iOS 14 دوربین شاخص در هنگام مرور Instagram; رفع اشکال در راه

ویژگی های امنیتی اپل iOS 14 نشان داد رفتار غیر منتظره با Facebook متعلق به Instagram برنامه ثابت برای آن در

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399

ویژگی های امنیتی اپل iOS 14 نشان داد رفتار غیر منتظره با Facebook متعلق به Instagram برنامه ثابت برای آن در راه است پس از اعلام اشکال.

IOS 14 که هنوز در بتا عمومی, مسائل, اطلاعیه هر زمان که یک برنامه است که دسترسی به برخی از قطعات آیفون. این است که ظاهرا در این مورد با Instagram, به گزارش ادعا کرد که دوربین شاخص تبدیل شده است در حالی که با استفاده از این برنامه حتی زمانی که فقط در حال دیدن سایت از طریق فید و گرفتن عکس.

کشف شده توسط iOS 14 نگرانی که Instagram شد دسترسی به دوربین آیفون بدون رضایت کاربر. با این حال در بیانیه ای به آستانه یک سخنگوی ادعا کرد که آن را چیزی بیش از یک اشکال که ثابت است در حال توسعه است.

"ما فقط دسترسی به دوربین خود را هنگامی که شما به ما بگویید تا — برای مثال زمانی که شما کش رفتن از تغذیه به دوربین. ما در بر داشت و در حال رفع اشکال در iOS 14 beta که به اشتباه نشان می دهد که برخی از مردم با استفاده از دوربین زمانی که آنها نمی, گفت:" سخنگوی. "ما نمی دسترسی به دوربین خود را در آن موارد و مطالب ثبت شده است."

هنوز معلوم نیست چه چیزی باعث اشکال و چگونه به زودی رفع خواهد شد نورد از. روندهای دیجیتال رسیده به Instagram برای روشن شدن و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

iOS 14 می یابد برنامه دسترسی به کلیپ بورد

IOS 14 ویژگی امنیتی است که کشف Instagram اشکال قبلا نیز چند نرم افزار دسترسی به آی فون را به کلیپ بورد از جمله Infinite, لینک, و ق در.

Infinite را دسترسی از آی فون clipboard بخشی از Facebook تبلیغات راه اندازی شده توسط برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری که خواستار حمایت از ممنوعیت برنامه.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب