هفت VPN apps متهم به افشای بیش از یک ترابایت از اطلاعات خصوصی

یک گروه از VPN رایگان نرم افزار بنا به گزارش ها در معرض گنجینه ای از اطلاعات خصوصی میلیون ها نفر از کاربران.

توسط DOSTEMANSALAM در 30 تیر 1399

یک گروه از VPN رایگان نرم افزار بنا به گزارش ها در معرض گنجینه ای از اطلاعات خصوصی میلیون ها نفر از کاربران. کشف شده توسط vpnMentor مجموع هفت ارائه دهندگان VPN که همه به صراحت ادعا کرد که آنها نمی خود را ضبط فعالیت های کاربران در سمت چپ بیش از یک ترابایت از مرور سیاهههای مربوط در باز برای هر کسی که برای دسترسی به.

این اطلاعات به بیرون درز سیلو قرار دارد طیف گسترده ای از اطلاعات حساس که برخی از آنها بود که شخصی بیش از حد. VpnMentor ادعا می کند آن را شامل سوابق از وب سایت های کاربران و بازدید, ساده, متن, کلمه عبور, پی پال, پرداخت, اطلاعات, دستگاه, مشخصات و آدرسهای ایمیل و بیشتر.

در حالی که داده ها از آن گرفته شده پایین vpnMentor بود به طور مستقل قادر به تایید داده شد کانال از این VPN برنامه های در حال دیدن سایت از طریق حساب های جدید و متقابل تایید آن را با به روز رسانی پایگاه داده.

علاوه بر این همه تحت تاثیر VPN نرم افزار متعلق به همان هنگ کنگ مبتنی بر شرکت مادر و به سادگی rebranded نسخه از همان سرویس VPN. آنها توزیع شده تحت تغییرات نام عمومی مانند Super VPN, Fast VPN, فلش, VPN و بیشتر — یک الگوی معمول در بر داشت در چنین داده های نشت حوادث. بسیاری از آنها تا به حال بیش از 10 میلیون دانلود در فروشگاه Google Play و iOS App Store و خود را لیست شده اند کشیده نشده است.

ما رسیده ایم به گوگل و اپل برای کسب اطلاعات بیشتر و ما را به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

"ما نمی پیگیری فعالیت های کاربر در خارج از سایت ما و نه ما پیگیری مرور وب سایت و یا اتصال به فعالیت های کاربران که با استفاده از خدمات ما" یکی از آنها به نام UFO VPN با قاطعیت نوشت و در آن سیاست حفظ حریم خصوصی.

یک سخنگوی UFO VPN استدلال کرد که, پایگاه داده, نمی, ویژگی هر گونه اطلاعات شخصی و coronavirus مانع از کارکنان خود را از تامین امنیت سرور. آدرس ایمیل آنها اضافه شده بودند از کاربرانی که تا به حال از آنها خبر بازخورد و اختصاص کمتر از یک درصد از کل داده ها.

"با توجه به پرسنل تغییرات ناشی از COVID-19 ما یافت نشد باگ در سرور فایروال قوانین بلافاصله که منجر به پتانسیل خطر هک شدن. و در حال حاضر آن را ثابت شده است" این سخنگو گفت vpnMentor.

VPN برنامه قادر به نظارت بر ترافیک اینترنت شما و از این رو این کلید برای اطمینان از یکی از شما نصب شده است یک زیرساخت امن در محل. اگر شما با استفاده از هر یک از این تحت تاثیر برنامه های, در اینجا چند گزینه شما می توانید یک شات.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب