خرید قایق بادی

قایق بادی تریک که به معنی پیاده روی طولانی میباشد را بیشتر در دریاچهها و پشت سدها استفاده میکنند که متریال جن

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قایق بادی تریک که به معنی پیاده روی طولانی میباشد را بیشتر در دریاچهها و پشت سدها استفاده میکنند که متریال جنسی ضخیم تری نسبت به دو قایق بادی کندر و بتل بومبر دارد و تجهیزات درونی آن نیز نسبت به مدلهای قبلی متفاوتتر است. اما در بین آن ها تفریحاتی نیز وجود دارند که در کنار هیجان، آرامش را نیز به علاقه مندان منتقل می کنند. نیز در این پارک آبی در نظر گرفته شده است. تیوپ بنانا به صورت موزی شکل می باشد و حداقل ظرفیت استفاده از آن 4 نفر تایین شده است، اما شاتل به صورت دو نفره نیز قابل انجام خواهد بود. این نمونه در برابر قایق های بادی قبلی از ضخامت جنسی بیشتر و با اختلاف کمتری نسبت به قایق بادی چلنجر تحمل وزن بیشتری دارد. از مزایا و معایب آن برایم صحبت کرد و با توجه به اینکه کف قایق از نوع باد شونده بود، من تصمیم گرفتم هزینه خریدم را بالا تر برده و یک قایق بادی مارینر 3 نفره خرید کنم که البته مناسب استفاده 3 نفر بود ولی کیفیت بسیار بالا تری داشت، مپلا پارو های چرخشی، کف فایبر گلاسی و بدنه برزنتی داشت.

قایق بادی اکسپلورر داری ظرفیت و تحمل وزن متفاوتی است و با نامهای قایق بادی اکسپلورر 100، قایق بادی اکسپلورر 200 و قایق بادی اکسپلورر 300 به بازار عرضه شدهاست. این نوع از قایقها با رنگ بندی متفاوتی که به خود اختصاص دادهاند جایگاه مناسبی را در میان طرفدارن قایقهای بادی به خود اختصاص داده است. این تفریح بیشتر حس آرامش بر روی دریا را به شما منتقل می کند و برای لحظاتی ذهنی آرام را به شما هدیه می دهد. تولید کنندگان بر حسب نیاز مشتری، تولیدات خود را با متریال ضعیف، که بیشتر مناسب استخر و آبهای راکد و کم عمق است شروع کرده و با تولیدات بسیار قوی که مناسب رودخانه های خروشان، دریا و آبهای عمیق است ادامه دادهاند؛ هر کدام از این کالاها را تماما با یک رنگ نشان دادهاند و هر کدام را با یک نام، نامگذاری کردهاند. ممکن است یک شرکت دارای چندین نوع قایق با نامهای مختلف باشد ولی همگی متعلق به یک برند خاص باشند که در ادامه دلیل نامگذاری و رنگبندی متفاوت آنها را به شما توضیح خواهیم داد.

هر شرکت تولید کننده دارای چندین نمونه قایق بادی تفریحی و خانوادگی با متریال جنسی مختلف است که هر کدام نسبت به ضخامت جنس خود، مختص یک مکان خاص مانند: دریا، دریاچه، سد یا رودخانه هستند. هنگام خرید یک محصول میتوانید با اکتفا به برند تولید کننده آن را خریداری نمایید و یا با بررسی ویژگیهای یک کالای مرغوب خرید خود را انجام دهید. کمپانیهای تولید کننده قایقهای چلنجر به همراه قایق پمپ بادکننده را ارسال خواهند کرد. این قایق بادی تفریحی مناسب آبهای کم عمق و پشت سدها میباشد و در نامهای قایق بادی چلنجر دو نفره و قایق بادی چلنجر سه نفره تولید میشود. مبل های بادی یک نفره و دو نفره و سه نفره در تنوع بالا ساخته شده اند و با کمترین قیمت میتوان از نمایندگی های سراسر ایران با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش شرکتی خریداری کرد . شامل دو لوله بزرگ هوا است و صندلی های مخصوص به خود را دارند. قبل از ادامه دادن مسیر، به سمت تاجر و به اتاقی که قبلاً وسایل خود را از آنجا برداشتهاید، برگردید. در ادامه تعدادی از شرکتهای تولید کننده قایق بادی را معرفی کرده و درباره محصولات تولید شده آن شرکت توضیحاتی را به شما ارائه خواهیم داد.

علاوه بر آن روستاهایی که در حاشیه زاینده رود قرار گرفتهاند از جاهای دیدنی شهرستان سامان به شمار میروند که سالانه گردشگران بسیار زیادی را از داخل و خارج ایران به سمت خود جذب میکنند. که البته اینطور نیست و شرکتها و کمپانیهای بسیار زیادی در دنیا، تولید قایق بادی تفریحی و قایق بادی ماهیگیری را انجام میدهند. خیلی از افراد این تصور را دارند که تنها شرکت تولید کننده قایق بادی در دنیا، شرکت اینتکس است. قایق بادی در ابعاد و اندازههای مختلف با ظرفیت متفاوت، در شرکتهای مختلفی تولید شدهاست. حالا میخواهیم دلیل این موضوع را به شما بگوییم و آن این است که در تولیدات این محصولات از متریال جنس متفاوت با ظرفیت و امکانات متفاوت استفاده شدهاست. به طور مثال: قایق بادی اکسپلورر نارنجی رنگ با متریال ضعیفی نسبت به دیگر قایق های بادی تولید شده و مناسب آبهای کم عمق و استخری میباشد که در ظرفیت های یک نفره تا سه نفره تولید شدهاست. قایق بادی اکسپلورر با رنگبندی نارنجی یکی از سبکترین و کوچکترین مدلهای تولید شده این شرکت است که دارای تجهیزات و تحمل وزن کمتری نسبت به دیگر قایق های بادی اینتکس است. تمامی قایق های بادی اینتکس دارای تاییده گارد ساحلی ایالت متحده آمریکا هستند و همچنین دارای بالاترین استانداردهای جهانی هستند.

Th᠎is  data was writt en by GSA Cont en t ᠎Generator DEMO!

آخرین مطالب