خانه دموکراتها آب و هوا خواستار طرح به صورت 100 درصد EV فروش 2035

استفانی رینولدز از طریق گتی ایماژ خانه دموکرات ها می خواهند برای از بین بردن اقتصاد ما را در

توسط DOSTEMANSALAM در 10 تیر 1399
WASHINGTON, DC - JUNE 30: Select Committee on the Climate Crisis Chairwoman Kathy Castor (D-FL) delivers remarks during a news conference outside the U.S. Capitol on June 30, 2020 in Washington, DC. Speaker of the House Nancy Pelosi (D-CA) joined her colleagues to unveil the Climate Crisis action plan, which calls for government mandates, tax incentives and new infrastructure to bring the U.S. economy's greenhouse gas emissions to zero by 2050. (Photo by Stefani Reynolds/Getty Images)
استفانی رینولدز از طریق گتی ایماژ

خانه دموکرات ها می خواهند برای از بین بردن اقتصاد ما را در انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050. دو راه آنها امید به رسیدن به این هدف عبارتند از: رسیدن به 100 درصد و فروش خودروهای الکتریکی در 2035 و 100 درصد برق پاک توسط 2040. امروز مجلس نانسی پلوسی و تشکر. کتی کرچک منتشر 538-صفحه ترسیم طرح آن و اهداف دیگر به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به صفر است.

این طرح فشار خودروسازان به فروش تنها صفر-انتشار وسایل نقلیه مسافری در 2035 و صفر-انتشار کامیون های سنگین توسط 2040. این امر تشویق تولید داخلی با صفر-انتشار فن آوری در طول کل زنجیره تامین و پشتیبانی و R&D در اطراف الکتریکی مسافت های طولانی حمل و نقل, حمل و نقل و حمل و نقل هوایی. این پیشنهاد نیز خواستار بیرون ساختمان EV "سوخت" زیرساخت ها است.

به قدرت کسانی که وسایل نقلیه الکتریکی طرح هل 100 درصد انرژی پاک است که می تواند ایجاد به عنوان بسیاری از 530,000 شغل جدید در سال است. فدرال انرژی خورشیدی و باد اعتبار مالیاتی خواهد بود تمدید از طریق 2025, واشنگتن پست , یادداشت ها و وجود دارد خواهد بود پشتیبانی اضافی برای R&D در اطراف تمیز کردن فن آوری های انرژی به ویژه انرژی های ذخیره سازی.

با توجه به Gizmodoاین طرح را کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به 37 درصد زیر 2010 سطح تا سال 2030 و 88 درصد زیر 2010 سطح 2050. کلیدی دیگر اقدامات عبارتند از: توسعه کربن حذف, تکنولوژی, سرمایه گذاری در تولید سبز ساخت و ساز و بهبود استانداردهای کار و پیشرفت, عدالت زیست محیطی, مدیریت آب و هوا خطرات برای سلامت عمومی سرمایه گذاری در کشاورزی انعطاف پذیر و ایجاد یک "بانک سبز."

برخی استدلال می کنند که این طرح می تواند بیشتر بلند پروازانه. در حالی که آن قرض از سبز جدید مقابله آن را به عنوان تهاجمی است. نیز وجود دارد شانس کمی که این طرح را تبدیل به قانون در حالی که جمهوری خواهان کنترل مجلس سنا و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است. گفت: این یک سال انتخابات و تعادل سیاسی می تواند تغییر 2021 که در آن نقطه طرح ممکن است بیشتر از یک شانس است.

در این مقاله: تغییر آب و هوا, گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای, طرح, دموکرات, نانسی پلوسی, کتی کرچک صفر تولید گازهای گلخانه ای electric vehicles ev, پاک, انرژی تجدید پذیر, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن