سازمان دیده بان ژاپن آخرین خصوصی پرتاب موشک تا پایان در آب

ما خراب تماشای SpaceX راه اندازی آن فالکون 9 راکت چندین بار در ماه های خصوصی فضایی شرکت حمل و نقل دستاوردهای

توسط DOSTEMANSALAM در 26 خرداد 1399

ما خراب تماشای SpaceX راه اندازی آن فالکون 9 راکت چندین بار در ماه های خصوصی فضایی شرکت حمل و نقل دستاوردهای رسیدن به بالا در اوایل این ماه که آن را فرستاده خود را برای اولین بار فضانوردان آسمان روی آن خدمه کپسول اژدها.

اما همیشه اینگونه نبوده است. در روز های اولیه آن SpaceX از دست چند تا از آن راکت ها در طول راه اندازی ، اما به مرور زمان موفق به حل و فصل مسائل. و این مجموعه جهانی موشک فجایع در سال های رفته را نشان می دهد چقدر بد چیزهایی می تواند به اشتباه در راه اندازی مرحله.

و بنابراین ما نباید بیش از حد شگفت زده از دیدن نوپای خصوصی موشک شرکت در ژاپن با داشتن چند مشکل گرفتن موشک خود را به مدار. از پنج راه اندازی انجام شده توسط Interstellar فن آوری های پس از سال 2017, تنها یکی از آن MOMO موشک موفق به رسیدن به فضا. اخیر یکی فرستاده آسمان در روز یکشنبه نیست.

در حالی که موشک در حال حاضر ستایش از تبدیل شدن به اولین بار به صورت تجاری توسعه یافته, ژاپنی, تقویت کننده برای رسیدن به فضا — زمانی در آوریل 2019 — این شرکت را از صمیم قلب دوست دارم به برخی از قوام به تلاش های خود را.

یکشنبه, راه اندازی, که در ژاپن شمالی استان هوکایدو دیدم پنجم MOMO موشک انجام یک کتاب درسی lift-off (به عنوان مثال. از آن ساخته شده آن را خاموش گفتوگو).

اما 36 ثانیه به پرواز خود را به عنوان MOMO رسیده ارتفاع 7 مایل (حدود 11 متر) آن نازل موتور شکست و موشک از دست داده و تعادل است. یک ویدیو (در زیر) از راه اندازی نشان می دهد که موشک صعود هموار قبل از چرخش خارج از کنترل و توفنده به دریا یک فاصله کوتاه از زمین.

Inagawa Takahiro رئیس جمهور Interstellar فن آوری های توصیف شده در یکشنبه تلاش به عنوان ناامید کننده و اضافه کرد که این تیم را به نگاه دقیق علت خرابی.

این شرکت برای اولین بار موشک, MOMO-1 شکست خورده 66 ثانیه پس از پرتاب در سال 2017, در حالی که MOMO-2 سقوط کرد در دیدنی مد فقط چهار ثانیه پس از خروج از گفتوگو. سوم خود را راه اندازی تلاش موفق به رسیدن به مرز فضا در غیر این صورت شناخته شده به عنوان Karman خط حدود 62 مایل (100 کیلومتر) در حالی که MOMO-4 به 8 مایل (13 متر) به آسمان قبل از خرابی به ارمغان آورد ماموریت به یک پایان ناگهانی.

این MOMO موشک وزن آن در حدود یک تن می ایستد و در کمتر از 10 متر ساخت آن را یک معامله خوب کمتر از SpaceX را Falcon 9 rocket که در 70 متر است.

Interstellar فن آوری موشک بعدی در حال حاضر ساخته شده است هر چند هنوز هیچ تاریخ تعیین شده برای راه اندازی آن. ما رسیده ایم به این شرکت برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

این شرکت هدف نهایی این است برای ساخت یک کسب و کار برای راه اندازی ماهواره های کوچک به پایین به زمین مدار. SpaceX تنها چند روز پیش از اتمام ماموریت اول برای آن Smallsat Rideshare برنامه در حالی که شرکت های دیگر مانند موشک آزمایشگاه و مدار نیز کاوش همان طور بالقوه سودآور بازار است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب