این حدس من ساعت هوشمند نیست, اصلی, اما مطمئن مقرون به صرفه است

جایی که من دیده ام این دیده بان قبل از ؟ عکس: ویکتوریا آهنگارزان ساعت های هوشمند آمده اند راه طولانی در چند سا

توسط DOSTEMANSALAM در 12 تیر 1399
Where have I seen this watch before?
جایی که من دیده ام این دیده بان قبل از ؟
عکس: ویکتوریا آهنگ

ارزان ساعت های هوشمند آمده اند راه طولانی در چند سال گذشته است. اگر شما می خواهید یک خوب به دنبال ساعت مچی با رنگ AMOLED صفحه نمایش لمسی و ساخته شده است در GPS ردیابی آن را ام هنگامی که شما را به مجموعه حداقل 300$. در حال حاضر وجود دارد یک کشت تمام دستگاه هایی که ارائه طیف وسیعی از پایه ساعت هوشمند امکانات برای زیر $200. حدس من جدید شهری smartwatch یکی از آنها است.

تبلیغات

در $180 شهری است در پایان بالاتر از زیر$200 smartwatches. این Fitbit بالعکس Liteمثلا $است 160. آنچه شما در حال گرفتن که اضافی $20 ساخته شده است در GPS است که هنوز هم داده نشده در ارزان تر ساعت های هوشمند که معمولا با چوب متصل شده از طریق GPS گوشی خود را. شما همچنین دریافت بیشتر حق بیمه مواد. برترین حلقه های ساخته شده از سرامیک و صفحه نمایش خود را با پوشش گوریل شیشه ای. You همچنین می توانید انتخاب کنید یک نسخه با یک بند چرم برای بدون هیچ هزینه اضافی. معمولا با ساعت های هوشمند زیر 200 دلار شما می توانید انتظار chintzy تسمه و یا با کیفیت پایین تر صفحه نمایش برای قیمت ارزان تر. نیز وجود دارد معمولا نوعی از فداکاری در این نرم افزار ، گاهی اوقات که در قالب laggy عملکرد یک صفحه نمایش لمسی آهسته به ثبت نام ابجو بد و کم مایهو یا نادرست فعالیت-ردیابی. اما شهری است که در واقع بسیار جامد در تمام جبهه ها.

تبلیغات

وجود دارد چهار شهری ساعتهای کل. دو S ساعت نگاه مانند اپل دیده بان کلون در حالی که دو R ساعتهای مبهم فسیلی-esque. من دریافت چرم شهری R واحد بررسی و به نظر می رسد کاملا خوب—به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که این یک ساعت هوشمند زیر 200 دلار است. آن را کاملا به عنوان خوش تیپ به عنوان حداقلی اسکاگن Falster 3اما از آن است که یادآور آن—حق را به بند است که چرم بالا و سیلیکون زیرین برای جلوگیری از تاب برداشتن از عرق. چه می توانم بگویم ؟ این طراحی کلاسیک. من هم درک که 42 mm دیده بان مورد سبک و فتح و غلبه نیست من مچ دست که به معنی ترین کوچکتر-اندام مردمی می تواند آن را بدون احساس گرفتار کردن.

صفحه نمایش و نرم افزار یک گام از حدس من بیشتر اخیر smartwatch ارائه Ironman GPS R300. رنگ نگاه روشن در AMOLED صفحه نمایش لمسی و ابجو بد و کم مایه و قابل اعتماد ثبت نام -- هر چند آن را به عنوان روح به عنوان آنچه شما می خواهم پیدا کردن یک حق بیمه بیشتر ساعت هوشمند است. آن هم نه قابل رویت ترین در نور مستقیم خورشید و من در بر داشت شیب-to-wake ویژگی های کمی حساس است. هنوز هم آن را بدتر از Fitbit بالعکس Lite—و این چیزی است. (این هم یک کمی شیک تر از این عکس Lite.) اگر شما تقسیم تفاوت بین Fitbit سیستم عامل و پوشیدن OS حدس من زمین در جایی در وسط.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

آنچه که ممکن است یک dealbreaker برای برخی از مردمی است که شما نمی توانید هر چیزی بیش از اصول اولیه است. هیچ NFC پرداخت هیچ فانتزی ECG قابلیت هیچ سلولی اتصال هیچ برنامه های شخص ثالث و بدون در هیئت مدیره موسیقی سازی. (شما می توانید کنترل موسیقی خود را از طریق سازمان دیده بان اگر تلفن شما نزدیک است اما فراموش نکنید تلفن-رایگان اجرا می شود.) راستش احتمالا مفید بیشتر به آن فکر می کنم به عنوان یک گروه تناسب اندام در یک ساعت هوشمند بدن.

تبلیغات

و این همه برخی از مردم می خواهم! اما اگر این مورد وجود دارد چند چیز به خاطر داشته باشید وقتی که می آید به شهری R سلامت-ردیابی است.

مانند حدس من مرد آهنینوجود دارد یک تاخیر قابل توجه قبل از پخش است که قادر به پیدا کردن یک سیگنال GPS. در حالی که من فقط می توانید ضربه بزنید من اپل دیده بان سری 5 به راه اندازی یک تمرین و به زمین برخورد در حال اجرامن باید یک کمی پیاده روی قبل از شهری buzzes به اجازه دهید من می دانم من یک GPS اتصال. آن را وحشتناکفقط کمی آزار دهنده است. به این معنی که اگر شما بی تاب و شروع به در حال اجرا قبل از یک سیگنال است که شما در حال رفتن به گرفتن برخی از آمار ضعیف. من این را در یکی از آزمون اجرا می شود و به پایان رسید تا نیاز به پرتاب نتایج ،

تبلیغات
The Timex Metropolitan R has a classic design, even if it’s not exactly original. There are two pushers on the side to help you navigate menus.
این حدس من شهری R دارای یک طراحی کلاسیک و حتی اگر آن را دقیقا همان اصلی است. وجود دارد دو قاچاقچیان در این سمت به شما کمک کند حرکت به منوها.
عکس: ویکتوریا آهنگ

به دقت که تاخیر نیست که تأثیر عمده ای بر نتایج کلی اما شهری است که قصد ندارم به رقابت با گفتن یک قطبی و یا Garmin. در اخیر اجرا برنامه در حال اجرا بر روی گوشی من وارد 2.69 مایل به شهر 2.76 مایل و سری 5 را 2.66 مایل است. آن را نیز کمی سخاوتمندانه با من تقسیم بار اصلاح کردن حدود 20-30 ثانیه در هر مایل در مقایسه با برنامه من و سری 5. من که حدس من برنامه شامل نقشه حرارت برای من اجرا می شود, بنابراین من می توانید ببینید که در آن من در سریع ترین و کمترین. در همان زمان GPS map در یک نقطه نیز گفت: من در حال اجرا بود در وسط رودخانه هادسون.

تبلیغات

این است کسل کننده برای مردم که آموزش به طور جدی اما که واقعا نوع فرد این ساعت در نظر گرفته شده است. به طور کلی داده ها در یک محدوده مناسب از این برنامه در حال اجرا بر روی گوشی من و سری 5. که باید به اندازه کافی برای هر کسی که فقط می خواهد یک ballpark تصویر خود را از فعالیت های روزانه.

The Skagen Falster 3 is $295; the Metropolitan R is $180. You get...a pretty similar look and the same type of leather-silicone strap.
این اسکاگن Falster 3 $295; شهری R $180. شما دریافت می کنید...خیلی شبیه نگاه و همان نوع چرم-بند سیلیکون.
عکس: ویکتوریا آهنگ
تبلیغات

خوانش ضربان قلب نیز نسبتا دقیق است. من تا به حال یک زمان سخت در از دیدن من آمار اواسط اجرای زیرا همانطور که قبلا ذکر شد در این صفحه نمایش نیست ساده ترین راه برای خواندن در نور مستقیم خورشید و شیب-to-wake تابع نیست بهترین. اما پس از بررسی نمودار پس از آن نتایج من مکاتبه با آنچه من در سری 5 از نظر حداکثر و متوسط ضربان قلب. من زمان صرف شده در مناطق ضربان قلب نیز همسان نتایج از من قطبی H10 سینه بند. اما در زمان وجود دارد که در آن ساعت پس از ورزش, من می خواهم نگاه کردن در من دیده بان به طور کامل در حال استراحت و دیدن که من انتخاب watch face بود گزارش من ضربان قلب به بیش از 175 bpm—به وضوح این مورد نیست. من "ثابت" مشکل با در نظر گرفتن یکی دیگر از خواندن به صورت دستی. این بیشتر از یک تغییر ناگهانی از یک نقص شدید اما این یک مثال خوب از لبه های ناهموار شما ممکن است به اجرا با یک ارزان تر ساعت هوشمند است.

خواب-ردیابی نیز مناسب و معقول. شهری بسیار زیبا بود نقطه در ابتلا به زمانی که من خوابش برد و وقتی که من از لحاظ جسمی از خواب ، اما من rowdy حیوانات خانگی که اغلب من از خواب بیدار در وسط شب به من اجازه می دانم که آنها می خواهم بیشتر مواد غذایی است. گاهی اوقات این اختلال بودند با دقت وارد سیستم شوید. بار دیگر آنها نیست. به عنوان با R300 من هنوز گیج شدت بالا خواب نمرات من کردم. شب من پر از حیوان خانگی ناشی از جای خود غلت بزنید و عطفی در عین حال حدس من این برنامه به نظر می رسد فکر می کنم من هستم ورود به سیستم 99s و 100s هر شب.

تبلیغات
Look at this beautiful strap (and the optical heart rate sensor).
در این نگاه زیبا بند (و نوری ضربان قلب سنسور).
عکس: ویکتوریا آهنگ

یکی از چیزهایی شهری می کند در اکسل, اما, عمر باتری است. یک ساعت و نیم از GPS ورزش تنها تخلیه باتری حدود 2-3٪. من فرسوده این سازمان دیده بان برای حدود یک هفته و هنوز بیش از 60 درصد باتری باقی مانده است. که ضربه هر فصل سیستم عامل و سامسونگ ساعت هوشمند که اضافه کردن جایی بین 1-2 روز از عمر باتری. آن را قطعا outlasts دیده بان اپل که نیاز شبانه شارژ. آره حتی outlasts برخی از Fitbits که می تواند تا یک هفته یا بیشتر در یک شارژ.

تبلیغات

بنابراین باید به شما خرید شهری R? پاسخ بستگی به این دارد که آیا وفاداری به نام تجاری است که چیزی که شما در مورد مراقبت.

در حالی که مرور شهری R, من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم من می خواهم دیده می شود این ساعت در جایی دیگر. در ابتدا من فکر کردم آن را ترکیبی از شباهت به Falster 3 و این واقعیت است که من تا به حال به تازگی در بررسی Ironman R300. اما در حالی که تحقیق در مورد مقایسه مدل های آن را به طور ناگهانی کلیک.  

تبلیغات

Amazfit است و نه شناخته شده ترین برند اما اگر Gizmodo را در بخش نظرات هر گونه نشانه آن است که یک نام تجاری است که به دست آورده کشش با سابق نقش ونگار ریگی دادن طرفداران. چرا که Amazfit قرار می دهد از یک پایدار از smartwatches و انتقالها است که نه تنها جذاب قیمت اما همچنین ارائه طیف وسیعی از ویژگی های اساسی. و اگر شما نگاه از نزدیک Amazfit 150 دلار GTS و 140 دلار GTR نگاه کاملا شبیه به شهری S و رضا که تصادفی نیست. ساعتهای نتیجه همکاری با Huami, Amazfit شرکت مادر. حتی این نرم افزار تقریبا دقیقا همان. به بیان برخی از انتقادات و پیشنهادات و حتی داده ها نمودار ها یکسان هستند در برخی از نقاط اگر به طرح کلی از برنامه های مختلف است.

The screen is better on the Metropolitan R than the Ironman GPS R300. Plus, I still have over 60% battery life even though I’ve been wearing it for over a week after logging more than an hour of exercise with GPS.
صفحه نمایش بهتر است در شهری تحقیق از مرد آهنین GPS R300. به علاوه من هنوز هم بیش از 60 درصد عمر باتری حتی اگر من شده است با پوشیدن آن برای بیش از یک هفته پس از ورود بیش از یک ساعت ورزش با GPS.
عکس: ویکتوریا آهنگ
تبلیغات

باید منصفانه شهری R I تست شده است که یک کپی دقیق از Amazfit GTR. وجود دارد برخی از تفاوت های جزئی. شهری R را بالا حلقه حکاکی اعداد در اطراف شماره گیری و 20ish چهره دیده بان شما می توانید از را انتخاب کنید در حال حدس من-مارک. با وجود شباهت های بسیاری بین Amazfit برنامه و حدس من این دومی ساده تر است. آن را نمی کند آهنگ چیزهایی مانند VO2 Max و فاقد PAI نمره برخی ممکن است با آن آشنا از ye olde Mio انتقالها. (برای کسانی که نا آشنا با PAI نمره به معنای جامع اندازه گیری سلامت خود را که در زمان به حساب خود را در سن های مختلف, ضربان قلب, معیارهای, به عنوان مخالف به دلخواه تعداد گام.) حدس من گفت: تفاوت اصلی بین شهری و Amazfit دستگاه های در حال تماشای چهره ها و طرح برنامه که به معنی شما پرداخت بیشتر برای حدس من با نام تجاری از شما برای ویژگی های.

این است که لزوما چیز بدی نیست. این نخواهد بود که اولین بار بیشتر شناخته شده شرکت تیمی با یک "کوچکتر" یکی از این راه و از آن به احتمال زیاد نمی خواهد آخرین. من یک هفته تمام از پوشیدن شهری R, تعجب که چرا آن خیلی آشنا به نظر می رسید قبل از اتصال نقطه. مطمئن, من احساس نیمه hoodwinked هنگامی که من آن را نمیفهمد اما در طول هفته که من فکر کردم این دیده بان بود و نه بیش از حد نخ نما برای کاربر گاه به گاه.

تبلیغات

اما در حال حاضر که من می دانم, من نمی توانم unsee آن است. با توجه به اینکه حدس من این نرم افزار توسعه داده و در همکاری با Huami و این واقعیت است که شما می توانید پیدا کردن Amazfit GTR برای حدود $30-40 دلار ارزان تر...من نمی دانم چرا شما نمی رفتن با آن. مگر اینکه شاید شما در پیدا کردن حدس من با نام تجاری ارزش اندک نشانه گذاری شده است.

شخصا, من یک نام تجاری بزرگ فرد است. Tاو مجموعه ای از ویژگی های و طراحی در مورد برابر است بنابراینمن می خواهم برای انتخاب Amafit GTR و صرفه جویی در چند دلار است. من تشخیص می دهم که این مورد برای همه. شاید شما حدس من خالکوبی سراسر قلب خود را. یا شاید دوباره عمیقا نیاید اصول خود را. هر چه خود را اولویت هایدر پایان روز شهری R مناسبی بودجه smartwatch. شما می توانید از جهنم خیلی بدتر است.

تبلیغات

README:

  • اگر شما نمی خواهید به صرف زیادی بر پایه ساعت هوشمند این است که مناسب و معقول زیر$200 گزینه است.
  • شما همچنین می توانید فقط انتخاب کردن برای Amazfit را نزدیک به یکسان smartwatches که در مورد هزینه $30-40 دلار کمتر است.
  • خوب برای پایه تصویر فعالیت-ردیابی اما می افتد کوتاه اگر شما به دنبال برای اطلاعات بیشتر گرانول بینش.
  • سیگنال GPS تاخیر در نیمه آزار دهنده است. اما داغ لعنت کردم آن خوب عمر باتری!
  • مثل همیشه سپاس چرم-سیلیکون تسمه.
تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب