کله خر بازیگر Peter Shinkoda می گوید Jeph لوئب گفت: نویسندگان به توسعه آسیایی شخصیت های

Peter Shinkoda به عنوان Nobu در کله خر.عکس: Netflixدر تلاش برای درام پشتیبانی برای احیای Netflix در حال حاضر ل

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
Peter Shinkoda as Nobu in Daredevil.
Peter Shinkoda به عنوان Nobu در کله خر.
عکس: Netflix

در تلاش برای درام پشتیبانی برای احیای Netflix در حال حاضر لغو Daredevil live-action سری #SaveDaredevil کمپین به تازگی به جمع سه نفر از بازیگران از نمایش به زمینه سوال از fandom و به بحث در مورد تجارب خود را در تیراندازی. در حالی که بسیاری از این گفتگو محور در تجارب مثبت بازیگران تا به حال در مجموعه Peter Shinkoda که بازی Nobu در زمان یک لحظه صادقانه و صادقانه در مورد منفی یک عنصر تولید است که او می گوید به طور مستقیم منجر به sidelining از شخصیت او.

تبلیغات

در حالی که صحبت کردن در مورد backstory برای نابو که او توسعه یافته Shinkoda شروع به توضیح بدهد که چرا پس از گذراندن بخش قابل توجهی از کله خر's فصل اول بازی یکی از نمایش را برجسته تر خائنانی که به پایان می رسد تا در حال مرگ در یک تصادف دمدمی مزاجی او سپس دوباره در اواخر Daredevil's فصل دوم در تعداد انگشت شماری از قسمت با هیچ شخصیت واقعی توسعه.

تبلیغات

با توجه به Shinkoda وجود دارد در اصل برنامه ای برای حفر کردن عمیق تر به نابو شخصیت و گوشت خود پویا با خانم گائو (وای اعظم هو) اما این ایده ها بودند کنار لطف و سپس-Marvel تلویزیون سر Jeph لوئب. لوئب را استدلال Shinkoda گفت: آب پز کردن به او اعتقاد به این که "هیچ کس در مورد مراقبت از مردم چین و مردم است."

"Jeph لوئب گفت: نویسنده اتاق به نوشتن برای نابو و گائو" Shinkoda گفت. "این بود تصریح کرد بسیاری از موارد توسط بسیاری از نویسندگان و showrunners که" هیچ کس در مورد مراقبت از مردم چین و مردم است. وجود دارد سه قبلی مارول—فیلم یک سه گانه به نام تیغه—که در آن, وسلی اسنایپس, کشته شدن 200 آسیایی هر فیلم; هیچ کس می گه بنابراین نمی نوشتن در مورد Nobu و گائو " و آنها مجبور شدند برای قرار دادن داستان خود را به پایین و رها کردن آن."

Shinkoda اتهامات علیه لوئب به خصوص برآمدگی داده چگونه کله خر بود که اغلب یک سری است که در آن یک قهرمان مربع خاموش در برابر انبوهی از اغلب بیچهره و بی نام دشمنان آسیایی تبار بودند که به معنای واقعی کلمه همه اعضای یک فرقه شر گیر منم که پرستش شیطان. این نیز یکی از این بیشتر خودنمایی میکند و مسائل را با Netflix بکشد مشت آهنینیک سری که فصل دوم لوئب معرفی شده در San Diego Comic-Con در سال 2018 در حالی که با پوشیدن لباس کاراته, gi, یک حرکت است که بسیاری از مردم را دیدم به عنوان یک نواخته حساس پاسخ به انتقادات از سری.

هر چند لوئب دیگر سر از مارول تلویزیون ارائه شده و ما به هر دو Netflix و مارول برای اظهار نظر در مورد اتهامات بر علیه او وارد و به روز رسانی خواهد شد در صورتی که ما می شنویم بازگشت.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب