Fauldershe و سپس بی درنگ آنچه را که هر بی اعتنا jackass را انجام دهید: این فرصت را به معرض کارکنان خود را به این ویروس دوباره توسط آنها آگاه در فرد است.

یکی از Gohmert مشاوران سیاسی گفت که کارکنان تا به حال شده است به طور منظم berated برای پوشیدن ماسک در محل کار و او پس از دریافت نتایج آزمون نماینده آموزش تمام کارکنان به ماندن در این اتاق به طوری که آنها "می تواند به عنوان مثال به امریکا در مورد چگونه برای باز کردن تا با خیال راحت." در مصاحبه با ان بی سی وابسته KETK—هنوز هم در داخل خود سی منشی—Gohmert به او پیشنهاد کرد که ممکن است امن تر او را فرسوده ماسک در همه, چرا که شاید این عمل به عنوان یک ویروس زندان با هیچ راه فرار اما دهان خود را.

"این واقعا مضحک چون شما می دانید بسیاری از مردم را ساخته اند یک معامله بزرگ از من نمی پوشیدن ماسک زیادی," Gohmert گفت KETK. "اما در دو هفته گذشته یا من باید پوشیده, ماسک بیشتر از من باید در کل چهار ماه گذشته

تبلیغات

"... من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر با نگه داشتن یک ماسک بر روی صورت و نگه داشتن آن در جای خود اگر من ممکن است قرار دادن برخی از میکروب ها و برخی از ویروس بعضی از ویروس بر روی ماسک و نفس آن در," او اضافه شده است. "من نمی دانم."

بعد از آن در مصاحبه Gohmert تصریح کرد که "من نمی توانم کمک کند اما فکر می کنم که اگر من تا به حال نشده است با پوشیدن یک ماسک بسیار در 10 روز گذشته یا من واقعا تعجب می کنم اگر من می خواهم که آن را بدست. اما من می دانم که شما می دانید در حال حرکت ماسک در اطراف و گرفتن آن را به نشستن فقط حق من موظف به قرار دادن برخی از آه برخی از ویروس در ماسک است که من در مکیده. که به احتمال زیاد چه اتفاقی افتاده است."

تبلیغات

این نماینده گفت: KETK که او خود قرنطینه به مدت 10 روز و "مذهبی با پوشیدن ماسک" هر زمان که او در تماس با افراد دیگر. وقتی پرسید که آیا موضع خود را در ماسک حال تغییر Gohmert پاسخ داد: "این استفاده می شود چه نامیده می شد یک کشور آزاد است و مردم می تواند انجام آنچه آنها فکر مناسب بود." او اضافه کرد که افرادی که دارای تست مثبت برای coronavirus باید پوشیدن یک ماسک و "ترجیحا" اقامت در خارج از فضاهای عمومی. (مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل ها می گویند کسانی که با مثبت نتایج آزمون نباید در مکان های عمومی و یا ترک خانه خود را به هر دلیل دیگر از دنبال مراقبت های اضطراری پزشکی.)

آن را می کند پایان ندارد وجود دارد. Gohmert نه با پوشیدن ماسک در تماس نزدیک با دادستان کل لایحه بار نیز با پوشیدن یک ماسک روز سه شنبه در کنگره جلسات در مورد Barr را تکرار سوء استفاده از قدرت.

تبلیغات

با توجه به سی ان انارشد ایران مشاور گفت که "بسیاری" از کنگره کارکنان دستور داده شد به آزمایش این ویروس قبل از از سرگیری کار با برخی از hunkering را در دفاتر خود را. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer سی ان ان گفت که خانه است و با توجه به این که آیا به آزمایش اجباری برای همه نمایندگان.

تبلیغات
تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب