اپل دیده بان سری 5 به پایین به پایین ترین قیمت در آمازون

در سازمان دیده بان دیجیتال بازی وجود دارد همیشه نهفته بحث: اپل بهترین دلیل آن هم وجود دارد و استاندارد است یا

توسط DOSTEMANSALAM در 7 تیر 1399

در سازمان دیده بان دیجیتال بازی وجود دارد همیشه نهفته بحث: اپل بهترین دلیل آن هم وجود دارد و استاندارد است یا در واقع بهترین است ؟ این چیزی است که خشم و اما یک چیز است برای برخی, اگر شما بخشی از فرقه اپل هیچ سازمان دیده بان را متناسب با شیوه زندگی خود را بهتر. هزینه عضویت برای این باشگاه هستند البته بالا است. اما در بالای معاملات بزرگ در smartwatches ما در حال حاضر دیده می شود این در ماه ژوئن آمازون است $100 کردن 40mm اپل دیده بان سری 5 و 49 دلار خاموش 44mm اپل دیده بان سری 5.

اپل دیده بان سری 5 (40mm GPS) — $و 299 $بود 399:

اپل دیده بان سری 5 (44mm GPS) — 380 دلار بود $429:

هنگامی که اپل نقل مکان کرد و از سری 4 به سری 5 آنها را ندارد هر جهش های بصری. دیجیتال تاج کنترل سیستم هنوز نشسته بر یک جامد و جذاب قاب مربع. دیده بان است که در میان آیرودینامیک ترین براق و باریک (و در عین حال محکم) در بازار — و آن را به خوبی و بنابراین آن را نمی خواهد وزن پایین مچ دست خود را. برای کسانی از ما که حفظ محیط زیست در ذهن ما tech, سازمان دیده بان مورد ساخته شده است 100% قابل بازیافت آلومینیوم (برای این معامله که تنها انتخاب شما اما اپل نیز ارائه می دهد ساعت در تیتانیوم و سرامیک و فولاد ضد زنگ به صورت منحصر به فرد قیمت).

که در آن 5 مجموعه خود را جدا از 4 در صفحه نمایش خود را که همیشه در. در نسخه قبلی شما نیاز به بالا بردن مچ دست خود را به فعال کردن گوشی از حالت خواب; 5 همیشه دارای ساعت دیجیتال و درخشان بیش از حد (اصلا استرس در مورد این ویژگی عمر باتری آن می تواند یک روز و نیم طول می کشد و تنها یک ساعت به طور کامل شارژ). آنها بالا برده و طراحی گزینه های بیش از حد دادن به شما تعدادی از طرح صورت: شما می توانید با ساده و سیاه و سفید تمام راه را به بیشتر های هنری و یا سرگرم کننده طرح است.

عشق ما این دیده بان به عنوان یک ورزش ابزار. آمار خود را و معیارهای مربوطه — مانند مراحل خود را و یا چگونه بسیاری از تحصن یو پی اس شما فقط تکمیل و یا کالری سوخته — در دسترس هستند و تقریبا بلافاصله به عنوان شما شروع به روال خود را. اما از آن می رود راه فراتر از اصول اولیه نشان خود را VO2 حداکثر داده های ساعتی جنبش آرامش کالری سوخته. و همچنین آن مغز همه کاره است که قادر به دنبال فرد ورزشی مثل شنا یا دوچرخه سواری و یوگا. و وجود یک مانیتور ECG است که فوق العاده سلامت ویژگی برای هر کسی که در رابطه با بی نظمی در رفتار قلبی در حین ورزش.

اما آن را نه فقط در این بازی سرگرم کننده چیزهای کوچک است که درخواست تجدید نظر به ما. وجود دارد و عمده مسائل بیش از حد. اپل بالا برده پردازنده در سری 5 و همچنین ذخیره سازی در حالی که دیده بان است که از نظر فیزیکی به همان اندازه و وزن شما در حال برخورد با یک سریع تر دستگاه های قوی تر. وجود دارد یک قطب نمای داخلی بیش از حد بزرگ دیگری علاوه بر جدید.

دیده بان اپل باقی مانده است, استاندارد طلا از smartwatches — چک کردن بیشتر از اپل دیده بان در معاملات و سری 5 می افزاید: برخی از ویژگی های فوق العاده به یک در حال حاضر قابل توجه صرفه جویی کننده در وقت حافظ و تناسب اندام محصول. طرفداران اپل باید پرش در این معامله.

اپل دیده بان سری 5 (40mm GPS) — $و 299 $بود 399:

اپل دیده بان سری 5 (44mm GPS) — 380 دلار بود $429:

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه های

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن