آریزونا شکایت گوگل این ادعا را به طور غیر قانونی ردیابی کاربران آندروید

MOUNTAIN VIEW, UNITED STATES - 2020/02/23: American multinational technology company Google logo seen at Googleplex, the corporate headquarters complex of Google and its parent company Alphabet Inc. (Photo by Alex Tai/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

آریزونا شکایت کرد گوگل بیش ادعا می کند که آن را به طور غیر قانونی جمع آوری داده های مکان از کاربران بدون اجازه آنها با توجه به واشنگتن پست. وکیل دولت به طور کلی علامت Brnovich استدلال کرد که گوگل نگه داشته ردیابی محل در حال اجرا در پس زمینه برای نقشه برداری, آب و هوا و برنامه های دیگر همراه با جستجوهای حتی اگر کاربران تبدیل شده که از ویژگی های خاموش.

دولت استدلال کرد که گوگل ساخته شده است آن را بیش از حد پیچیده به طور کامل غیر فعال کردن ردیابی وادار کردن کاربران به حفاری به گرانول اندروید تنظیمات سیستم. “زمانی که مصرف کنندگان سعی کنید به انتخاب کردن از گوگل مجموعه ای از داده های مکان این شرکت ادامه پیدا گمراه کننده راه برای به دست آوردن اطلاعات و استفاده از آن برای سود” Brnovich گفت پست. دولت درخواست دادگاه برای وادار کردن گوگل به پرداخت آریزونا سود به دست آمده از طریق تبلیغات است که پولی داده و همچنین جریمه های بالقوه تا $10,000 در هر نقض.

“دادستان عمومی و هزینه های احتمالی وکلای پرونده این دادخواست را به نظر می رسد mischaracterized ما خدمات” گوگل گفت: پست در بیانیه ای. “ما همیشه ساخته شده و ویژگی های حفظ حریم خصوصی به محصولات ما و ارائه قوی برای کنترل داده های مکان. ما نگاه رو به جلو برای تنظیم ضبط مستقیم.”

طرح دعوی در دادگاه است که آخرین در یک رشته طولانی از اقدامات قانونی علیه گوگل بیش از مسائل مربوط به حریم خصوصی. گوگل اخیرا جریمه 1.7 میلیارد دلاری در اتحادیه اروپا برای سوء استفاده از شیوه تبلیغات و $170 میلیون دلار FTC به صورت غیر قانونی جمع آوری داده ها در مورد کودکان, تماشای کارتون یوتیوب به نام فقط دو بدنام موارد است. علاوه بر آریزونا دیگر ایالت ها و دولت فدرال ایالات متحده نیز کاوش شرکت بیش از حفظ حریم خصوصی و آنتی تراست مسائل.

در بالای غیر قانونی جمع آوری داده ها ادعا Brnovich استدلال کرد که گوگل تغییر ردیابی پیش فرض “بدون اطلاع کاربر بسیار کمتر و یا به دنبال به دست آوردن رضایت.” دولت نیز متهم گوگل از “uncooperative رفتار تاخیر تاکتیک ها و به طور کلی عدم تطابق” با خواسته برای پرونده.

“در برخی از نقطه از افراد و یا شرکت هایی که مقدار زیادی از پول فکر می کنم آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که جهنم آنها را می خواهید انجام دهید و احساس می کنید مثل آنها بالاتر از قانون” Brnovich گفت: WaPo. “من می خواستم گوگل برای دریافت این پیام است که آریزونا دارای یک دولت تقلب مصرف کننده عمل می کنند. آنها ممکن است نوآورانه ترین شرکت در جهان است, اما این بدان معنا نیست که آنها بالاتر از قانون است.”

در این مقاله: تلفن همراه, گوشی های هوشمند, ردیابی, آریزونا, دعوی, گوگل, محل, اطلاعات, حریم خصوصی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de