بهترین کیبورد برای آیفون

آی فون ساخته شده در صفحه کلید ممکن است همه فنجان چای — آن را به یک مقدار محدود از GIFs, autocorrect را می تو

توسط DOSTEMANSALAM در 17 تیر 1399

آی فون ساخته شده در صفحه کلید ممکن است همه فنجان چای — آن را به یک مقدار محدود از GIFs, autocorrect را می توان آمار-یا-را از دست ندهید و شما نمی توانید تغییر اندازه کلید به جای بزرگتر و کوچکتر از مدل های آی فون. حتی با انتشار iOS 14 تنها سود است که می آید با آخرین به روز رسانی نرم افزار توانایی جستجو برای emojis — هیچ چیز دیگری.

در ضمن گوشی آندروید صاحبان شده است با بهره گیری از برخی از بهترین شخص ثالث اندروید صفحه کلید نرم افزار برای مدتی. برای سال, Swype, SwiftKey, Fleksy و بیشتر به عنوان پیش فرض صفحه کلید در میلیون از گوشی های هوشمند آندروید در حالی که صاحبان آیفون نگاه enviously. تا کنون از ژوئن 2014, صاحبان آیفون شده اند دانلود و جایگزین iOS کیبورد مانند دیوانه. در اینجا میدارد ما را برای بهترین کیبورد برای آی فون است.

Typewise صفحه کلید (رایگان)

Typewise فضاهای خود را (جناس در نظر گرفته) از دیگر صفحه کلید شخص ثالث برنامه های منحصر به فرد بر روی کلید شکل. برنامه نگه می دارد QWERTY طراحی اما سوئیچ سنتی مستطیل شکل کلید به صورت شش ضلعی آنهایی که Typewise ادعای ایجاد سطح بیشتری را بنابراین شما می توانید نوع دقیق تر است. در حالی که وجود دارد این است که اندکی منحنی یادگیری Typewise شامل ساخته شده است در بازی برای تمرین تایپ کنید. با حرکات ضربه تند وشدید زدن تاریک پشتیبانی از حالت و رقم اصلاح این یک جایگزین عالی برای کسانی که خسته از معمولی iOS صفحه کلید.

iOS

Grammarly (رایگان)

تیتر از ویژگی های است که Grammarly iOS صفحه کلید نرم افزار ارائه می دهد پیچیده است دستور بررسی است که می رود فراتر از حد معمول غلط به شما ارائه مشاوره در نقطه گذاری بررسی املا محتوا و برجسته سوء استفاده از کلمات. آن را نیز می تواند به شما کمک کند فرهنگ لغت خود ساخت و ارائه مترادف که باعث می شود آن را یک برنامه ایده آل برای دانش آموزان و یا برای کسب و کار مردم است. Grammarly نیز emojis هوشمند تصحيح خودکار قابلیت و اجازه می دهد تا شما را به ساخت فرهنگ لغت خود را.

iOS

Phraseboard صفحه کلید ($1.99)

Phraseboard هدف به درد این کار خسته کننده از تایپ کردن همان پاسخ بیش و بیش از این اجازه می دهد تا شما را به آنها را ذخیره کنید بنابراین شما فقط می توانید انتخاب یکی از prewritten پاسخ به پاسخ به سرعت. شما می توانید ایجاد خود را سفارشی عبارات و مرتب کردن آنها را توسط دسته. شما حتی می توانید سرعت دسترسی به Phraseboard ویجت برای ایجاد عبارات جدید و بدون توجه به آنچه شما انجام می دهند با آی فون خود را. نگران نباشید نیاز به نصب مجدد این صفحه کلید از آنجا که تمام عبارات خود را همگام سازی با آیکلاد.

iOS

Gboard (رایگان)

Gboard یک صفحه کلید از گوگل برای آی فون خود را. این صفحه کلید شامل همه چیز شما همیشه می خواهم در یک برنامه واحد. این که آیا شما در حال ارسال فایل های Gif یا emojis جستجو از طریق Google برای کسب اطلاعات, ارسال, جهت, و یا چیزی دیگری Gboard شما پوشانده شده است. با Gboard شما می توانید جستجو و ارسال هر چیزی از گوگل از جمله اطلاعات در نزدیکی و رستوران ها و ویدئوها, تصاویر, پیش بینی آب و هوا اخبار ورزشی نمرات و بیشتر. این نرم افزار همچنین می افزاید سرش تایپ کردن است که اجازه می دهد تا شما را به نوع پیام های سریع تر و دقیق تر است.

iOS

مایکروسافت SwiftKey (رایگان)

مایکروسافت SwiftKey Keyboard برای iOS است که یک صفحه کلید هوشمند است که از شما می آموزد تطبیق با راه شما نوع و چیدن مورد نظر خود را emojis و زبان عامیانه. این با تن از ویژگی های است که تایپ کردن حتی ساده تر از جمله چند زبانه پشتیبانی بی شماری emojis و سریع کش رفتن به تایپ با SwiftKey Flow. با این برنامه شما می توانید نوع کمتر با دقت بیشتر و به زبان خود شما. SwiftKey ارائه می دهد پشتیبانی از بیش از 150 زبان از جمله چهار نسخه از زبان انگلیسی دو نوع پرتغالی, ایتالیایی, آلمانی, چهار نوع فرانسوی و سه نوع اسپانیایی. شما همچنین می توانید سفارشی کردن ظاهر و طرح بندی صفحه کلید خود را.

iOS

Fleksy (رایگان)

Fleksy کاربران ارائه می دهد راه سرگرم کننده و تعاملی به نوع و سبک خود را. شما می توانید سفارشی خود را Fleksy keyboard قدرتمند با پسوند و بیش از 50 تم رنگارنگ. برخی از تم ها هزینه $1 اما بسیاری از آنها رایگان هستند. بیش از 800 emojis با برنامه آمده و آن را نیز خود ساخته شده است در GIF موتور جستجو. صفحه کلید با پشتیبانی از 42 زبان از جمله انگلیسی, فرانسوی, اسپانیایی, روسی, عربی, ایتالیایی, پرتغالی, ترکی, عبری, هلندی, و بیشتر. آن را می آموزد عادات تایپ کردن خود را به عنوان شما را قادر می سازد آن را به شما می دهد پیش بینی دقیق است که کمک می کند تا کاهش غلط املایی.

iOS

Go Keyboard (رایگان)

Go Keyboard ارائه می دهد پیش بینی کلمه بعدی, کش رفتن, تایپ, emojis و برچسب. این صفحه کلید بسیار قابل تنظیم با تن از تم پس زمینه سفارشی و حتی کلید زنگ و فونت. نسخه رایگان پشتیبانی از بیش از 40 زبان. اگر شما انتخاب کردن برای اشتراک شما می توانید آگهی رایگان و دریافت یک انتخاب گسترده تر از تم و برچسب, اما آن را بسیار گران قیمت در $20 در هر ماه. اگر شما در یک کشور که در آن شما نیاز به یک صفحه کلید در چیزی به غیر از زبان انگلیسی یا اسپانیایی به خصوص اگر شما نیاز به پیدا کردن زبان های خارجی مانند, تایلندی, اردو, و لیتوانیایی پس از آن این است که یک صفحه کلید شما قطعا می خواهید به امتحان کنید.

iOS

رنگ صفحه کلید (رایگان)

پادشاه از صفحه کلید سفارشی سازی رنگ صفحه کلید. مطمئن شوید که آن را به شما می دهد emojis, autocorrection و حتی اجازه می دهد تا شما را به ضربه بزنید و نگه نوار فضا قادر به حرکت مکان نما اما آنچه واقعا مجموعه های این صفحه کلید از هم جدا است و گزینه ای برای تغییر هر چیزی که شما می خواهید در مورد نگاه از صفحه کلید. شما می توانید تغییر پس زمینه صفحه کلید با استفاده از رنگ های جامد, شیب, بافت و حتی تصاویر خود را. شما همچنین می توانید از دکمه سفارشی خود را با تغییر رنگ ها و مرزها اضافه کردن سایه ها, سفارشی کردن فونت و حتی تغییر برای تلفن های موبایل. بنابراین اگر هدف شما این است که سفارشی سازی رنگ صفحه کلید همه چیز را به سطح بعدی شما باید به اشتراک برای دسترسی به همه چیز و آن را به گران قیمت دلار در 6 ماه است.

iOS

Bitmoji (رایگان)

Bitmoji کامل صفحه کلید نرم افزار برای افرادی که ترجیح می دهند به ارسال تصاویر خود را به جای صرف متون. Bitmoji به شما اجازه ایجاد و ارسال خود را از emoji به طور مستقیم از صفحه کلید خود را. شما می توانید آن را در اسنپ چت iMessage و یا هر یک از مورد علاقه خود را در برنامه های چت. شما به راحتی می توانید ایجاد یک بیانی آواتار و سپس را انتخاب کنید از یک کتابخانه رو به رشد از حالات و پوستر که همه با استفاده از آواتار خود را. اگر شما یکی از میلیون ها نفر از مردم با Bitstrips آواتار شما می توانید به سادگی دانلود برنامه, ثبت نام در استفاده از Facebook حساب و امکان دسترسی فوری به آواتار شخصی و مجموعه است.

iOS

GIF Keyboard (رایگان)

هنوز مطمئن شوید که چگونه به بیان خودتان ؟ می گویند آن را با یک GIF. این GIF صفحه کلید به شما امکان جستجو از طریق میلیون ها نفر از GIFs متحرک با موسیقی و برخی بدون. های Gif از هم جدا هستند به دسته برای کسانی از شما که نمی باید یکی از خاص داشته باشید. سفارشی کردن صفحه کلید خود را با فایل های Gif به شما عشق بیشتر و ایجاد مجموعه ای از مورد علاقه خود را GIFs. این برنامه با این نسخهها کار مورد علاقه خود را با فرستادگان و شبکه های اجتماعی از جمله iMessage, Facebook Messenger, WhatsApp, Twitter و Facebook. فقط مدت طولانی فشار دهید بر روی یک GIF به جلو و گزینه های به اشتراک گذاری GIF, ویدئو و یا لینک و یا ذخیره به رول دوربین خود را.

iOS

حفاری عمیق تر به از emoji صفحه کلید با تراکم بالا از emoji صفحه کلید برای iOS و آندروید. و اگر شما به دنبال به از آن لذت ببرید ارسال پیامک در اینجا میدارد ما را برای بهترین پیامک بازی است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن